szukaj:
z ostatnich:

Niektórzy być może pomyśleli, że się mnie pozbyli

dodane 2011-09-16 (12:13) 6 lat 4 miesiące 2 dni 8 godzin i 38 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś…
- Marta Krupa po raz drugi zawiedzie…
- Małgorzata Foremniak ma już dosyć…
- Katarzyna Cichopek znowu ma wenę…
- Agata Passent ma pełną jasność, co jest najlepsze dla mężczyzny…
- Augustyn Egurrola ma dla kogo pracować…
A ja nie mam. Pewności. Czy tymi tematami żyliśmy w mijającym tygodniu, ale im właśnie sporo miejsca poświęciły nasze ulubione pisemka, więc po kolei…

Poniedziałkowe tabloidy doniosły, co było do przewidzenia, o pierwszym i ostatnim tańcu w niedzielnym, TVN-owskim show, pięknej modelki i piosenkarki zza oceanu, Marty Krupy. Młodsza siostra słynnej Dżołany, wprawdzie od jurorów dostała wysokie noty, nie zyskała sobie sympatii widzów i odpadła z programu. W momencie ogłoszenia wyników poryczała się jak bóbr, ale szybko się otrząsnęła i stwierdziła, cytuję:
- Niektórzy być może pomyśleli, że się mnie pozbyli. Zawiodę ich. Nie zamierzam tak szybko wracać do stanów. „Taniec z Gwiazdami” traktuję jako rozgrzewkę.

Jak dowiedział się „Super Express” piosenkarka rozgrzewa się do prezentacji swego najnowszego singla „Limbo”. Nie rozgrzała Polaków tańcem, może rozgrzeje śpiewem.

Jeśli śpiewem też nie rozgrzeje, zawsze może wrócić do Stanów. I na tym polega jej wyższość nad większością naszych gwiazd, które wprawdzie wyjeżdżają czasem za ocean, ale na ogół wracają do Polski.

A wracając do pięknej Marty Krupy, a raczej do jej starszej, ale równie pięknej siostry Dżołany… Otóż magazyn „Na żywo „ przytacza wypowiedź jurorki programu „Top model” na temat mężczyzn.
- Prawdziwy gentleman powinien być wykształcony, mieć klasę i nie mieć wąsów.
Dlaczego?
„Bo wąsy, twierdzi Dżołana, niszczą cerę. Jak się całujesz, to te wąsy ocierają o twoją cerę i to nie jest dobre. Jakby facet miał wąsy, to dla dobra cery, nie byłabym z nim.”
A jakby, zastanawiam się, dla dobra jej cery, zgolił wąsy? Jednak takiej opcji Dżołana chyba nie bierze pod uwagę. Może i słusznie? Mężczyzna gotów jest zrobić dla kobiety wiele, ale nie wszystko. Bo wprawdzie bycie z kimś wymaga poświęceń, czasem trzeba powiedzieć – dosyć. Co nie jest, niestety, łatwe.

Wie coś na ten temat Małgorzata Foremniak, która (jak donosi „Fakt”) ma już ponoć serdecznie dosyć doktor Zosi. Złośliwi twierdzą, że nie tylko ona ma już jej dosyć.
Chodzi oczywiście o postać doktor Burskiej, w którą aktorka wciela się (od 12-tu lat) w serialu „Na dobre i na złe”.
Czy zatem, podobnie jak jej serialowy mąż, doktor Burski (a prywatnie Artur Żmijewski) pani Małgorzata odejdzie z popularnej telenoweli?
Osoba z jej otoczenia zdradziła gazecie, że Foremniak pewnie dawno już by odeszła, gdyby nie strach, że podpadnie produkcji. Nie chce pozbawiać się szans na angaż w tworzonych przez nich filmach. Czemu osobiście się nie dziwię.

Podobnie jak nie dziwię się, że Katarzyna Cichopek znów ma wenę.
Aktorka (jednego serialu i jednego programu) w ubiegłym roku napisała (co może umknęło uwadze niektórych) książkę „Sexy mama”, w której radziła Polkom, jak dojść do formy po urodzeniu dziecka. Jak się okazuje jednak gwiazda nie zamierza zostać autorką jednej książki. Tym bardziej, że w pierwszej nie wyczerpała tematu i korzystając z tego, że nie jest zarzucana nowymi propozycjami zawodowymi, zabrała się do napisania drugiej części.
Jak dobrze pójdzie, książka ukaże się jeszcze przed świętami. Kiedy kolejne – nie wiadomo, ale bądźmy dobrej myśli. Podejrzewam, że sytuacja jest rozwojowa i pani Kasia na dwóch książkach nie poprzestanie. Już się cieszę i robię miejsce w domowej biblioteczce. Nie trzeba być mamą, żeby lubić dobrą literaturę.

Dlatego zresztą, teraz już poważnie, lubię w magazynie „Twój Styl” felietony Agaty Passent.
Oto cytat z ostatniego:
- Dziś rozwodnik jest jak wesoła wdówka. Cieszy się życiem, małżeństwo już odbębnił, gejem nie jest, dziecię ulokował z byłą żoną i teściami, nawet polubił jej nowego absztyfikanta. Grunt to fajnie się rozwieść, to najlepsze dla mężczyzny– przekonuje felietonistka.
Innego zdania jest znany choreograf, Augustyn Egurrola
- Jestem po to – zwierza się w magazynie „Świat&Ludzie” – by spełniać marzenia swoich kobiet. Partnerki Niny Tyrki i córeczki Carmen-Marii. Chcę, by obie czuły się bezpiecznie i nie musiały martwić się o jutro. To dla nich pracuję nawet po 20 godzin i otwieram kolejne szkoły tańca.

Jakkolwiek będą szły jego interesy – komentuje magazyn – jedno jest pewne. Egurrola jest szczęściarzem. Bo ma przy sobie cudowną Carmen i jej mamę.

Wprawdzie, szybko obliczam, ma je przy sobie tylko 4 godziny na dobę,(bo przez 20-cia dla nich pracuje) ale i tak uwielbiają go i kochają bezgranicznie. Cała reszta (no…może z wyjątkiem tych kolejno otwieranych szkół tańca tudzież układów tanecznych do koncertów, festiwali i „Tańca z gwiazdami”) naprawdę wydaje się bez znaczenia.

I tym zaskakującym akcentem kończę dzisiejszy przegląd i zapraszam za tydzień. Do usłyszenia.

oceń
157
26
Podziel się

Wiadomości powiązane

Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego
…To musiał być dla niej wielki dramat
Nie żałuje...
Ale dlaczego Henia?
Nie praca, nie kariera, nie błysk fleszy

Opinie

Ocena: 0 [0]
~karol [2011-09-16 14:53]

Niezmiennie jak co tydzień!
gratuluję poczucia humoru i jak co tydzień czekam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~asd [2011-09-20 10:45]

a to wesloe to niby gdzie?
chcialas zablysnac tylko ci nie wyszlo, nastepny razem, czytaj ze zrozumieniem, polecam, myslenie nie boli

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~krys [2011-09-19 20:56]

"z innej beczki"
Pani Mario,proszę nie zagłuszać pana Grzegorza Markowskiego w Szkle Kontaktowym.Pani niekontrolowana narracja męczy,na prawdę.Proszę pozwolić temu Panu dojść do głosu.Jego dowcip jest lekki,sympatyczny,Pani pszenburaczany.Sorry.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zwierzak [2011-09-19 16:23]

na wesoło chcecie?
ja tylko zobaczyłam autora tego tekstu - dalej nie czytam! ;)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
maciej kurtyś [2011-09-19 14:04]

cichopek
Pani Mario nie Cichopek a Cichochłopek.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~magdalena [2011-09-19 10:07]

Podziękowania
Pani Mario!!! Z prawdziwą przyjemnością przeczytałam ten felieton ,będąc jak zawsze pod wrażeniem.... Jak zawsze błyskotliwe, celne uwagi. Ale jeden felieton pachnie ,,malizną"

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dora [2011-09-19 08:56]

tak
Mój mąż jakiś czas temu zgolił wąsy, które miał od lat. Wygląda teraz 10 lat młodziej i dużo, dużo lepiej ;)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~maczeta [2011-09-19 06:11]

prawda wszystko
pod Poznaniem wczoraj w nocy...chop ustrzelił babę z procy..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jkj [2011-09-19 03:27]

Pani Mario, coś mi to za łagodnie brzmi.
Bez charakterystycznego dla Pani "pazura" przypomina mi miałkie artykuły Faktu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rdtbx [2011-09-18 14:17]

Oj zal mi Pani
Musi Pani czytac te brednie.Ciezki kawalek chleba.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Joka [2011-09-17 12:14]

Na wesoło
Z wielka przyjemnością czyta sie Pani felietony . Pozdrawiam i czekam na następny .

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~irena [2011-09-17 08:56]

Cha Cha
Marzenia nie są karalne , niech sobie gawiedź myśli co chce!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~irena [2011-09-17 08:52]

Minimum DWA
Pani Mario jeden Pani felieton na tydzień to stanowczo za mało! Z dużą przyjemnością czytam Pani genialne spostrzeżenia, byłoby dobrze gdyby chociaż DWA tygodniowo...........

odpowiedz