szukaj:
z ostatnich:

Polak dziesiątym finalistą międzynarodowego projektu

1 / 12 Następne »
następne

Piotr Jaworowski dołączył do światowej czołówki

"- Photoshop jest dla mnie tym, czym kredki i papier są dla rysownika: zasadniczym narzędziem do przeniesienia moich emocji i kreatywności" - mówi Piotr Jaworowski. Artysta zamyka właśnie drugi sezon kolekcji TEN by Fotolia. W ramach projektu przez kolejnych 10 miesięcy użytkownicy internetu mogą pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z 10 światowej sławy artystów cyfrowych, które powstały na bazie zdjęć z Fotolii.

Artysta jest samoukiem. Na pytanie jak określiłby siebie odpowiada: "- Uparty perfekcjonista. To jedna z tych cech, która napędzała mnie przez lata. Nigdy się nie poddałem i zawsze staram się dać z siebie wszystko oraz podnosić jakość. Gdy coś zaczynam, to musi zostać wykończone bez zarzutu, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły".

"- Od dziecka zazdrościłem znajomym, którzy potrafili rysować. Sam również mozolnie próbowałem, ale okazało się, że nie mam takiego daru. W wieku 16 lat poznałem pierwszy program graficzny Paint Shop Pro 6, a następnie Photoshop 7 i w końcu mogłem przenieść moje zainteresowania w sferę cyfrową. Im więcej projektowałem i lepiej mi to wychodziło, tym bardziej wciągał mnie ten świat i tak już zostało" - mówi o sobie artysta.

oceń
2
0
Podziel się
1 / 12 Następne »


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!