szukaj:
z ostatnich:

Wyglądała, jakby ubyło jej 20 lat!

dodane 2011-07-15 (11:17) 6 lat 6 miesięcy 5 dni 20 godzin i 42 minuty temu
  A A A
 


Tematem numer 1 mijającego tygodnia jest niewątpliwie ciąża Katarzyny Skrzyneckiej.
- Aktorka – jak przypomniał Super Express – czekała na to od lat Niestety, los nie był dla niej łaskawy. Wreszcie udało się. Jest w ciąży i w styczniu zostanie mamą. A jej mąż, Marcin Łopucki, tatą.
Dziękując gazecie za gratulacje pani Kasia przyznała, że wraz z mężem bardzo się starali. By jak najdłużej było to tajemnicą. Żeby nie zapeszyć. Ale przychodzi taki moment,- dodała z radosnym uśmiechem - że widać i wtedy nie można już zaprzeczać. Potwierdza więc z dumą, że w styczniu zostanie mamą.
Czy właśnie dlatego – zastanawia się „Super Express” – Skrzynecka została zwolniona z „Tańca z Gwiazdami”? Niewiadomo dokładnie. Wiadomo natomiast, że od ogłoszenia tej zaskakującej decyzji trwa giełda pomysłów, kto za Skrzynecką poprowadzi 13-tą edycję programu. Dorota Gardias, Patrycja Kazadi, Joanna Liszowska, Katarzyna Zielińska czy może Katarzyna Cichopek?
Zdaniem Katarzyny Sielickiej, zastępczyni redaktora naczelnego „Faktu” „na razie najbliżej posady w green roomie Tańca z Gwiazdami jest podobno Kasia Cichopek.
-Wszak – pisze redaktor Sielicka – Cichopek to jakby młodsza wersja Skrzyneckiej minus wykształcenie aktorskie. Do tej pracy zresztą niepotrzebne – tu najważniejsze jest przecież poprawne wyrecytowanie numeru telefonu lub tekstu „sms o treści DWA’. Teoretycznie każdy powinien sobie poradzić. A jednak – przyznaje redaktor Sielicka – nie jesteśmy pewni. I trochę nam Skrzynki żal.”, Mnie również. Ale skoro stało się jak stało, na jej miejscu najchętniej widziałabym Joannę Liszowską. Nie jestem w tym zresztą odosobniona, bo „Super Express” zapytał swoich czytelników, kto powinien poprowadzić jesienny show i bezapelacyjnie wygrała właśnie Liszowska. Spośród pozostałych kandydatek najwięcej głosów otrzymała Patrycja Kazadi.

Ciekawe tylko, czy że nie będzie jak w piłce nożnej. Gdzie wszyscy grają, a wygrywają Niemcy. A walkę o miejsce po Skrzyneckiej wygra Cichopek.

Ostra walka szykuje się również o stołek jurora , a dokładnie trenera młodych talentów w nowym show telewizyjnej dwójki „The Voice of Poland”. Niemal codziennie, jak donosi „Fakt” pojawiają się kolejni kandydaci. Na razie „pewniakami” są jedynie Adam Nergal Darski i Natalia Kukulska. Walkę między sobą toczą aktualnie Robert Gawliński i Michał Wiśniewski ale, jak dowiedział się „Fakt”, stacja prowadzi również rozmowy z Robertem Jansonem i Katarzyną Nosowską. Gazeta jest pewna, że gdyby wokalistka zespołu Hey zasiadła w fotelu jurorki, ściągnęłaby przed telewizory miliony. Ile natomiast kosztowałaby telewizję, trudno powiedzieć. Podejrzewam, że sporo.

Z innych ciekawych wydarzeń w telewizyjnym show-biznesie. Otóż, jak przeczytałam w mojej ulubionej „kronice popularnej Kuby Wojewódzkiego’ (w tygodniku „Polityka”) :Wydarzeniem, które wdarło się szturmem na medialne salony, były buty Michała Piróga na castingu do programu „Top Model”. Michał włożył obuwie na niebotycznych obcasach. Niestety. Zdaniem Wojewódzkiego, poziom reszty był niezmienny.”
I jeszcze dwie wiadomości ze wspomnianej kroniki popkulturalnej. - Plotki okazały się prawdziwe. Kreowana przez 11 lat przez Małgorzatę Kożuchowską postać Hanki Mostowiak w tasiemcu „M jak Miłość” jednak odchodzi z serialu. Już w październiku Hanka będzie miała wypadek samochodowy i zginie w nim na skutek licznych obrażeń. Rodzaj obrażeń będą mogli wybrać widzowie w konkursie esemesowym.”
I wiadomość druga:
Ciekawym wpisem na Facebooku błysnął gitarzysta grupy Volvem, Tomasz Lubert. Wyznał, że nienawidzi rozdawania autografów, robienia zdjęć po koncercie oraz głupich gadek, czyli szeroko rozumianej publiczności.
Ciekawe, zastanawia się Wojewódzki, czy mu nie minie, jak stanie się znany.
Podejrzewam, że minie. Do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Nawet do tego, że większość normalnych ludzi z roku na rok się starzeje (ja np. tak mam) natomiast nasze gwiazdy są coraz młodsze. - Czy to naprawdę ona? – szeptano, kiedy Małgorzata Foremniak (44 lata) przyjechała (jako jurorka) na warszawski do programu „Mam talent”.
Czerwona sukienka mini– relacjonował „Fakt – długie nogi, piękny uśmiech i błysk w oku – aktorka wyglądała, jakby ubyło jej 20 lat!
Jest zdjęcie. Moim zdaniem wygląda jakby ubyło jej 21 lat. I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy przegląd, życzę pogodnego weekendu i do usłyszenia za tydzień.oceń
28
4
Podziel się

Wiadomości powiązane

Dawno nie widzieliśmy jej tak rozpromienionej
Rywalizacja na…cellulit
Złapać kontakt z rozumem
Przestała dbać o figurę i przytyła...
Królowa frytek

Opinie

Ocena: 0 [0]
~gość [2011-07-17 00:21]

ciąża
ale ona jest w 4 miesiącu ponoć...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mk [2011-07-16 23:04]

życzenia dla Pani Kasi Skrzyneckiej
Pani Kasiu życze Pani dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania, Państwa dziecko będzie szczęśliwym dzidziusiem mając takich rodziców, pozdrawiam-mama najukochańszej coreczki :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~maja [2011-07-16 20:09]

Przepraszam bardzo, ale kobieta w ciąży może prowadzić program !!!!!!!!! , przecież nie tańczy ( w przypadku Kasi Skrzyneckiej myślę ,że byłoby to możliwe) . Nie cierpie "pseudo gwiazdek" typu - "Zielińskiej|", "Uabańska" , który kanał nie włączę to są - ,,,Ohyda!!!!!!! Oglądałam kilka edycji, ale teraz FINITO!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
Dreamweb [2011-07-16 12:02]

a wydawało mi się
że na tej małej fotce to David Bowie

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Rom [2011-07-16 11:23]

Te
wszystkie nasze artystki to jedna wielka żenada , babska zazdrosne o swoje kariery a poziom ich grania fatalny, nadrabiają pokazywaniem swoich sflaczałych intymnych części ciała !!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~on [2011-07-16 11:13]

Gardias!!
Gardias najlepsza ładna , zgrabna miło się patrzy. Nie wiem jakim cudem wygrala w rankingach liszowska czy kazadi o cichopek nawet nie warto pisać.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Misio [2011-07-16 01:56]

Ale to inaczej było
Wszystkie kobiety są piękne, tylko czasami wina za mało....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~iwa [2011-07-15 19:38]

Ukłony
Pani Mario - szacun!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lupek [2011-07-15 13:52]

Trafnie!
Ja zawsze trafnie pani oceniła otaczającą nas głupawą rzeczywistość

odpowiedz