szukaj:
z ostatnich:

Irlandas

dodane 2011-06-17 (11:14) 6 lat 7 miesięcy 1 dzień 9 godzin i 32 minuty temu
  A A A
 


W mijającym tygodniu gwiazdą numer 1 był nadal zwycięzca „X Factor”, Gienek Loska. Skromny i małomówny, jak pisały o nim media tuż po wygranej, otworzył się jak sezam.

„Fakt” przedstawił na swych łamach „jego prawdziwą historię” w odcinkach. W pierwszych (które relacjonowałam tydzień temu) artysta zapewniał, że sukces go nie zmieni i nadal będzie grac na ulicy. Podkreślał swoje przywiązanie do rodziny i to, jak wiele zawdzięcza żonie i dziecku. Rozłąka podczas nagrywania finałowych odcinków TVN-owowskiego show była bardzo bolesna.

- Córka – żalił się nazajutrz po wygranej – zapomniała, jak tata wygląda na żywo. Widziała mnie tylko w telewizji. Postanowił nadrobić stracony czas.

- Być z nimi , rozmawiać, wspólnie przygotować obiad, zjeść go – mówił w trzecim odcinku. Następnie wyjechał w trasę koncertową. Za chwilę – donosił sobotnio-niedzielny Fakt w c z w a r t y m odcinku – piosenkarz bierze się za pracę w studiu, żeby z zespołem nagrać płytę. Zapowiada, że na gitarze będzie bardziej agresywny i wyraża nadzieję na poprawę sytuacji w polskim showbiznesie. - Chcę się do tego – podsumowuje skromnie – choćby jednym groszem dożyć.
Groszem, dodam z dziennikarskiego poczucia obowiązku, całkiem niezłym.

Bo jak dowiedział się Fakt, teraz Gienek za półtoragodzinny występ ze swoją grupą Gienek Loska Band bierze 20 tysięcy złotych. Tylko w czerwcu występów takich ma być 17, a kolejnych 17 jest w planach do końca września. Co daje całkiem okrągłą sumkę. Cirka 680 tysięcy złotych. Oczywiście do podziału z kolegami z zespołu, ale – przypomina gazeta – przecież to on jest prawdziwą gwiazdą i magnesem dla publiczności, wiec należy mu się najwięcej. A że terminarz letnich występów nie jest jeszcze dopięty i pewnie w ciągu najbliższych dni jeszcze sporo koncertów dojdzie, wszystko wskazuje na to, prognozuje gazeta, że Gienek już niebawem dogoni w zarobkach samą Maryle Rodowicz.

Jednocześnie (to już m o j a refleksja) – będąc (jak zapowiadał tuż po wygranej w „X Factor” z żoną i dzieckiem, rozmawiając z nimi, wspólnie przygotowując i jedząc z nimi obiady.
Aż trudno uwierzyć! I ja n i e wierzę.
Przepraszam, ale z natury jestem raczej niedowiarkiem. Co nie przeszkadza mi, oczywiście, wierzyć, że Gienek Loska potrafi wykorzystać swoje zwycięstwo w TVN-owskim show na maksa. Skromność skromnością, rodzina rodziną a kariera karierą A o kim, poza Gienkiem, pisały w mijającym tygodniu kolorowe pisemka i tabloidy?

Miedzy innymi o Mateuszu Damięckim, który po 8-miu miesiącach małżeństwa po prostu, a w każdym razie p o c i c h u rozszedł się z Moniką, zwanych przez znajomych Patrycją, Rogulską.
Rozprawa miała miejsce w Sądzie Okręgowym w Warszawie, przebiegła sprawnie i bez rozdzierania szat.
- Decyzja o rozwodzie – powiedziała we środowym Super Expressie matka Mateusza, Joanna Damięcka – została podjęta dużo wcześniej. To ona zdecydowała, że odejdzie.
- Trudne jest życie z aktorem – tłumaczyła, sama będąc od 30-tu lat żoną ojca Mateusza, Macieja Damięckiego. Nam się udało, bo wychodząc za aktora wiedziałam, co to oznacza. A Mateusz faktycznie ma teraz dużo wyjazdów i pracy zawodowej. Ja natomiast zawsze miałam i mam – dodała – bardzo dobre kontakty z Moniką. Monika (zwana Patrycją) może zresztą liczyć na wsparcie nie tylko byłej teściowej – zauważa gazeta – ale również bliskiego przyjaciela, Remigiusza Kasztelnika.
I w tym momencie proszę się skupić, bo będą szczegóły, w których można się pogubić.

- Monika i Remigiusz – wyznaje znajomy Kasztelnika – znają się bardzo dobrze i od pewnego czasu spotykają się. Jego, w końcu ubiegłego roku, rzuciła, po 5-ciu latach związku, Magda Mołek. Wtedy, jak głosiła plotka, Kasztelnik zaczął się spotykać z siostrą Mateusza, Matyldą Damięcką.
A teraz spotyka się z jej była bratową, Moniką (dla znajomych Patrycją) Damięcką.

- Byłam we wtorek na zakupach w Galerii Mokotów- poinformowała w „Dzień dobry TVN” dziennikarka Ewa Wojciechowska – Spotkałam Patrycję z Remigiuszem, całowali się. Więc chyba ma już nowego chłopaka.
Niewykluczone. Medycyna zna takie przypadki. Przyroda nie znosi próżni.
A z próżnego … Żartowałam.
A poważnie… „Było wielkie uczucie – przypomina „Fakt’ – a pozostała niechęć.

Jak dowiedziała się gazeta, Alicja Bachleda- Curuś nie chce nawet słyszeć o ojcu swego dziecka, Colinie Farrellu. Lubi natomiast o nim mówić. Nazywając go z politowaniem „Irlandasem” .Jak mówi o naszej góralce Irlandas, tego nawet najstarsi górale nie wiedzą.

Wiadomo za to, że gwiazdor spotyka się ostatnio z Jessiką Biel, która niedawno rozstała się z piosenkarzem Justinem Timberlakiem. Z kim spotyka się Justine Timberlake, gazety nie piszą. Jak tylko napiszą, nie omieszkam państwa poinformować. Na razie zaś żegnam, życzę miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
2
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Przestała dbać o figurę i przytyła...
Złapać kontakt z rozumem
Najcenniejsza
Rywalizacja na…cellulit
Poleciało się z botoksem

Opinie

Ocena: 0 [0]
~liljan [2011-06-18 00:19]

arcyciekawostki
nie musisz informowac bo każdy kto tu dłubie w internecie sam sobie znajdzie różne plotki i kawalki jak i te rewelacje..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Sylwia [2011-06-18 00:34]

Pani Czubaszek:)
Czy nie ma Pani lepszych pomysłów na siebie niż przeglądanie tygodniówek i krytykowanie tzw.celebrities??skąd ten pomysł??Poza tym to są tylko same ploty o których nie warto pisać.Była,zaciążyła,kogo to obchodzi?Ona przez lata będzie miała od niego takie pieniądze,że się w głowie nie miesci.Może popisze Pani o Naszej Kochanej Polsce??Nie??Dlaczego?? Zbyt drażniący temat??A może to by dodało otuchy naszym rodakom w tym trudnym okresie.Moja mama żyje za 1300zł(3 osoby w domu)i jest coraz gorzej,rachunki 800 po czym zostaje jej 500.Co by Pani poradziła??(dodam,że mama od 25 lat choruje na schizofremię paranoidalną i od państwa nie ma żadnej pomocy).I co każdy ma to w d,od kiedy pamiętam...tragedia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ja [2011-06-18 00:37]

no i mamy" mode na sukces"
poco nam oglądać tasiemiec amerykański jak mamy swój krajowy :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~colingnoj [2011-06-18 00:45]

eef
nie lubie go gnoja

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~babojad [2011-06-18 01:21]

db
niektórzy nie wiedzą jak ma wyglądać ich własne życie ale wiedzą za to doskonale jak mają żyć inni. znajdz swoje miejsce na sedesie dziwna babo i zajmij swoim życiem.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dora [2011-06-18 01:21]

CZUBASZEK TO BRUKOWA PLOTKARA
Od dawna sama nie jest w stanie nic "stworzyć" to wertuje tylko prasę brukową, a potem podaje dalej te pożal się Boże wiadomości. Już czytając te jej wypociny robi mi się niedobrze, a jeszcze gorzej jest, gdy pokaże się na wizji. Bełkoce coś trzy po trzy, ani ładu , ani składu, a do tego jeszcze wątpliwa przyjemność oglądania jej facjaty z poważnymi ubytkami w uzębieniu. Skoro jak sama napisała, gaża dziennikarska jest nie byle jaka, to powinna zainwestować przynajmniej w swoje zęby, a nie ludzi straszyć. Ja tej pani już dziękuję.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~izabella [2011-06-18 02:05]

no to
To się zżygaj gościu i będzie po sprawie, uwielbiam Czubaszek w całości:-)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~daria26 [2011-06-18 03:08]

darus26
normalnie "Moda na sukses" w polskim wydaniu. pyt. do pani Czubaszek - nie szkoda Pani czasu na te komentarze?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~miko [2011-06-18 04:01]

Pani Czubaszek wybrala takie zajecie i za to jej placa
a zniesmaczeni co tu robia na tej stronie ?? zamiast zarabiac i pracowac na godnie zycie ploty czytacie, osmieszacie sie sami.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~t [2011-06-18 04:54]

MODA NA SUKCES TO " MAŁE PIWO "
a śmieją się z tego serialu - te niby gwiazdy TEŻ

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~marcin [2011-06-18 05:09]

dobre
zawsze jest co czytać i się pośmiać można

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~strzecha [2011-06-19 10:11]

opos
dorobek beznadziejny,towarzystwo własnej adoracji,taka Paradowska rozrywki.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~N.V. [2011-06-19 17:31]

BRAK POMYSŁOW!
ALE SIĘ PLOTKARA Z TEJ BABY ZROBIŁA.BRAK JUZ WENY,TALENTU...ZADYMIONY DO SZCZĘTU MOZG -TO TRZEBA POCZYTAC PARĘ BRUKOWCOW PO1,50ZŁ I STRESCIC.I ZA TO PŁACĄ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~DoDo [2011-06-19 20:31]

Czub...........
Czas maskę posmiertną zrobić,albo te kilogramy tapety zdjąć.Stara pudernica blokuje tylko miejsce w mediach.Babo wstrętna czas na Colgate.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~irena [2011-06-20 21:22]

Pani Mario
Kocham Panią i proszę o jeszcze.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~koko [2011-06-23 19:43]

wszyscy żyją z plotek
już mamy dosyć tych plotek , tych reklam i życia za 1200zł . dość rządu donka i jego kumpli.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~koko [2011-06-23 19:44]

wszyscy żyją z plotek
już mamy dosyć tych plotek , tych reklam i życia za 1200zł . dość rządu donka i jego kumpli.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~krystyna [2011-06-26 17:13]

opinia
Bardzo Pania lubie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Krytyczny Bill [2011-06-28 07:39]

Tylko dlaczego tyle literówek w tych tekstach?
Pytam dlaczego?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~~ira [2011-06-28 19:45]

Bardzo Panią lubię,
chciałabym mieć taki dystans do życia jaki ma Pani.

odpowiedz