szukaj:
z ostatnich:

Poleciało się z botoksem

dodane 2011-05-20 (08:54) 6 lat 8 miesięcy 3 godziny i 20 minut temu
  A A A
 


"Edyto, co się stało ?!?"
Pytanie śmieszne, bo patrząc na usta Górniak na zdjęciu z czwartkowej gali jednego z portali internetowych) dziecko by się zorientowało, co się stało.
Poleciało się znowu botoksem.
Znowu, bowiem gwiazda przyznała onegdaj w jednym z wywiadów, że przed ślubem poprawiła sobie usta, ale już nigdy więcej, bo z botoksem jej nie do twarzy i wyglądała jak żaba, widocznie zmieniła zdanie. Czy słusznie, nie mnie oceniać.
Na szczęście powiedzenie - co się stało, to się nie odstanie - w tym przypadku nie ma racji. Botoks po pewnym czasie "puszcza".

Z innych d o b r y c h informacji...Paulina Sykut, obecnie najjaśniejsza gwiazda P, choć będzie prowadzić festiwal TOP-trendy i ma własny program, nie zamierza rezygnować z posady pogodynki.
- Potrafię - zapewnia śliczna prezenterka - pogodzić wszystkie swoje zajęcia.

Podejrzewam, że b y ł a najjaśniejsza gwiazda Polsatu, Katarzyna Cichopek też potrafi pogodzić swoje zajęcia. Zwłaszcza, że zostały jej ostatnio tylko "M jak Miłość", reklama i program "Sexy mama." I bardzo dobrze, bo zawsze powtarzam, że lepszy niedosyt niż przesyt. A najlepszy Sykut.
Przepraszam. Najlepsza.

Wśród piosenkarek natomiast najlepszą (nie tylko zresztą z racji ilości zdobytych Fryderyków) jest teraz Monika Brodka. Z nienajgorszą gażą .. Według Super Expressu - 35 tysięcy za jeden koncert. A będzie miała nie jeden. Dzięki czemu, zdaniem gazety, do końca września zarobi ponad milion. A do końca roku też pewnie jeszcze parę groszy wpadnie.

Z kolei piosenkarka Tatiana Okupnik (mieszkająca od pewnego czasu w Londynie) wpadła ostatnio do Polski i przy okazji promocji nagranej tam płyty, gościła m.in. w show Kuby Wojewódzkiego oraz w jednym z programów śniadaniowych.
Przyznała szczerze, że płyta jest bardzo dobra. Za to ona sama wprost przeciwnie.
- Nie jestem towarzyska, nie mam przyjaciół, jestem sobkiem, jestem złośliwa, ogólnie mówiąc, kawał hetery ze mnie.
Pani Tatiano, myślę, że nie pani jedna. Wiele gwiazd tak ma. W końcu to tylko ludzie. którzy mają swoje wady i minusy.

Nawet sympatyczny Czesław Mozil na przykład, potrafi, jak podpatrzył "Fakt", na ulicy się wysiusiać. Kiedy, oczywiście, ma taką potrzebę. I akurat nie śpiewa.

Z kolei aktorka Magdalena Schejbal przyznaje, że jest leniuchem. - Gdy przychodzi wiosna i lato - mówi - nie robię nic. Tylko jem i śpię, śpię i jem. I to nie jednocześnie. Albo, albo.
Tak jak inna aktorka, która nie potrafi jednocześnie grać i myśleć. Medycyna zna takie przypadki. Nie tylko w show-biznesie. Jeden z amerykańskich prezydentów na przykład nie potrafił podobno jednocześnie chodzić i żuć gumę.

A propos... Była prezydentowa, Jolanta Kwaśniewska, ikona dobrego stylu, która nauczyła już Polaków kulturalnego jedzenia ptysia i bezy, ostatnio opowiedziała w "Fakcie", jak na salonach należy żuć gumę. A należy, jak się okazuje, zwłaszcza po zjedzeniu potraw z dodatkiem czosnku.

Żeby zabić przykry zapach. Po wyjęciu gumy z ust nie należy jej pod żadnym pozorem rzucać na podłogę salonu czy nawet na ulicę. Bo może przykleić się do obuwia lub psich łap. Trzeba ją dyskretnie schować do chusteczki i włożyć do torebki. Najlepiej, rzecz jasna, własnej…
Mężczyzna, jeśli takowej nie posiada, może włożyć do kieszeni. Też, najlepiej, własnej. Przyklejanie gumy do mebli jest zdecydowanie w złym tonie.

Z innych ciekawostek...już nie w tym temacie, ale też godnym uwagi... Katarzyna Zielińska, która zdobywa laury od publiczności, a reżyserzy zabiegają o jej udział w projektach telewizyjnych i kinowych, była ostatnio widziana w jednej z restauracji w centrum stolicy…w butach, zdaniem Super Expressu, za 2 tysiące, niestety, od c z t e r c h lat niemodnych.
Dla odmiany Edyta Herbuś pokazała się w modnych, ale za to t y c h s a m y c h pantofelkach (czarnych, z suwaczkiem) na p i ę c i u różnych imprezach. Są daty i miejsca imprez. Plus zdjęcia. Pantofelki (czarne, z suwaczkiem) rzeczywiście te same. Reżyser, Mariusz Treliński, również t e n sam. Bez suwaczków.

Również bez, ale o c h r o n i a r z y nie pokaże się na planie filmowym w Polsce Alicja Bachleda - Curuś. Dotychczas, na planie zdjęciowym, naszej rodaczce towarzyszył zawsze jej synek. Jednak te filmy były kręcone za granicą, gdzie piękna góralka bez Colina Farrella, tylko z małym Heniem, nie jest tak rozpoznawalna jak u nas. Dlatego obawiając się, że w Polsce nie będzie miała z dzieckiem takiego spokoju, do jakiego zdążyła przyzwyczaić się tam, artystka zażądała dla synka ochrony. Produkcja filmu, jak można się było spodziewać i, jak dowiedział się Fakt, zgodziła się prawdopodobnie na wszystkie warunki gwiazdy.

Natomiast nie g w i a z d ą, tylko B o g i e m, czuje się - wyznał "Faktowi" kompozytor Piotr Rubik - kiedy ma przed sobą kilkudziesięcioosobową orkiestrę i nią dyryguje.
Czy orkiestra czuje się równie bosko jak dyrygent? Odpowiedzi nie oczekuję życzę miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
1
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Królowa frytek
Najcenniejsza
Czy będzie nową Brodzik?
Przestała dbać o figurę i przytyła...
Wkrótce skończy się zła passa

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Internautka [2011-05-23 10:33]

Odpowiedż
Pani Mario jest Pani....wyjątkowa, muszę to powiedzieć uwielbiam Pani trafne słowa, Pani "normalność" i zdrowe podejście do życia , nawet z tymi papieroskami ;)Życzę Pani mnóstwa tak świetnych i błyskotliwych zdań i dużo dużo ...piszę się zdrowia, jednakże umiejętność" czytania między wierszami" jest Pani domeną, także pozostaje mi życzyć mnóstwa sukcesów ;) Internautka,która widząc Pani nabiera podziwu do prawdziwych Dam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~pp [2011-05-23 10:22]

wstyd tak nie rozumieć
ale z ciebie pustak...ty dla ciebie jest update..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Pani fanka. Anka [2011-05-23 10:21]

Jednak kultury nigdy za mało.
Pani Mario, czasami oglądają program Pani Kwaśniewskiej miałam podobne odczucia jak Pani. Uczyć ludzi, że gumę wkłada się w chusteczkę i do toerki chowa? Kpina tego trzeba uczyć??? Chyba tak. Byłam ostatnio na pewnym oficjalnym obiedzie i co widzę? Pewna kobieta, wyglądająca po ubiorze na bogata i dobrze wychowaną kobietę a co robi? najpierw gumę przykleiła na spodek od filiżanki, kiedy kelnerka zabrała wyciągnęła druga gumę, która następnie wyrzuciła na parkiet. Teraz wiem, ze nawet o gumie do żucia trzeba ludzi uczyć, bo nie wiedzą co należy z nią zrobić,

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~inka [2011-05-23 10:17]

Maria
Czytam Pani felietony z radością i z przymróżeniem oka są super proszę o dalsze komentaże-pamiętam Panią z radia nic a nic się Pani "pióro"nie zmieniło-pozdrawiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~em [2011-05-23 10:11]

Pani Mario
jak dobrze, że Pani jest.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ghstwsertg [2011-05-23 10:11]

po komentarzach widac, ze niektorzy niczego nie zrozumieli
do krytyki zabieraja sie ci, ktorzy nie maja pojecia o czym p. Maria pisze. Zero rozeznania, a krytyki mnostwo. Zanim sie wezmiecie za cos powaznego, doknajcie rozeznania w temacie . Nie powinno sie takim pozwalac na komenatrze, madrym inaczej

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Rambo [2011-05-23 10:10]

Pani Mario kochamy Panią za celne uwagi
jest Pani Boska. Duzo zdrowia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Szakal [2011-05-23 10:09]

No przykro mi:)
Dla mnie za stara, nich zainwestuje w przyszłość, czyli dwa kijki piszobieżki, gdyby wcześniej mówiła, to bym zakupił kilka filmów poglądowych, a tak kichcia mi wszystko objaśni:)hehe

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~sdsd [2011-05-23 10:03]

Nie szczekaj a wejdz i czytaj www.echoroztocza.cba.pl

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~JK [2011-05-23 10:01]

w pewnych zawodach powiekszaja usta z wiadomych wzgledow
po co to zrobila Edyta? trudno powiedziec ladniej nie wydglada....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Kasia [2011-05-23 09:50]

Kocham Panią
Pani Mario

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~farmer [2011-05-23 09:43]

do pani Marii
Pani Mario, uwielbiam Panią od zawsze. Mogę Panią słuchać, czytać, oglądać bez końca! Cieszę się, że Alicja to nie Pani curuś tylko Bachledów. Ma Pani szczęście!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dzinGis [2011-05-23 09:31]

Pani Mario sztuczna szczęka poluzowała sie
pani . Wideoteka dorosłego.... TVP Polonia w soboę - rozmowa , fatalnie i botox trż już nic nie pomoże- Zdecyowanie wolę pania w radiu u A.Andrusa - nigdy telewizja .

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~~szok [2011-05-23 09:25]

Pami Mario
Czy pani się widziała u Wojewódzkiego? No moze i do powiedzenia to pani cos ma, ale na opewno nie do pokazania.... sukienka i owszem piękna, ale o wiele za krótka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~olaf [2011-05-23 09:21]

I ja też kocham Panią Marię oraz Panią Elizę i Pana
Sułka!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~inka [2011-05-23 09:19]

Niedługo Alanek nie pozna mamusi
A już na pewno się wystraszy

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~anna [2011-05-23 09:16]

poleciała to Soraya biorąc do reklamy naszpikowaną
chemią gwiazdkę Wszyscy wiedzą, że jej wygląd jest wynikiem operacji plastycznych i kosmetycznych, a nie kremów i kosmetyków Soraya. Sami sobie wbili nóż w plecy

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Eliza [2011-05-22 06:13]

Pani Mario,ja też Panią kocham
bezwarunkowo

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jolenta1 [2011-05-21 23:01]

100%zgadzam się z felietonem naszej kochanej
pani Marii

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
polka2011 [2011-05-21 16:35]

Jak zwal tak zwal,botoks czy inny czort!!!
Pani Mario!Kocham Pania! Z niecierpliwoscia czekam na wiecej! Pozdrawiam majowo.

odpowiedz