szukaj:
z ostatnich:

Na waciki, chciałoby się powiedzieć, starczy!

aktualizacja 2011-07-29 (13:59) 6 lat 5 miesięcy 20 dni 20 godzin i 20 minut temu
  A A A
 


Tydzień się kończy, ale zawirowań wokół jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami” końca nie widać. Nie ma dnia bez wiadomości, kto w programie wystąpi, a kto, wbrew poprzednim zapowiedziom, n i e wystąpi.

Jak np. słynny , amerykański pięściarz Mike Tyson, z którym, jak donosił w ubiegłym tygodniu „Super Express” (a ja, za nim) producenci programu prowadzili rozmowy i wszystko wskazywało na to, że legendarny mistrz świata wagi ciężkiej zatańczy w TVN-owskim show. Za 30 tys. złotych za odcinek. W tym tygodniu „żelazny Mike wiadomość tę zdementował, natomiast „Fakt” poinformował, że legendarny bokser przyjedzie jednak we wrześniu do Polski. Z tym, że nie jako uczestnik „Tańca z gwiazdami”, ale jako honorowy gość gali bokserskiej.

Też dobrze. Na tym zarobi, bo podobno okrągły milion złotych. Na waciki, chciałoby się powiedzieć, starczy, ale podejrzewam, że Tyson ich nie używa. Po co mu wiec tyle pieniędzy? No, ale to już jego problem.

Inny, ale – jak przeczytałam w „Super Expressie” – „nie lada problem ma seksowna Marta Krupa.” Młodsza siostra słynnej „Dżołany” nie wie jeszcze, z kim zatańczy w jesiennym „Tańcu z Gwiazdami”. Najbardziej chciałaby ze Stefano Terrazzino. Dlaczego? Bo przystojny Włoch, zdaniem seksownej Marty, gorzej mówi po polsku niż ona.
No cóż…Jak ktoś chce z Terrazzino zatańczyć, to argument znajdzie.

Kto jeszcze, oprócz siostry słynnej Dżołany Krupy, znajdzie się w ekipie 13-tego „Tańca z Gwiazdami’? Według „Super Expressu” była żona Cezarego Pazury, Weronika Marczuk; były mąż byłej prowadzącej program Katarzyny Skrzyneckiej, Zbigniew Urbański oraz była gwiazda kabaretu „Moralnego Niepokoju”, Katarzyna Pakosińska.

I to by było na tyle jeśli idzie o byłych i byłe. Na parkiecie zobaczymy również: gwiazdę serialu „Barwy szczęścia”, Katarzynę Zielińską, zdobywcę drugiego miejsca w programie „X Factor” , kontrowersyjnego Michała Szpaka oraz młodszego brata słynnego Sebastiana Karpiela-Bułecki, Staszka Karpiela. Lista wykonawców nie jest jeszcze zamknięta, będę ją uzupełniać w kolejnych przeglądach.

Natomiast już dziś spieszę poinformować, że „Super Express” dotarł do jednej z najściślej skrywanych przez Telewizję Polską tajemnic. W programie „The Voice of Poland”, obok Adama Nergala Darskiego, Andrzeja Piasecznego i Kayah, jako czwarta,w fotelu jurorki-trenerki zasiądzie ….Albo inaczej. N i e zasiądzie , wbrew krążącym plotkom, Natalia Kukulska. Nie zasiądą również Katarzyna Nosowska i Edyta Bartosiewicz. Bo i takie nazwiska na giełdzie potencjalnych jurorów się pojawiały. Zasiądzie natomiast, jak nieoficjalnie dowiedział się „Super Express", piosenkarka Ania Dąbrowska.
Zaskoczeni? Bo ja nie.

Nie zaskoczyła mnie również wiadomość, którą przyniósł wtorkowy „Fakt”. Mianowicie, że „Anna Mucha kwitnie w ciąży.” Gwiazdy tak mają. To widać. Zwłaszcza w kolorowych pismach i tabloidach. Dlatego między innymi lubię je przeglądać. Bo czyż nie miło czytać, cytuję: „Mimo, że do porodu zostało około czterech miesięcy, a brzuszek Anny Muchy nabiera coraz okrąglejszych kształtów, aktorka wygląda tak, że aż zapiera dech w piersi. W obcisłej małej czarnej, w dziesięciocentymetrowych szpilkach wygląda obłędnie!”

Gdyby nie fakt, że artystka zawsze wygląda obłędnie, można by żałować, że ciąża trwa tylko 9 miesięcy. Na szczęście, dzięki książce i programowi Kasi Cichopek, po urodzeniu dziecka, kobiety są również sexy! Nie mniej, niż w czasie ciąży. Wydaje mi się, że niektóre nawet bardziej. Ale mogę się mylić.

Tak, jak myliła się Weronika Rosati, myśląc, że ma już w kieszeni rolę bogatej Malwiny w zapowiadanym jako hit telewizyjnej Jedynki nowym serialu „Rezydencja”.O rolę tę rywalizowała z Nataszą Urbańską. Lepszą okazała się Natasza. Kiedy jednak, tuż przed podpisaniem kontraktu, wydało się, że Urbańska będzie prowadzić „Taniec z Gwiazdami” w TVN, TVP z niej zrezygnowała. Wszystko wiec wskazywało na to, że w serialu Jedynki zagra jednak Rosati. A tu…niespodzianka! Choć, łatwa do przewidzenia. Bo stara to prawda, że gdzie dwie się biją, tam trzecia korzysta.

Według informacji „Faktu” produkcja „Rezydencji” w ostatniej chwili zmieniła zdanie i zatrudniła początkującą aktorkę, nikomu prawie nieznaną, Sawę Fałkowską.
Ona – zapowiada gazeta – jesienią będzie sławna! Pożyjemy, zobaczymy. . Na razie życzę pogodnego weekendu i do usłyszenia za tydzień.oceń
26
8
Podziel się

Wiadomości powiązane

Dawno nie widzieliśmy jej tak rozpromienionej
Siara hoduje króliki
Bo to się zwykle tak zaczyna…
Rywalizacja na…cellulit
Mozil płaci rachunek...

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Arecki71 [2011-08-03 10:59]

Przynajmniej ucha nikomu nie odgryzie
:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~koles [2011-08-03 10:25]

Szkoda, że nie pląsa
To ogromna dla nas strata, cała Ojczyzna żyje Tańcem z gwiazdami tylko gwiazd już brakuje. To przykład jak z salonu zrobić saloon

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~luki [2011-08-01 23:52]

dobry tekst, mi sie podoba, milo sie czyta, nawet nie wiedzialem ze Tyson mial wystapic w naszym tancu z gwiazdami

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~TBS [2011-08-01 14:25]

Ciekawe komu teraz...
...ucho odgryzie xD

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~maari [2011-08-01 14:02]

Szkoda!! Niepowetowana szkoda...
chętnie zobaczyłabym w jego wykonaniu kriminal tango.....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Zawiedziony [2011-08-01 11:27]

Szkoda słów
Tekst jest płytki, a interpunkcja - loteryjna. Duży minus dla autorki.

odpowiedz