szukaj:
z ostatnich:

Dawno nie widzieliśmy jej tak rozpromienionej

dodane 2011-07-08 (12:00) 6 lat 6 miesięcy 12 dni i 15 minut temu
  A A A
 


W mijającym tygodniu pogoda nas nie rozpieszczała, ale zawsze powtarzam, że lepsza taka, niż żadna. Podobnie mówię wszystkim malkontentom, którzy narzekają na nasze gwiazdy. Lepsze takie niż żadne. A tak naprawdę nie ma co narzekać. Może Katarzyna Cichopek to nie Angelina Jolie, a bracia Mroczkowie, nawet we dwóch, to nie Antonio Banderas…

A propos. Najpopularniejsi polscy bliźniacy jednoserialowi, Rafał i Marcin Mroczkowie, narzekali ostatnio na brak propozycji zawodowych, a już takowe się posypały m.in. z Teatru Ziemi Chełmskiej. Nie chodzi wprawdzie o role pierwszoplanowe, ale wiadomo, że dobry aktor zagra wszystko. Nawet chomika. Małą rólkę tym bardziej. W końcu, powtórzę, lepsza taka niż żadna. A zatem – Alleluja i do przodu!

To samo może powiedzieć coraz mniej rozchwytywana od pewnego czasu Kasia Cichopek.
Wprawdzie artystka prowadzi ponoć rozmowy ze stacją TVN na temat głównej roli w jakimś nowym serialu, ale póki co „znalazła sobie – jak przeczytałam we wtorkowym „Fakcie” – dobre źródło dochodu. Wraz z mężem, tancerzem, Marcinem Hakielem, objechała już 5 miast. Za każdy pokaz gwiazdorska para inkasuje 15 tysięcy. Nie kokosy, ale na waciki starczy. Nawet dla obojga.

Z innych dobrych wiadomości z tegoż „Faktu”…
Kinga Rusin znalazła miłość. I, co czyni tę wiadomość jeszcze lepszą, nie można w tym przypadku powiedzieć, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Wybranek pięknej gwiazdy TVN , znany warszawski prawnik, Marek Kujawa z pewnością głupi nie jest. O czym świadczy chociażby to, że szybko zorientował się, co jest największą pasją Kingi. Jazda konna. Kiedy więc zabrała go do Gałkowa, gdzie szlifuje swoje jeździeckie umiejętności m.in. sam Piotr Kraśko, pan Marek bez oporu dał się wsadzić na konia i pogalopował. Wprawdzie powolnym stępem, ale , jak zapewnia gazeta, „na obliczu gwiazdy zagościł nawet aprobujący uśmiech.” Jest zdjęcie. Uśmiech nie rzuca się w oczy, ale wystarczy sam podpis, cytuję: „dawno nie widzieliśmy tak rozpromienionej Kingi Rusin. Widać, że jest w Marku bardzo zakochana!” Wierzę gazecie na słowo. Oby tylko uwierzyła również gwiazda i pan Marek. Tak czy inaczej sprawa wydaje się rozwojowa i jestem pewna, że będzie o czym czytać w prasie kolorowej i tabloidach. Zresztą, o pięknej pani Kindze i tak zawsze jest coś ciekawego do przeczytania.

Podobnie, jak od zakończenia „X Faktora” o jego zwycięzcy, Gienku Losce. Ostatnio przeczytałam w „Fakcie”, że choć „zawrotna kariera, jaką teraz robi ten do niedawna prosty grajek uliczny, wymaga od niego wielu poświęceń, jedno jest pewne. Za nic w świecie nie da się ogolić.”
- To są moje włosy i mojej żony – zdradza „Faktowi” Gienek – to ona musiałaby wyrazić zgodę na ich obcięcie. A co do zarostu – dodaje – to gdybym go nie miał, żona pomyliłaby mnie ze swoim teściem i mimo, że bardzo go lubi, rano miałaby problem z odróżnieniem nas.
Rozumiem, bo też nie mam pamięci do twarzy. Męża poznaję głównie po wąsach. Na szczęście innych niż pana Gienka, Adama Małysza czy pana prezydenta. I dlatego między innymi wiem, kto jest kto.
Ale wracając do pana Gienka…Artysta zapewnia: - Mogę założyć spodnie od Armaniego, mogę założyć koszulę od Gucciego, ale w inny sposób nie zmienię wizerunku. I na pewno nigdy nie dam się ogolić!
I słusznie. Najważniejsze, że może chodzić w markowych spodniach i koszulach. Jest wielu takich, którzy nie mogą. I muszą z tym żyć, i dają radę.
Ja natomiast nie jestem od dawania rad, ale, na użytek swego przeglądu, przytoczę radę, jaką „Super Express” dał przedwczoraj Katarzynie Figurze. Gazeta radzi otóż ikonie naszego kina, żeby oszczędzała kręgi. Artystka, jak pisze gazety, ma problemy z kręgosłupem, a targa ciężkie siaty z zakupami. Zamiast odpoczywać w swoim warszawskim domku, piękna aktorka zmuszona jest zmagać się z prozaicznymi obowiązkami. I to sama, bo jej mąż częściej bawi w Stanach niż nosi ciężkie siaty w Polsce. Gwiazda sama więc musi zajmować się domem i córkami – 6-letnią Kaszmir i 9-letnią Koko.
- Rozumiemy – kończy gazeta – oddanie i poświęcenie, ale, przypomina, zdrowie ma się tylko jedno. Córki można mieć dwie, a nawet więcej, ale zdrowie tylko jedno!
I choć, jak twierdzi Jan Nowicki, „do grobu się go nie weźmie”, trzeba o nie dbać. I oszczędzać kręgi.
Nie wyobrażam sobie, żeby można było n i e oszczędzać. Oszczędnością i pracą…ale nie o tym.

Tylko o tym, że Katarzyna Skrzynecka jeszcze przedwczoraj, w ekskluzywnym wywiadzie dla „Super Expressu „ stwierdziła, że n i e w y o b r a ż a sobie innego partnera w „Tańcu z Gwiazdami” niż Piotra Gąsowskiego. Zżyła się z nim i szkoda by było zepsuć taki duet. A powiedziała to w związku z krążącymi plotkami, że popularny „Gąs” miałby odejść z programu.
- Czwartego września rusza program – zakończyła podekscytowana Skrzynecka – i bardzo się cieszę, że wracamy.
Nacieszyła się jednak nie długo. Bo według w c z o r a j s z e g o „Faktu” we wtorek, późnym wieczorem została nagle wezwana na rozmowę z szefostwem TVN , które podziękowało jej za współpracę. 13-tą edycję „Tańca Gwiazdami” poprowadzi ktoś inny.
Czy z Piotrem Gąsowskim czy z kimś innym, jeszcze nie wiadomo. Ale jak udało się dowiedzieć „Faktowi” o miejsce Skrzyneckiej starają się m.in. Dorota Gardias i Katarzyna Cichopek. Większe szanse ma ponoć Cichopek.
A nie mówiłam, że Alleluja i do przodu?
Życzę pogodnego weekendu i do usłyszenia za tydzień.oceń
7
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Rywalizacja na…cellulit
Na waciki, chciałoby się powiedzieć, starczy!
Po raz czwarty zostanie tatą!
Wyglądała, jakby ubyło jej 20 lat!
Złapać kontakt z rozumem

Opinie

Ocena: 0 [0]
~koleś [2011-07-08 16:11]

No i znowu w sedno trafiła Pani Maria - z przyjemnością odtwarzam ten przegląd

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~alek [2011-07-08 20:27]

kasa
kinia to nikt ,ani ładna , ani mądra

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~KIK [2011-07-09 00:53]

O MATKOOOOOO
Beznadziejny artykuł, napisany na poziomie.....................................

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
dana-nt [2011-07-09 17:46]

danant
Kiedyś ceniłam satyryczny ton Pani Marii, ale od dawna we wszystkich wypowiedziach powiela sięu niej alergia na Mroczków, Cichopek. Nuuudy! Proszę o nowy repertuar, chyba tematów nie brakuje Pani Mario.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~EDZIO [2011-07-10 00:39]

Na działke marchewkę wyciągac
Radziłbym Pani częściej przebywać na działce i wyciągać marchewkę. Pisać już raczej nie powinna Pani.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~ola [2011-07-10 07:35]

czubaszek
dobra rada na niepogode-aleluja i do przodu.bo do tylu sie nie da.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~KLM [2011-07-11 09:57]

ZDZIWIENIE...
TO BABCIA JESZCZE ŻYJE????

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Mazur [2011-07-11 17:42]

co to miłość
Kinga rusin pewnie facetów częściej zmienia niż majtki.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lenio [2011-07-11 19:47]

rusin jest brzydka, żylasta, i bardzo prymitywna, tak samo jak richardson, mołek i inne gwiazdy telewizji państwowej, na która płacimy haracz....ja nie

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lenio [2011-07-11 19:47]

rusin jest brzydka, żylasta, i bardzo prymitywna, tak samo jak richardson, mołek i inne gwiazdy telewizji państwowej, na która płacimy haracz....ja nie

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~olo [2011-07-13 00:58]

tylko nie ona
Taniec z gwiazdami niech prowadzi obojętnie kto - tylko nie Cichopek !!!!!!!!!! Polsat już ją wysadził z prowadzenia programu i bardzo dobrze - to była żenada.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lelek [2011-07-13 11:18]

znalazła !
znalazła swoja miłość......, byka !

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~brs [2011-07-13 18:47]

Pani Mario.
Ile Pani wyciaga miesiecznie z tego bloga? Czy z tego sie da wyzyc?Czy Pani pisze to z nudow ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~brs [2011-07-13 18:51]

Pani Mario.
Musi Pani te szmatlawce czytac .Ciezki kawalek chleba.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~brs [2011-07-13 18:56]

Pani Mario.
Musi Pani te szmatlawce czytac .Ciezki kawalek chleba.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kobyla [2011-07-14 06:43]

kingunir to moye tylko zaspokoic
jakis łogier zarodowy z dlluga i gruba fujara!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~BZYK [2011-07-14 07:22]

A MUCHA ZROBIŁA KUPĘ
kogo to obhodzi ...weżcie sie za aferzystów i złodziei w rządzie.....np..GDZIE PODZIAŁY SIE PIENIĄDZE F.O.Z.Z. AFERY WĘGLOWE PA.LIWOWE SPIRYTUSOWE.....RUSKI GAZZPROM CHCE RŻADZIĆ W POLSCE BO I NIE MA GAZU Z NORWEGII.....I LASUNJECIE OLĘ KWAŚNIESKĄ CÓRECZKE KWAŚNIEWSKIEGO BYŁEGO KOMUCHA. TYM ZAJMIJCIE SLEPOTY CIERPIĄCE NA ZANIK PAMIĘCI....JUŻ PANI WARIA ZAPOMNIAŁA JAK BYŁO ZA KOMUNY ...NORMALNI LUDZIE NIE MIELI NIC .... PODCZAS GDY KOMUCHOWE DZIECI MIAŁY WSZYSTKO.......I TERAZ JEST TAK SAMO PRZEZ TAKICH POZABAWIONYCH MÓZGÓW JAK WY...TAKI BLOG TO DNO DLA CZUBÓW OD PANI CZUBASZEK

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~chelmianin [2011-07-14 13:56]

pewnik
Wszyscy lekarze orzecznicy ZUS są tyle warci ile pseudo-gwiazdy tuskowych TV.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Anna [2011-07-14 13:59]

P.Maria
ile Pani płacą za pisanie takich BZDUR? Niech pani zajmie się tematem starszych ludzi, przebywających w domach opieki, lepszy temat, bardziej pozyteczny dla obu stron.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Stan. [2011-07-15 11:29]

A wyjdzie jak zawsze g...o!!!

odpowiedz