szukaj:
z ostatnich:

Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego

dodane 2011-09-09 (12:35) 6 lat 4 miesiące 9 dni 8 godzin i 10 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś, między innymi:
- Górniak kłamie…
- Cichopek rozstaje się z mężem…
- Rusin pokazuje narzeczonego…
- Trojanowska robi sobie wbrew…

Przyznają państwo, że takie tytuły musiały w tym tygodniu odsunąć na drugi plan debatę o debatach w kampanii wyborczej czy nawet mecz Polska Niemcy. Którego znowu nie wygraliśmy, a więc nic nowego.

Natomiast w show - biznesie nowe rewelacje. Otóż w poniedziałkowym „Fakcie” Robert Kozyra ( były, wieloletni partner Edyty Górniak, tudzież były szef radia Zet a ostatnio juror programu „Mam talent”) oświadczył, że Edyta kłamie, twierdząc, że on próbuje zaistnieć, wykorzystując jej nazwisko.
- Ja naprawdę nie mam potrzeby mówienia o niej – zapewnia Kozyra – tylko dziennikarze wciąż mnie o nią pytają. Wolałbym mówić o Gabie Kulce, ale to, niestety, nikogo nie interesuje.
I tu pan Robert się myli. Bo mnie na przykład kariera Gaby Kulki interesuje nie mniej, jeśli nie bardziej, niż od dawna już zapowiadana nowa płyta Edyty Górniak. Bo ile można czekać? Tym bardziej, że zdaniem Roberta Kozyry, jeśli cała płyta będzie taka, jak teledysk, który mu artystka przysłała, to szkoda ją wydawać. Choć nie można wykluczyć, że pan Kozyra również kłamie. Niewykluczone również, że oboje oszczędnie gospodarują prawdą. I tak między Bogiem a prawdą, wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne.

Nieprawdopodobną natomiast wydała się wiadomość z pierwszej strony przedwczorajszego „Faktu”.

Cichopek rozstaje się z mężem. Nie wierząc własnym oczom, włożyłam okulary. Pomogło o tyle, że oprócz wytłuszczonego tytułu przeczytałam wydrukowany maczkiem odsyłacz na stronę 16-tą. Otwieram więc pospiesznie 16-tą. I co? To samo. Co na pierwszej. Tyle, że już nie czarno na białym, a c z e r w o n o na białym :„Cichopek rozstaje się z mężem”.
Dalej nie wierzę i czytam dalej.
I całe szczęście, bo okazuje się, że artystka szuka po prostu fachowca, który zajmie się jej karierą lepiej niż Marcin Hakiel. Chodzi zatem, oddycham z ulgą, o rozstanie, powiedzmy, zawodowe. Wszystko wskazuje bowiem na to, że rola menedżera przerosła pana Marcina, niezłego skądinąd tancerza. No cóż…Nie każdy tancerz musi być dobrym menedżerem, tak jak nie każdy menedżer musi być dobrym tancerzem. Tak jak nie każda gwiazda musi być dobrą aktorką.

Nie ważne. Najważniejsze, że jak powiedziała gazecie anonimowa informatorka:
- Kasia poważnie się zastanawia, czy nie zatrudnić profesjonalnego agenta, który pchnąłby jej karierę do przodu tak, by znowu mogła gościć od rana do wieczora na ekranach naszych telewizorów. Jak drzewiej bywało.
Ale czy znowu tak będzie, wątpi Karolina Korwin - Piotrowska.
- Żal mi Cichopek , to chyba równia pochyła – cytuje współautorkę „Magla towarzyskiego” i jurorkę programu „Top model”, Super Express – Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się.
Tyle Karolina Korwin - Piotrowska. I to by było na tyle.

Kolejny szokujący (zdaniem Super Expressu) news tego tygodnia:
- Rusin pokazała narzeczonego.
O tej znajomości, rozwija temat gazeta, plotkowano od miesięcy. Jednak Kinga unikała publicznego pokazywania się z warszawskim prawnikiem. Milczała też na temat nowej miłości. I tak zakochani prawie przez rok żyli w ukryciu przez ciekawskim światem. Ale w końcu, w ostatnią niedzielę, gwiazda TVN postawiła już dłużej nie ukrywać swego ukochanego i na warszawskim stadionie Legii, podczas meczu gwiazdy TVN kontra politycy, całemu światu pochwaliła się mężczyzną, który skradł jej serce. Prawnikiem Markiem Kujawą. Trzymali się za ręce, całowali i patrzyli sobie głęboko w oczy. Teraz – zapewnia super Express – nie może być wątpliwości, że to coś poważnego. Przecież Kinga nie ogłosiłaby światu, że ma partnera, gdyby nie była pewna, że to ten jedyny.

Jeśli przyjąć założenie gazety, że trzymanie się za ręce, całowanie i patrzenie sobie głęboko w oczy, to w języku ciała, n i e płatne, ale o g ł o s z e n i e… „całemu światu”, że warszawski prawnik Marek Kujawa to ten jedyny…to…z mojej strony, bez komentarza. Podobnie, jak oświadczenie na łamach wczorajszego „Faktu” znanego (ostatnio z jurorowania w programie „Top model’) fotografa, Marcina Tyszki, że woli zagraniczne gwiazdy od polskich. Dlaczego?

To pytanie na weekend. A na kolejny przegląd prasy kolorowej i tabloidów zapraszam na przyszły piątek. Do usłyszenia.

oceń
106
23
Podziel się

Wiadomości powiązane

Gwiazdy tak mają…
Niektórzy być może pomyśleli, że się mnie pozbyli
Mozil płaci rachunek...
…To musiał być dla niej wielki dramat
Nie żałuje...

Opinie

Ocena: 0 [0]
~ewa [2011-09-12 08:22]

re: wstrętne..
proszę czytać ze zrozumieniem

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ewa [2011-09-12 08:22]

re: wstrętne..
proszę czytać ze zrozumieniem

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jula [2011-09-12 08:08]

scena
To wejdź na tą scenę chociaż wątpię czy ktoś będzie Cię czytał ale życzę powodzenia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~śka [2011-09-11 10:03]

DLACZEGO NIE PISZEIE O KAZIMIERZU KUŚCE ??????
o jest facet i powera ma i zaje fajnie mówi. I jakie dziagi za nim latajom ...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ośka [2011-09-11 10:03]

DLACZEGO NIE PISZEIE O KAZIMIERZU KUŚCE ??????
o jest facet i powera ma i zaje fajnie mówi. I jakie dziagi za nim latajom ...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Wieńczysław [2011-09-11 00:29]

wyznanie
Pani Mario kocham panią za całokształt i okolice.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~emka [2011-09-10 12:11]

Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego
każdy ma prawo mieć swoje zdanie na każdy temat - a starośc niema tu znaczenia-biorącpoduwagę że nagłówek o CICHOPEK i o GÓRNIAK jest na pierwszych stronach gazet uważam że Pani Czubaszek ma wiele racji, a przy tym niebanalne poczucie humoru - pozdrawiam i życzę miłego... :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~GALIA [2011-09-10 09:51]

trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny
Pani Czubaszek już swoje najlepsze lata ma za sobą. Trzeba dać szansę młodym ,inteligentnym,błyskotliwym i bezrobotnym. Pani Czubaszek w programie Kocham Cię Polsko pokazała, że szare komórki już nie pracują tak jak powinny, tak samo zresztą jak u Pana Jana Nowickiego u Pani Potockiej i innych starszych emerytów.Myślę, że już mają z czego żyć i niech zachowają sobie pisarstwo i oszczędzą publiczności swoich starczych potknięć. Z całym szacunkiem dla ich dorobku:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jola [2011-09-09 15:26]

Bzdury
co ta stara przepalona baba ma jeszcze do powiedzenia. Powinna odsunac się w cień..

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~tatacropp [2011-09-09 21:00]

Moja opinia
Moim skromnym zdaniem: -"jola" to beznadziejna porażka -"sceptyk" to POlityczny rasista który cienko PISzczy

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gość [2011-09-09 19:54]

warszawski prawnik... to miara głębi
warszawaskich komentarzy

odpowiedz