szukaj:
z ostatnich:

Ocalona z piekła

1 / 10 Następne »
następne

Wstrząsajaca historia polskiej modelki

Na 72. urodzinach premiera Silvio Berlusconiego wyskoczyła z dużej paczki ze wstążką i zaśpiewała „Happy Birthday, Mr. President”. Nikomu nieznana Polka, która zrobiła wielką karierę za granicą. Przez lata pracowała jako modelka i prezenterka włoskiej telewizji. Jej zdjęcia nie schodziły z pierwszych stron gazet. Rozkochała w sobie połowę Włochów, łącznie z siostrzeńcem byłego premiera, z którym obecnie jest w stałym związku. Wszystko to brzmi jak bajka, ale czy taką bajką faktycznie było?

Ania Golędzinowska przeszła w swoim życiu prawdziwe piekło. Po śmierci ojca wychowywała się praktycznie sama. Życie na ulicach Warszawy, kradzieże, narkotyki… Ucieczką do raju miał być wyjazd do Włoch. Obiecywano jej, że będzie gwiazdą mediolańskich agencji mody, a stała się niewolnicą organizacji handlującej kobietami. Po brawurowej ucieczce udało się jej w końcu zrealizować marzenia. Zrobiła karierę jako modelka i gwiazda włoskiej telewizji. Trafiła do raju, ale nie było to niebo. Znowu alkohol, narkotyki, przypadkowy seks… Miała sławę, pieniądze, dosłownie wszystko. Wszystko, oprócz szczęścia. Udało się jej jednak odnaleźć sens życia. Opisała swoje losy w książce "Ocalona z piekła". Jej „dziś” jest już zupełnie inne…W wywiadzie dla wp.pl Ania opowiada o swojej niezwyklej historii.

Twoja książka zaczyna się od brutalnej sceny gwałtu, który przeżyłaś. Później wcale nie jest lepiej. W życiu spotkało Cię bardzo wiele złego. Dlaczego postanowiłaś to wszystko opisać?

Moja historia, to nie jest tylko moja historia. To jest historia bardzo wielu młodych ludzi i dzieci w Polsce i na świecie. Dzieci „drugiej kategorii”, pochodzących z biednych domów, które myślą, że ich nic dobrego w życiu nie spotka, że nie zasługują na nic lepszego, że są skazani na alkoholizm, narkomanię i ciążę w młodym wieku. Dzieci, które w niczym nie zawiniły, a spotyka je ciężki los. One boją się nawet marzyć, tak są przerażone i niedowartościowane. Bardzo dużo winy za to ponoszą nauczyciele i szkoły, w których nie ma równego traktowania. Mówi się, że dzieci są okrutne – nauczyciele też potrafią tacy być. Myślę, że moje dzieciństwo wyglądało tak, jak wyglądało, bo zabrakło w nim dorosłych, którzy by się mną w odpowiedni sposób zajęli. Dlatego chciałam opowiedzieć moja historię – dla tych dzieciaków. Żeby nie bały się powiedzieć: my też jesteśmy, jeżeli chcemy, to możemy do czegoś dojść. Nie powinno być ważne to, z jakiego domu ktoś się wywodzi, czy nosi drogie ubrania i ma nowoczesny telefon. Liczy się, co ci młodzi ludzie mają w sercu – wszyscy powinni o tym pamiętać.

oceń
21
4
Podziel się
1 / 10 Następne »


Opinie

Ocena: +1 [3]
~? [2012-04-20 11:35]

dziwne dostała prace w biurze , a w szkole sie nie uczyla. u nas trzeba kilka fakultetów i doświadczenie + uklady

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [2]
~gość [2012-03-19 11:18]

ciekawe jak była prostytutka zrobiła karierę w mediach, jako modelka i trafiła na salony. szkoda że innym dziewczynom uratowanym z piekła tak się nie powodzi. Chyba z a mało o niej mówią i potrzebna promocja.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -2 [4]
~NICO [2012-03-19 00:37]

Jak sama sie przyznała, zaprzedała duszę diabłu. Tak jak większość popłynęła z prądem. DNO bez zasad moralnych i wartości tylko wszystko dla kasy. Teraz próbuje robić z siebie gwiazdę. W ten sposób większość a większość to świat stacza sie na dno moralne.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~aqa111 [2012-03-18 11:32]

coz znasz jedna strone zycia..czy uwazasz ze teraz jest prawdziwe???///?????

odpowiedz

Ocena: +5 [7]
~lost [2012-03-17 18:52]

Słuchałem jej wywiadu w radiu z chyba Popek, dziewczyna ma coś w sobie.

odpowiedz

Ocena: +3 [7]
~nvmn [2012-03-16 18:43]

fajna dziewczyna

odpowiedz