szukaj:
z ostatnich:

Poleciało się z botoksem

dodane 2011-05-20 (08:54) 6 lat 7 miesięcy 30 dni 1 godzinę i 9 minut temu
  A A A
 


"Edyto, co się stało ?!?"
Pytanie śmieszne, bo patrząc na usta Górniak na zdjęciu z czwartkowej gali jednego z portali internetowych) dziecko by się zorientowało, co się stało.
Poleciało się znowu botoksem.
Znowu, bowiem gwiazda przyznała onegdaj w jednym z wywiadów, że przed ślubem poprawiła sobie usta, ale już nigdy więcej, bo z botoksem jej nie do twarzy i wyglądała jak żaba, widocznie zmieniła zdanie. Czy słusznie, nie mnie oceniać.
Na szczęście powiedzenie - co się stało, to się nie odstanie - w tym przypadku nie ma racji. Botoks po pewnym czasie "puszcza".

Z innych d o b r y c h informacji...Paulina Sykut, obecnie najjaśniejsza gwiazda P, choć będzie prowadzić festiwal TOP-trendy i ma własny program, nie zamierza rezygnować z posady pogodynki.
- Potrafię - zapewnia śliczna prezenterka - pogodzić wszystkie swoje zajęcia.

Podejrzewam, że b y ł a najjaśniejsza gwiazda Polsatu, Katarzyna Cichopek też potrafi pogodzić swoje zajęcia. Zwłaszcza, że zostały jej ostatnio tylko "M jak Miłość", reklama i program "Sexy mama." I bardzo dobrze, bo zawsze powtarzam, że lepszy niedosyt niż przesyt. A najlepszy Sykut.
Przepraszam. Najlepsza.

Wśród piosenkarek natomiast najlepszą (nie tylko zresztą z racji ilości zdobytych Fryderyków) jest teraz Monika Brodka. Z nienajgorszą gażą .. Według Super Expressu - 35 tysięcy za jeden koncert. A będzie miała nie jeden. Dzięki czemu, zdaniem gazety, do końca września zarobi ponad milion. A do końca roku też pewnie jeszcze parę groszy wpadnie.

Z kolei piosenkarka Tatiana Okupnik (mieszkająca od pewnego czasu w Londynie) wpadła ostatnio do Polski i przy okazji promocji nagranej tam płyty, gościła m.in. w show Kuby Wojewódzkiego oraz w jednym z programów śniadaniowych.
Przyznała szczerze, że płyta jest bardzo dobra. Za to ona sama wprost przeciwnie.
- Nie jestem towarzyska, nie mam przyjaciół, jestem sobkiem, jestem złośliwa, ogólnie mówiąc, kawał hetery ze mnie.
Pani Tatiano, myślę, że nie pani jedna. Wiele gwiazd tak ma. W końcu to tylko ludzie. którzy mają swoje wady i minusy.

Nawet sympatyczny Czesław Mozil na przykład, potrafi, jak podpatrzył "Fakt", na ulicy się wysiusiać. Kiedy, oczywiście, ma taką potrzebę. I akurat nie śpiewa.

Z kolei aktorka Magdalena Schejbal przyznaje, że jest leniuchem. - Gdy przychodzi wiosna i lato - mówi - nie robię nic. Tylko jem i śpię, śpię i jem. I to nie jednocześnie. Albo, albo.
Tak jak inna aktorka, która nie potrafi jednocześnie grać i myśleć. Medycyna zna takie przypadki. Nie tylko w show-biznesie. Jeden z amerykańskich prezydentów na przykład nie potrafił podobno jednocześnie chodzić i żuć gumę.

A propos... Była prezydentowa, Jolanta Kwaśniewska, ikona dobrego stylu, która nauczyła już Polaków kulturalnego jedzenia ptysia i bezy, ostatnio opowiedziała w "Fakcie", jak na salonach należy żuć gumę. A należy, jak się okazuje, zwłaszcza po zjedzeniu potraw z dodatkiem czosnku.

Żeby zabić przykry zapach. Po wyjęciu gumy z ust nie należy jej pod żadnym pozorem rzucać na podłogę salonu czy nawet na ulicę. Bo może przykleić się do obuwia lub psich łap. Trzeba ją dyskretnie schować do chusteczki i włożyć do torebki. Najlepiej, rzecz jasna, własnej…
Mężczyzna, jeśli takowej nie posiada, może włożyć do kieszeni. Też, najlepiej, własnej. Przyklejanie gumy do mebli jest zdecydowanie w złym tonie.

Z innych ciekawostek...już nie w tym temacie, ale też godnym uwagi... Katarzyna Zielińska, która zdobywa laury od publiczności, a reżyserzy zabiegają o jej udział w projektach telewizyjnych i kinowych, była ostatnio widziana w jednej z restauracji w centrum stolicy…w butach, zdaniem Super Expressu, za 2 tysiące, niestety, od c z t e r c h lat niemodnych.
Dla odmiany Edyta Herbuś pokazała się w modnych, ale za to t y c h s a m y c h pantofelkach (czarnych, z suwaczkiem) na p i ę c i u różnych imprezach. Są daty i miejsca imprez. Plus zdjęcia. Pantofelki (czarne, z suwaczkiem) rzeczywiście te same. Reżyser, Mariusz Treliński, również t e n sam. Bez suwaczków.

Również bez, ale o c h r o n i a r z y nie pokaże się na planie filmowym w Polsce Alicja Bachleda - Curuś. Dotychczas, na planie zdjęciowym, naszej rodaczce towarzyszył zawsze jej synek. Jednak te filmy były kręcone za granicą, gdzie piękna góralka bez Colina Farrella, tylko z małym Heniem, nie jest tak rozpoznawalna jak u nas. Dlatego obawiając się, że w Polsce nie będzie miała z dzieckiem takiego spokoju, do jakiego zdążyła przyzwyczaić się tam, artystka zażądała dla synka ochrony. Produkcja filmu, jak można się było spodziewać i, jak dowiedział się Fakt, zgodziła się prawdopodobnie na wszystkie warunki gwiazdy.

Natomiast nie g w i a z d ą, tylko B o g i e m, czuje się - wyznał "Faktowi" kompozytor Piotr Rubik - kiedy ma przed sobą kilkudziesięcioosobową orkiestrę i nią dyryguje.
Czy orkiestra czuje się równie bosko jak dyrygent? Odpowiedzi nie oczekuję życzę miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
1
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Królowa frytek
Najcenniejsza
Czy będzie nową Brodzik?
Przestała dbać o figurę i przytyła...
Wkrótce skończy się zła passa

Opinie

Ocena: 0 [0]
~kasia [2011-05-21 16:21]

nieznajomość tematu
nieznajomosc tematu-botoksem nie robi sie ust,botoks wygladza zmarszczki ,a usta wypełnia sie roznym swinstwami...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~hhehehe [2011-05-21 12:30]

dobre
Macku synku co sie stalo?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jr [2011-05-21 12:06]

Z przyjemnością ustosunkuję skoro już imiennie co do kreacji. Mogła jej minka się zmienieć. Skoro to nawiązanie do Plusa spotu.Zatem mamy odpowiednik odpowiedzialny za więcej niż niestosowne miny? Co do mody? Kto może sobie pozwolić na totalna ignorancję?Trendów. Skromnie- ten kto decyduje praktycznie o ich kierunkach. Może by warto gumę zostawić a wspomnieć o twórczości i innej niż biznessu kauczukowego? TVP1 litościwie emituje trochę dosadniejszy program , w tym dobry teatr z satyrą na współczesnych aktualną. Naprawdę wartościowe zagadnienia, wiele mówiące o poziomie otoczenia. Jednocześnie zdejmujące z głowy problem zachowawczy i dostosowawczy. Jaka zawartość honoru w bezhonorze? Albo raczej jaka ilość tupetu w tej potrawie. PS Zaważyła waga przekrętu.Zbyt duże obciążenie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
ruda4510 [2011-05-21 12:03]

Poleciało sie z botoksem...
Pani Mario- super kobitka z Pani.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~OLQ [2011-05-21 11:08]

PANI MARIO - KOCHAM PANIĄ :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~teresa [2011-05-21 11:00]

poleciało...
Pani Mario, czym bez Pani był ten świat?????

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ivaa [2011-05-21 10:59]

celnie i dowcipnie
jak to zwykle u Pani, więc czyta się jednym tchem. Tylko męczy mnie pisownia: nie najgorszy - osobno, bo to stopień najwyższy...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Katinka62 [2011-05-21 10:51]

Polecialo sie z botoksem
Czekam z niecierpliwoscia do nastepnego tygodnia. Pozdrawiam :)))

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jill [2011-05-21 08:50]

jest pięknie
Jest Pani i to wystarczy. :-)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~luc [2011-05-20 13:30]

Pani Mario
Gratuluję poczucia humoru

odpowiedz