szukaj:
z ostatnich:

Czasem życie przypomina film bardziej niż byśmy tego chcieli....

1 / 15 Następne »
następne

Predator naprawdę istnieje!


W najczarniejszych scenariuszach nie wyobrażalibyśmy sobie, że bohater kultowego filmu sprzed lat mógłby naprawdę istnieć! Tymczasem potwór o niezwykłej umiejętności wtapiania się w otaczający go krajobraz powraca i dodatkowo przyprowadza ze sobą całą swoją świtę!

Póki co, nie stanowi zagrożenia dla polskiego społeczeństwa, ponieważ zasiedlił się w bujnych lasach Szkocji, ale kto wie, może wkrótce i nasz pejzaż zacznie zdobić postać, w której odbija się cały świat. Jeżeli na lisciach paproci, bądź ułamanych gałęziach drzew zobaczycie jakieś ślady po jaskrawo zielonej substancji, to wiecie, co robić - uciekać jak najdalej! Trzeba być Schwarzennegerem, żeby poradzić sobie z taką bestią.

Ta historia brzmi przerażająco, choć na pewno istnieją śmiałkowie, którzy chętnie stanęliby twarzą w twarz ze zwinna postacią z filmu. Musimy ich jednak rozczarować. Te zdjęcia to nie fotomontaż, ale nie przedstawiają one również prawdziwego Predatora.

To niezwykle interesująca instalacja artystyczna pewnego 51-latka, który zafascynowany efektem odbicia, postanowił w swojej twórczość skupić się na tworzeniu tych nieprawdopodobnych postaci z luster.

oceń
10
2
Podziel się
1 / 15 Następne »


Opinie

Ocena: -1 [1]
~iwa [2012-05-29 05:15]

kto pisze to since fiction? haha

odpowiedz

Ocena: +4 [8]
~Nick [2012-05-29 05:09]

niech uważa gdzie się wybiera bo u nas grasuje rudy

odpowiedz

Ocena: -1 [3]
~mania [2012-05-29 05:06]

ale mi nowina, ja go widzialam kilka razy w czestochowie, licheniu itp..

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~R. [2012-05-29 04:41]

co za bzdury

odpowiedz