szukaj:
z ostatnich:

Siostrunie, czyli Fraszyńska, Dereszowska, Szwed, Żak i Rozmus w habicie

« Poprzednie 4 / 7 Następne »

PIĘĆ NIEZWYKLE ŻYWIOŁOWYCH ZAKONNIC

"Siostrunie" to niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także... o pewnej bardzo niestrawnej zupie.

W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na "szczytny cel", bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona (Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).

Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie - nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna - jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska, jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

Reżyseria: Mariusz Kiljan. Obsada: Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska, Robert Rozmus

Premiera ogólnopolska odbędzie się 16 czerwca 19.30 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Warszawska premiera: 17 czerwca o godz. 17.30 i 20.30 (PREMIERA GALOWA) w Teatrze Komedia, który znajduje się przy ul. Słowackiego 19a.

Producentem spektaklu jest Ale! TEATR oraz Agencja Artystyczna Certus.oceń
10
8
Podziel się


Opinie

Ocena: 0 [0]
~Krzysztof [2014-11-14 13:15]

Byłem wczoraj. Szkoda ,że nie przeczytałem wcześniej recenzji. Pierwszy raz żałowałem ,że się wybrałem na spektakl. Tak prostackie teksty i nieudolne żenujące żarty . Tragedia , odradzam. Nie rozumiem dlaczego aktorzy wpakowali się w tak prymitywne przedsięwzięcie.

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~nusiek42 [2014-06-15 22:36]

Żenujacy spektakl. Nawet przez mysl nie przeszlo mi ze sztuka moze byc na tak niskim poziomie.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~Jola [2014-04-14 19:04]

Byłam wczoraj w Łodzi na tym przedstawieniu. Jestem zawiedziana poza znanymi twarzami to nic ciekawego. Ani fabuły ani puenty.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~królik [2014-03-12 12:40]

absolutnie odradzam.
absolutnie odradzam.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~millena [2014-03-11 21:36]

Zgadzam się z opinią barbary w całej rozciągłości, teksty infantylne, fabuły brak, musiałam się również ewakuować w czasie przerwy, bilety bardzo drogie jak na coś takiego i pozostaje niestety poczucie wyrzuconych w błoto pieniędzy. Bardzo odradzam.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~barbara [2014-03-11 13:52]

byłam wczoraj w Chorzowie - Teatr Rozrywki - bardzo często chodzę do teatru, ale przez wielkie "T". Tym razem była to żenada, po pierwszej części opuściliśmy wraz z przyjaciółmi teatr. Żałuję wydanych pieniędzy! to było żałosne, scenariusz tak naiwny, że aż boli... zero mądrych tekstów, i do tego "wycie" siostry Amnezji (R.Rozmus). Obsada wspaniała, ale dlaczego wpakowali się w coś takiego???? NIE POLECAM!!!

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~Ignez [2014-02-13 20:48]

Byłam wczoraj w Lublinie. Świetna obsada ale po raz pierwszy żałowałam w ten sposób wydanych pieniędzy. Scenariusz, treść przedstawienia M A S A K R A.

odpowiedz

Ocena: +6 [6]
~ewaweinert [2013-12-03 21:05]

Miałam wątpliwą przyjemność obejrzeć przedstawienie w Poznaniu. Nie mam nic przeciwko komediom, z ogromną przyjemnością staram się uczestniczyć w większości gościnnych przedstawień proponowanych w Poznaniu. niestety tutaj marzyłam, żeby wyjść, nie mogłam się doczekać przerwy, żeby móc stosunkowo niepostrzeżenie opuścić salę. Nic śmiesznego, zabawnego ani wesołego. Scenariusz raczej nudny, występy sióstr, pomimo atrakcyjnej obsady, żenujące. Chyba nigdy jeszcze nie miałam okazji żałować wydanych pieniędzy na wizytę w teatrze.

odpowiedz

Ocena: -1 [5]
nocoTyto [2013-06-20 22:44]

no to chyba byliśmy na innych przedstawieniach! my ubawiliśmy się bardzo aktorzy dali z siebie wszystko co najlepsze

odpowiedz

Ocena: -1 [5]
~Zofija [2013-06-19 19:31]

Sztuka na bardzo niskim poziomie, niektóre sceny wręcz żenujące i niesmaczne. Odradzam wszystkim, którzy cenią swój czas.

odpowiedz

Ocena: 0 [8]
~Krystyna [2013-06-17 12:37]

Wczoraj uczestniczyłam w częstochowskiej premierze SUPER!!!! zabawa POLECAM Pozdrawiam producentów szczególnie AGENCJĘ Certus Dziękuje

odpowiedz