szukaj:
z ostatnich:

Andrzej Gołota w nowej roli

dodane 2010-06-25 (10:18) 7 lat 9 miesięcy 29 dni 22 godziny i 31 minut temu
  A A A
 


Wspominałam już tydzień temu, że nasze gwiazdy showbiznesu, nawet takie jak Katarzyna Cichopek, przygasły nieco w konkurencji z głównymi aktorami sceny politycznej. Wzruszające zdjęcia rodziny Hakielów, z synkiem Adasiem, czy Edyty Górniak z jej Allankiem, cieszyły nas w mijającym tygodniu rzadziej. Częściej wzruszały rodzinne (z żoną i piątką dzieci) fotki marszałka Komorowskiego, czy prezesa Kaczyńskiego. Z bratanicą i jej dwoma córeczkami.

Ze s w y m i córeczkami, i ze swoją piękną żoną, często, jeśli nie najczęściej, fotografowany był również Grzegorz Napieralski. który, nawiasem mówiąc, choć nie wszedł do II-giej tury ( o czym czasem chyba zapomina) stał się prawdziwym gwiazdorem. Przynajmniej, tak się najwyraźniej czuje. Dlatego nie zdziwiłabym się, gdyby ( podobnie, jak tańczył i śpiewał ze ślicznymi bliźniaczkami) poprowadził, z powodzeniem, jakiś nowy program rozrywkowy ze śliczną Kasią Cichopek. Myślę, że byłby w tej roli śmieszniejszy niż Mariusz Kałamaga. A może nawet sama Cichopek.

A propos… śliczna , z pewnością zresztą śliczniejsza od Napieralskiego, Kasia, została, jak doniósł magazyn „Świat&Ludzie”, ambasadorem. Na razie tylko Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem . Od dziecka bowiem nie lubiła długopisów, tylko pióra . Czemu trudno się dziwić, jako że prawdziwe artystki od zawsze kojarzą się z piórami (nie tylko zresztą w r ę k u ), niż z długopisami. I jeszcze jedna dobra wiadomość dotycząca Kasi Cichopek. Jak dowiedział się otóż Super Express, najlepszy polski serial „M jak miłość”, od którego aktorka zaczynała swą karierę i w którym nadal gra brawurowo Kingę Zduńską, już od września, będzie nadawany nie, jak dotychczas, dwa razy w tygodniu, ale trzy. „Tak, to prawda – potwierdza, w rozmowie z gazetą, aktorka – Będzie mnie wiecej w serialu. Nie mogę jednak zdradzić – dodaje tajemniczo – co się wydarzy w życiu Kingi.” Może – kombinuje Super Express – rozstanie się z mężem? Albo znów zajdzie w ciążę? A może (to już moje przypuszczenie) jedno i drugie?
Pożyjemy, zobaczymy. Niestety, dopiero jesienią.

Natomiast już niebawem (dokładnie 5 lipca) w Polsacie Play zobaczymy dawno niewidzianą, a znaną przed laty z Big Brothera, Agnieszkę Frytkę Frykowską. 33 letnia dziś gwiazda poprowadzi nowy program, pod intrygującym tytułem:”Przystanek laska”. Z tego, co piszą tabloidy, nie tylko tytuł będzie intrygujący. Osiem, gorących dziewczyn zamkniętych zostanie w luksusowym apartamencie, żeby zawalczyć o główną nagrodę – angaż na stanowisko prezenterki telewizyjnej. Każdego dnia, przez dwa miesiące, uczestniczki programu będą otrzymywać różne zadania. A nawet b a r d z o różne – od erotycznych, po proste prace remontowe. I wprawdzie nie sądziłam, że tego typu umiejętności mogą być przydatne w pracy telewizyjnej prezenterki, ale nie mnie o tym sądzić. Głównym sędzią będzie prowadząca jednocześnie show, wspomniana Agnieszka Frytka Frykowska, która, przypomnę, już w Big Brotherze pokazała się od najlepszej strony.

A skoro już o pokazywaniu… Kiedy w ostatnią niedzielę, podczas koncertu Justyny Steczkowskiej w Bochni, jeden z licznie zgromadzonych uczestników zawołał „Pokaż d…!”, artystka pokazała prawdziwa klasę. Przerwała występ i zażądała od ochrony, by uczestnik ów został wyprowadzony. Młody człowiek sam jednak zdążył się ulotnić, ale przedtem, na scenę, poleciało jeszcze kilka jajek. Na szczęście żadne z nich nie trafiło w piosenkarkę, która spokojnie już kontynuowała występ. Wstrząśnięty burmistrz Bochni powiedział Super Expressowi: „Jest mi wstyd i naprawdę jeszcze raz bardzo przepraszam panią Justynę za tę sytuację. Staraliśmy się dobrze zabezpieczyć scenę. Niestety, trafiła się jedna czarna owca. Ta osoba kompletnie nie myślała! Jak można rzucać w taką wątłą kobietę jajkami?!? A gdyby trafił ją w oko?!?
Myślę, że w cokolwiek by trafił, byłoby to dla artystki niemiłe. Powiem więcej. Rzucanie jajkami, nie tylko w wątłą kobietę, ale nawet w słusznej budowy mężczyznę jest co najmniej niestosowne.

Nawet, jeśli ten drugi, pokaże, jak kiedyś lider zespołu Big Cyc, Krzysztof Skiba, to, o pokazanie czego, poproszono w Bochni Justynę Steczkowską. Kontynuując temat pokazywania…Ciekawe, co w nowej, planowanej już edycji „Tańca z gwiazdami”, pokaże jeden, jeśli nie z najlepszych, to z pewnością najbardziej znanych bokserów wagi ciężkiej, Andrzej Gołota. Nasz słynny pięściarz, zamieszkały w Stanach, już cztery razy walczył o tytuł mistrza świata. Nie wykorzystał wprawdzie żadnej z tych szans, ale, jak dowiedział się „Fakt”, w XII-tej edycji TVN-owskiego show, zawalczy o Kryształową Kulę. Będzie, po Mariuszu Pudzianowskim , największą gwiazdą tego programu. A wszystko wskazuje na to, że ma większe szanse na zwycięstwo, bo, w przeciwieństwie do Pudziana, umie podobno tańczyć.

I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy przegląd, życzę miłego weekendu i zapraszam za tydzień.
oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Czy Pudzian da radę z przewodem?
Zapach mężczyzny
Dzięki Ali skończył z piciem, ćpaniem, paleniem i niezdrowym jedzeniem
Braffiterka radzi: zaokrąglać, wydobywać, podnosić
Wykopane z piwnicy

Opinie

Ocena: 0 [0]
~XYZB [2010-06-29 03:00]

Teraz Kasia Cichopek "chce dać mi dużo pieniędzy" Ok ! Ale dlaczgo mam brać udział w jakimś losowaniu ?,jak mogę Jej ,Kasi, przesłać adres zamieszkania, albo nr konta !!!( nie na Kajmanach , co kolwiek to znaczy} Jak jest taka rozrzutna , to z podzienkowaniem przyjmę te piniądze....Ale po co jakiś losowanie? Nie rozumię?!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~XYZB [2010-06-26 07:31]

Gołota
Obawiam sie że Pan Andrzej odpadnie w pierwszm odcinku "Tańca z Gwaiazdami"Zresztą i bez reszty On uwielbia przegrywać w piewszej rundzie!Czy będzie tańczył czy będą Go bić , to i tak wszystko jedno!!

odpowiedz