szukaj:
z ostatnich:

Nie żałuje...

dodane 2011-09-23 (12:36) 6 lat 3 miesiące 26 dni 8 godzin i 10 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś…
- Katarzyna Dowbor jeździ tramwajem…
- Ivona Pavlovic nie żałuje…
- Małgorzata Socha stara się…
- Katarzyna Cichopek już nie chce…
- Natasza Urbańska myśli…
To tytuły z pierwszych stron, które w mijającym tygodniu zaintrygowały mnie do tego stopnia, że zajrzałam na dalsze strony, żeby dowiedzieć się, w czym rzecz.

A na dowód, że było warto, cytuję, czego się dowiedziałam. Najpierw z „Super Expressu”:
- „Gwiazda, a jeździ tramwajem! Znana prezenterka telewizyjna, Katarzyna Dowbor, jeździ komunikacją miejską jak miliony zwykłych ludzi w wielkich miastach. Nie boi się kontaktu z fanami, tak jak ma to w zwyczaju wiele naszych gwiazdeczek" .
Sorry. Ale nie porównujmy g w i a z d y z gwiazdeczkami. To tak, jakby porównać gwiazdę jury „Tańca z Gwiazdami” , Ivonę Pavlovic, z byłą jurorką innego programu… Nie ważne. Wracając do pani Ivony, zwanej Czarnej Mambą…

Zapytana przez dziennikarkę magazynu „Rewia”, jak to możliwe, że nie mając dzieci, wygląda na szczęśliwą, odpowiedziała:
- Bo j e s t e m szczęśliwa! Nie wiem, czy zostałam czegoś pozbawiona, ale nigdy nie czułam ciągot macierzyńskich. - Dlaczego?!? – zadziwia się pani redaktor.
(Bo nie - j a bym odpowiedziała)
Ale pani Pavlovic niemal się tłumaczy:
- Jestem tak pełna pomysłów i ciekawa życia, cały czas coś robię i nie chciałabym tego stracić. Nie mówię, że mieć dziecko to źle. Albo, że n i e mieć to źle. Każdy wybiera swoją drogę.

- I nie żałuje pani – nie odpuszcza pani redaktor – że nie została pani mamą?
- Absolutnie nie! I mówię do wszystkich kobiet, które nie chcą rodzić dzieci: jestem z wami. Nie róbcie tego tylko dlatego, że tak wypada, że ktoś tego chce, że mama oczekuje. Ważne jest to, co w y czujecie!

Tako rzecze Ivona Pavlovic. A ja się pod tym podpisuję. Co, oczywiście, nie znaczy, że nie rozumiem jednej z moich ulubionych aktorek, Małgosi Sochy, która zwierza się „Super Expressowi”, że z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, starają się u s i l n i e o dziecko.

- Niestety – mówi lekko zawiedziona– na razie nie spodziewam się dzidziusia. Gdybym spodziewała się, bardzo bym się ucieszyła. Trzymajcie za mnie – prosi – kciuki! Aktorka, dodaje gazeta, zdaje sobie sprawę, że kobiety nie zawsze od razu zachodzą w ciążę.

Czasem jednak trudno to zaakceptować, gdy dookoła widzi się koleżanki z ciążowymi brzuszkami. A jest ich troszkę – choćby Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Kasia Glinka i Ewa Gorzelak…

- Koleżanki – wzdycha Małgosia – są w ciąży, ale to nie jest choroba, która się przenosi.
Podobno, słyszałam, to w ogóle nie jest choroba. Tylko szczęście.
Którego serdecznie życzę swojej ulubionej aktorce. Nie życzę natomiast , przynajmniej w najbliższej przyszłości, d r u g i e g o dziecka Kasi Cichopek.

Dlaczego? Bo s e x y mama dwuletniego Adasia , wbrew poprzednim sugestiom, że nie chce by jej synek był jedynakiem, postanowiła z powiększeniem rodziny trochę odczekać . Na razie zamierza odrobić straty zawodowe, spowodowane, jej zdaniem, okresem ciąży i pierwszymi miesiącami macierzyństwa. Fakt, że kariera „słodkiej dziewczyny z sąsiedztwa” zwolniła. Żeby nie powiedzieć, utknęła w martwym punkcie. Chociaż…dlaczego nie powiedzieć? Utknęła.

Aktorka, zamiast więc na drugie dziecko, stawia, jak doniósł wczorajszy „Fakt”, na seks. A dokładnie na nowy, drapieżny, seksowny wizerunek. Zamierza w tym celu odważniej pobawić się modą. Opięte, skórzane kreacje, śmiało odsłaniające ciało, buty na jeszcze wyższych niż dotąd szpilkach i mocny makijaż. Czy widzowie, którym najwyraźniej przejadła się słodka , dobiegająca 30-tki dziewczynka, zaakceptują ją w wydaniu wampa? No cóż…Nowy wizerunek Cichopek albo, jak mawiają kabareciarze, „zażre”, albo nie. Pożyjemy, zobaczymy. Już natomiast można zobaczyć w kinach najnowszy film Jerzego Hoffmana „1920.Bitwa Warszawska”. A w nim sceny miłosne z Nataszą Urbańską i Borysem Szycem. Otóż piękna Natasza, na konferencji z okazji premiery filmu, wyznała, że całując się z Borysem myślała o swoim mężu, Januszu.

Wydaje się, że dopóki nie jest odwrotnie, Janusz Józefowicz może nie tylko spać spokojnie, ale również spokojnie patrzeć, jak jego żona całuje się z Szycem.

A jako, że jest na co popatrzeć, zapraszam do kina, a na kolejny przegląd za tydzień.

oceń
56
18
Podziel się

Wiadomości powiązane

Niektórzy być może pomyśleli, że się mnie pozbyli
Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego
Mozil płaci rachunek...
Na waciki, chciałoby się powiedzieć, starczy!
…To musiał być dla niej wielki dramat

Opinie

Ocena: 0 [0]
~zuza [2011-09-26 14:46]

całe szczescie , że pani MAMBA nir chce dzieci
czuję obrzydzenie gdy cieszyła się iż jej pasierb nie otrzymał kary więzienia, mimo iż pobił na śmierć młodego mężczyzne ojca paro letniej dziewczynki , tlumaczyła go " bo on był troszkę pijany" czyli co dlatego miał prawo zamordować, pozbawic dziecko ojca , mlodą dzewczynę męża zniszczyć życie tylu ludzi i nie ponieść kary???????? Brzydzę się tą pseudo kobietą

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~monika [2011-09-26 10:41]

dziecko to...
własnie rozmawiam z koleznaką, ktora wychowuje synka , mąz w pracy a ona siedzie i lamentuje ze musi to i to ze nie ma czasu dla siebie,na wyjscie na koncert, na wyjazd, nie ma kiedy pogadac porzadnie tylko wszystko w locie, ze musi na zakupy , dać zjeść, ze musi lecieć bp mały płacze, ze nocami nie śpi ze nawet nie ma kiedy chorować jak sie zle czuje I NA KONIEC POWIEDZIAŁA ZE DZIECKO TO NIEZŁY ZAPIER...L i ze chyba nigdy by sie nie zdecydowała na dziecko..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~SHE [2011-09-26 10:39]

podzielam opinie..
Bardzo mądrze powiedziała Pani Iwonka...chodzi oszczecie nasze a nie oto ze czegoś sie tam nie,ma...kazdy wybiera swoją drogę...i ja rozumiem

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~WERONIN [2011-09-26 09:13]

DO ROMANA
TY BĘDZIESZ NIE DOŚĆ ,ŻE ZWIOTCZAŁY ,ALE I PERDZIELOWATY ,BO MASZ TAKI PSI CHARAKTEREK

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~POLA [2011-09-25 23:01]

Nobody cares !
NO I KOGO TO OBCHODZI CZY ONA CHCE MIEC DZIECI CZY NIE!!!!Piszcie o czyms ciekawszym a nie o takich bzdurach!!!!

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~lll...lll [2011-09-25 19:53]

nic dziwnego że nie chce mieć dzieci
śpiąc z tym paskudnym koszerniakiem co ma nos jak 3 hamulce od karuzeli trzeba bardzo uważać

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~ja [2011-09-25 18:53]

nie chce miec dzieci Pavlowić
...przecież ona jest za stara już na dzieci,śmieszne...

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~Martita37 [2011-09-24 15:02]

hm...
też nie pragnęłam mieć dzieci, dopóki nie wpadłam, teraz nie wyobrażam sobie życia bez swojej córki, a ten czas bez niej wydaje mi się pusty. a te kobiety, które nie mają potomstwa na starość zostaną same, zdane na opiekunkę społeczną...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~123 [2011-09-25 14:47]

INSTYNKT- nie każdy go ma i nie musi
Nie każdy człowiek ma instynkt rodzicielski. Prawda jest taka, że w większości przypadków młodym matkom rodzą się tzw dzieci z wpadki , więc instynkt pojawia sie już po poczęciu czy nawet urodzeniu. Niektóre dojrzalsze kobiety koło 30 tki albo wpadają w szał horomnalny, albo rodzą dzieci bo rodzina oczekuje, bo w tym wieku to ostatni dzwonek itp. A inne , te które mają ciekawe życie , fajną pracę, hobby myślą o dziecku tylko wtedy , gdy spotykają dzieciatą koleżanke z pracy. I czego się dowiadują? Przez 45 minut rozmowy słyszą jak to jest ciężką z dzieckiem, jakie te pierwsze miesiące są okropne, a przez 15 minut, ze jest super jak się uśmiecha. Bardzo zachęcające

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~JA [2011-09-25 14:14]

SMIESZNIE
Tak można o wszystkim powiedzieć..., po co mieć dzieci, jeżeli nie ma gwarancji, ze na starość zostaniesz sama? po co mieć męża, jeżeli nie ma gwarancji, że się nie "ucieknie"? po co budować dom, jeżeli nie ma gwarancji, że się nie spali ? Egoizm też jest choroba, która niszczy. Życzę wszystkim pragnącym macierzyństwa mieć wspaniałych dzieciaków. A pozostałym lepiej nie mieć, bo i tak raczej wątpię że mogą kogoś uszczęśliwić...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Onka [2011-09-25 01:52]

Raczej już w tym wieku
nie może, przed 50- siętką...Takie jest moje zdanie, na pewno by chciała gdyby była młodsza...bez urazy Pani Iwono.Pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ullka [2011-09-24 20:27]

To prawda , że .. " wszystkie są piękne " .
Jednak nie wszyscy widzimy duszę . Początek zaczyna się od urody . Nie będę uszczypliwy , ale cenię Panią za....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~a [2011-09-24 20:15]

benek
aj tam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~pryska [2011-09-24 00:45]

błąd Pani Marii
"NIEważne" piszemy łącznie!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~ona25 [2011-09-24 18:11]

:(
ja nie chce miec dzieci dlatego żaden facet nie chce mnie do związku

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [1]
~misiaku [2011-09-24 13:36]

Maria Czubaszek do sejmu!
Szkoda,że pani Maria nie startuje do sejmu!Sukces murowany!Mądrych i inteligentnych kobiet w sejmie brak!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~imre [2011-09-24 13:11]

?
Sejm D.Tusk Senat B. B. Damięcka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Maciek_gdy [2011-09-24 11:15]

Na dzieci to juz ona za stara trochę.
Bez urazy, zegar biologiczny jest bezlitosny dla kobiet. Dla facetów zresztą też... choć w inny sposób i jakby wolniej odmierza ten czas.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~ms [2011-09-24 07:44]

To ja się też pod tym podpiszę :) Też nie mam dzieci, nie planuje, nie chce. Rozumiem tych co mają. Sama mam w rodzinie małżeństwa z kilkorgiem dzieci, i widzę jacy są szczęśliwi. Tylko mnie taka perspektywa nie uszczęśliwia ;) A w nawiązaniu do posta ~istera... Tak, jak już ktoś napisał- jesteś jedną z nielicznych mam, które rozumieją, że ktoś nie chce mieć dzieci. Większość mam, jakie znam tego nie rozumie, i co chwila się pyta "A kiedy dziecko?". A jestem 7 lat po ślubie, więc pytają, pytają i pytają, pomimo moich wieloletnich deklaracji, że nie. Jest jeszcze taka grupa, która z przekąsem wyraża pogląd iż ostatecznie mam prawo wybierać to moje wygodnickie życie we dwoje, ale jak tak można. To już najgorsza postawa. I niestety, Twój brat to się na macierzyństwo nie decydował ;) Mój mąż, który też nie chce mieć dzieci, nie odpowiada nawet na 10% głupich pyta, co ja ...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~niki [2011-09-24 07:31]

Ona fajna babka i madra
Dajcie spokoj kobicie ona ma dzieci pasierby tego męża nowego Po co jej wiecej zreszta w tym wieku to juz za pozno.

odpowiedz