szukaj:
z ostatnich:

Magda Gessler i Marta Grycan walczą o jedzenie…

dodane 2012-03-05 (12:05) 6 lat 1 miesiąc 18 dni 20 godzin i 17 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś miedzy innymi:

- Prawdziwe gwiazdy estrady…
- Czego chcą Górniak i Figura
- Mikołaj Krawczyk opuszcza plan zdjęciowy…
- Magda Gessler i Marta Grycan walczą o jedzenie…

A dokładnie, jak doniósł na pierwszej stronie piątkowy „Super Express”, rywalizują o kulinarny program w TVN. Magda Gessler jest bez wątpienia znana i kochana przez widzów i jej ”Kuchenne rewolucje” cieszą się dużą oglądalnością. Ostatnio jednak równie dużą oglądalnością w różnych telewizjach, pismach kolorowych i na tak zwanych salonach, cieszy się Marta Grycan. Można ją oglądać niemal wszędzie! Niemal, bo wciąż jeszcze
n i e we własnym programie kulinarnym. A o prowadzeniu takiego W TVN ponoć marzy. - Z tego co wiem – zdradza „Super Expressowi” osoba z branży – Marta jest już zaawansowana w rozmowach na temat swojego programu. Jeśli go dostanie, Magda będzie musiała ze swoim przenieść się do TVN Style.

Pani Grycan zapytana o rywalizacje z Gesler zapewnia w „Gali”:
- Bardzo się lubimy, często dzwonimy do siebie i spotykamy się w naszych domach na kolacjach. Nigdy w życiu nie będę konkurencją dla Magdy”.
Co na to pani Magda?
- Nie wiem – powiedziała ostatnio w „Dzień dobry TVN” - czy Marta zna się na kuchni. Mogę mieć wątpliwości. Na pewno się zna na promowaniu samej siebie. Robi to znakomicie!

Też tak uważam. A jak gotuje, tez nie wiem. Chociaż w y g l ą d a, że dobrze. No, ale wygląd o niczym nie świadczy.

O wielkości gwiazdy, jak przeczytałam gdzieś niedawno, świadczą jej zarobki. Kierując się tą zasadą „Super Express” przedstawił w ubiegłym tygodniu p r a w d z i w e gwiazdy piosenki. Pierwsza trójka to Marcin Miller z zespołem Boys (25 tysięcy za koncert), Bayer Full (18 tys.) oraz Shazza (16 tys.). Jeśli to prawda, że człowiek jest tyle wart, ile zarabia, muszę przyznać, że warto być gwiazdą disco-polo. Cokolwiek by się o tej muzyce nie mówiło.

Pomówmy jednak o innych gwiazdach. I to nie pod kątem ich zarobków, ale pragnień. Edyta Górniak otóż, jak doniósł ‘Fakt”, chce na przykład ratować przyrodę.
- Zdecydowałam – mówi – że jeśli ktoś chce mój autograf, musi zasadzić drzewo, sfilmować to i przesłać do mojego biura, jako dowód, że to zrobił. Wtedy dostanie mój autograf. Piosenkarka chciałaby „zadrzewić’ całą Polskę.

A czego chce Katarzyna Figura?
Ma talent, sławę, kochającego męża i dzieci. Czego więc jeszcze może chcieć od życia? Pyta prowokacyjnie „Fakt”. I, dla ułatwienia, odpowiada:
- Największym marzeniem gwiazdy jest…by jej mąż, Kai Schoenhals zamieszkał na stałe w Polsce.
- Wkrótce aktorka będzie obchodzić okrągłe urodziny i najlepszym dla niej prezentem – zdradza jednemu z magazynów znajomy Figury – byłby powrót męża do Polski.

Co jest niewykluczone, bo Kai myśli ponoć o założeniu w Polsce firmy cateringowej. Czego , myślę sobie, nie robi się dla ukochanej kobiety?

A czego, spytam przewrotnie, nie robi się kobiecie?
Otóż zdaniem rodziców aktora Mikołaja Krawczyka nie robi się tego, co zrobił ich syn swojej długoletniej partnerce i od niespełna roku matce ich bliźniąt, Anecie Zając. To znaczy po prostu ją zostawił ( z bliźniakami) i związał się z Agnieszką Włodarczyk.

Scenarzyści serialu „Pierwsza miłość’, w którym gra cała wspomniana trójka, pisząc historię rozpadu serialowego związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając oraz jego romansu z Agnieszką Włodarczyk, nie sądzili , że w życiu będzie niemal dokładnie jak w serialu. Tymczasem to, co miało być tylko zmową scenarzystów, stało się prawdą życia i ekranu.

Osobiście wolę takie historie tylko na ekranie. Ale podobno najciekawsze scenariusze pisze życie. I to by było na tyle. Na kolejny przegląd zapraszam za tydzień. Do usłyszenia.

oceń
13
1
Podziel się

Opinie

Ocena: 0 [0]
maciej kurtyś [2012-03-05 23:37]

Ja namiejscu panów scenarzystów Agnieszkę bym wysłałna Syberię do jakiejś samotni a pana Mikołaja jej śladem tam by mogli się kochać bez problemów.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Andzia [2012-03-07 07:46]

Dzięki p.Mario za felieton na podst. newsów gazety.Nie muszę jej czytać a przede wszystkim kupować .Jeśli "Super" to pewnie musi być niebotycznie droga.Uratowała mi Pani jakieś 71 zł miesięcznie!! Jak ja się Pani odwdzięcze ???! Wiem , mogę zaprosić Panią na wieś.Na wypoczynek i wolność. Można palić na przystankach na przykład i ....nie mozna tu kupić żadnej gazety ale ..mamy świetnego plebana,kilku "panów" i w pocie czoła pracujacego wójta pochylonego z troską nad wioską ....

odpowiedz