szukaj:
z ostatnich:

Przestała dbać o figurę i przytyła...

dodane 2011-06-10 (12:00) 6 lat 7 miesięcy 11 dni 11 godzin i 31 minut temu
  A A A
 


Mijający tydzień zaczął się od końca. Programu „X Faktor”. Kto nie obejrzał niedzielnego finału, w poniedziałek mógł przeczytać w „Fakcie”, że „najlepszy był Gienek, rywale nie mieli żadnych szans, widzowie zdecydowali, że Białorusin był bezkonkurencyjny. Loska w charakterystyczny dla siebie sposób do końca pozostał niewzruszony. Uniósł jedynie ręce w geście triumfu i podziękował orkiestrze.

Najlepszy, m o i m zdaniem, Michał Szpak zajął drugie miejsce, Ada Szulc zasłużone trzecie.
I to by było na tyle jeśli idzie o „X Factor”. W poniedziałek. Bo we wtorek temat powrócił.
Super Express donosił: „Gienek Loska, triumfator programu ‘X Factor’, marudzi, że wygrał.
Kiedy teraz wychodzi z gitarą na ulicę, musi grać non stop, bo gdy tylko przestanie, natychmiast pojawiają się fani chętni na zdjęcia. - Jak tylko sięgam po papierosa, zlatują się ludzie, dla których już nie jestem muzykiem, ani wokalistą – mówi Gienek – Jestem misiem w Zakopcu, z którym robi się zdjęcie. To jest miłe, przyjemne, ale też troszeczkę denerwujące.

No cóż…Jeśli zawsze tak już będzie, kiedy pan Gienek sięgnie po papierosa, skończy się pewnie na tym, że przestanie palić. Ale mogę się mylić. Bo tego samego dnia, tyle, że już nie w Super Expressie a w Fakcie, artysta zapewnia, że wygrana go nie zmieni. Nadal będzie robić to, co dotąd.

A co robił ? Można przeczytać po literkach w kolejnych numerach Faktu, bowiem gazeta drukuje (w odcinkach) „Prawdziwą historię Gienka Loski”, który kilkanaście lat temu, jako 17-tolatek przyjechał do Polski z Grodna na festiwal. Z flaszką spirytusu i czterema paczkami papierosów. Na własny użytek.
Tak to się zaczęło, a jak się potoczyło, relacjonuje Fakt. W którym, muszę przyznać, w tym tygodniu sensacja goniła sensację.

Anna Mucha – wracam do poniedziałku – jest w ciąży! Zarzucano jej, że znowu przestała dbać o figurę i przytyła. Podejrzewano, że powiększyła sobie biust. Tymczasem w niedzielnym programie „Dzień dobry TVN” prowadzący Andrzej Sołtysik wypalił do gwiazdy na „dzień dobry’: Magda ma termin na przełomie lipca i sierpnia, a ty?

W odpowiedzi, relacjonuje gazeta – Mucha jedynie uśmiechnęła się tajemniczo, ale bardzo znacząco.
Cokolwiek by ten uśmiech znaczył, lub czego by n i e znaczył, na korytarzach TVN i w show-biznesowym światku nikt nie ma już wątpliwości –Mucha i jej partner Marcel Sora spodziewają się dziecka!

(– Dziwne by było, myślę, gdyby dziecka spodziewał się t y l k o partner Muchy…) Ale poważnie…Dziwne jest to, że Ania zapewniała kiedyś na swojej stronie internetowej (cytuję za Faktem):
- Lubię dzieci. Naprawdę lubię. Pod warunkiem, że nie są moje, że nie płaczą, że nie marudzą, że nie budzą mnie przed dziesiątą i nie jęczą.”
O matkach pisała jeszcze ostrzej:
- Co się z wami dzieje? Gdzie są te otwarte na świat dziewczyny, z którymi można było przy kawie godzinami rozmawiać? Mózg się wam zlasował i jest gęstości kaszki manny. Pachniecie rozgotowaną zupą pomidorową i mlekiem. Też tak myślę, ale w życiu bym tak nie napisała. Bała bym się. Ale wracając do Ani…Z czasem, przypomina gazeta, jakby złagodniała. Przestała zarzekać się, że nie ma w swoich planach dzieci.

- Macierzyństwo – wyznała w jednym z późniejszych wywiadów – starość oraz śmierć, to są etapy, które jeszcze mam przed sobą. Ale wszystko w swoim czasie.
Czyżby więc na macierzyństwo czas już przyszedł ?
„W życiu każdej kobiety – pisał Fakt we środę – przychodzi moment, że zaczyna myśleć o ciąży i dziecku.”
Ja akurat nigdy nie pomyślałam, ale wyjątki , jak wiadomo, potwierdzają regułę. A z reguły w życiu każdej kobiety…powiedzmy - p r a w i e każdej, rzeczywiście przychodzi taki moment, kiedy zaczyna myśleć o dziecku.

A jak dowiedział się „Fakt” przyszedł taki moment na Agnieszkę Włodarczyk.
- Mam 30 lat- powiedziała w rozmowie z gazetą – więc to normalne, że myślę o dziecku.
I wprawdzie Oskar Wilde twierdził, że kiedy kobieta mówi, ile ma lat, nie należy jej wierzyć, w przypadku pani Agnieszki wierzę. Aktorka wielokrotnie podkreślała, ze skoro spotkała mężczyznę swego życia, to dziecko jest tylko kwestią czasu.
A to, że jej narzeczony, Jakub, jest mężczyzną jej życia, kwestii nie ulega.
Dlatego Fakt już trzyma mocno kciuki za dobrą wiadomość. Ja natomiast, choć przychylam się do opinii dziennikarzy ,,że dobra wiadomość to ż a d n a wiadomość, obiecuję, ze jeśli tylko przeczytam w jakimś kolorowym pisemku czy tabloidzie, że Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży, natychmiast podzielę się tą radosna nowiną z państwem. Na razie życzę miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
5
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Najcenniejsza
Irlandas
Poleciało się z botoksem
Złapać kontakt z rozumem
Królowa frytek

Opinie

Ocena: 0 [0]
~marinella [2011-07-02 17:53]

O co właściwie chodzi?
Czy gdyby pani Czubaszek była młodsza od nich i piękna jak Doda z Negralem pospołu, miałaby prawo krytykować te wspaniałe damy, które z całą pewnością nie mogłyby być jej wnuczkami ( a dlaczego, zgadnij kotku).

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Aga [2011-06-17 09:54]

marny artykulik
"Wielkie umysly dyskutuja o ideach. Przecietne umysly dyskutuja o wydarzeniach. Male umysly dyskutuja o ludziach." Eleanor Roosevelt

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~. [2011-06-17 07:48]

Pani Czubaszkowa pisze, że nie pomyślała nigdy o ciąży i dziecku
Uff...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~wrrr [2011-06-16 11:13]

Ta Mucha żyje z tergo, że się o niej mówi, to mówimy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~irena [2011-06-16 09:13]

Przemyślenia p.Marii
Pani Mario!!!!!!!!! jest Pani UWIELBIANA choćby za jakże rzetelne artykuły. KOCHAMY PANIĄ .

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Maria [2011-06-16 07:38]

Maria Czubaszek
Jak taka starsza Pani bez wyglądu i jakiejkolwiek kulturze ma prawo oceniać dużo młodsze mogące być jej wnuczkami kobiety.Wstyd i żenada.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
[2011-06-15 20:10]

Opamietajcie się.
Jak można takie opinie wystawiać jakiejkolwiek osobie.Najpierw trzeba popatrzeć na siebie a potem krytykować.Anna Mucha jest tak jak inne osoby ,o specyficznej urodzie, i to ONA OSIĄGNEŁA SUKCES a na pewno nie którakolwie z osoba z forum która pisze wulgaryzmy,zniewagi na temat urody,talentu czy tuszy. Rina

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ja [2011-06-15 19:46]

kultura?
też mi kultura...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~abcanita [2011-06-14 19:19]

anna mucha
Tak, Mucha jest nijaka i bardzo zarozumiała

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~STUDENT [2011-06-14 09:34]

GWIAZDKA?????????
Artystyczne "0"

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
jarecki0001 [2011-06-14 08:18]

Tego scierwa nie da sie ogladac!!
Jak mozna takie badziewie ogladac?A moze tym kmiotom napedzac kase??To jest chore!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~misiaczek [2011-06-14 07:53]

To straszne. Ja bym się powiesił. Przecież człowiek z nadwagą nie ma żadnej wartości i prawa do życia. Chudy kretyn jak najbardziej !!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~madzia_eire [2011-06-13 16:20]

Pospolistosc do potegi n-tej
Mucha nigdy nie przedstawiala dla mnie zadnej wartosci artystycznej. Ma pospolita twarz i rownie pospolite maniery. Praktycznie, mozna przejsc obok niej obojetnie. W roznych smiesznych serialach nie powala na kolana swoja gra aktorska i czasem sie zastanawiam, co taki Wojewodzki w niej widzial? Bo akurat ten osobnik chyba lubi, kiedy laska cos soba reprezentuje (wlaczajac osobowosc). A Mucha jest po prostu nijaka...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Pelagia [2011-06-12 09:26]

To jest pierwsza gwiazda?
może i tak, zapracowała na to. Co ona umie? Nikt nie pyta. Uroda też cokolwiek pospolita

odpowiedz