szukaj:
z ostatnich:

Braffiterka radzi: zaokrąglać, wydobywać, podnosić

dodane 2010-07-09 (12:15) 7 lat 8 miesięcy 13 dni 10 godzin i 2 minuty temu
  A A A
 


Wybory za nami i wszystko wróciło do normy. Już w sobotnio-niedzielnym Super Expressie, Kasia Cichopek, wykorzystując ciszę przedwyborczą, wyprzedziła o pierś głównych aktorów sceny politycznej. Gazeta otóż, zamiast słupków poparcia dla pana z wąsami, tudzież jego rywala z kotem, przyniosła, na pierwszej stronie, elektryzującą wiadomość, cytuję: „Kasia Cichopek (28 lat) ma najpiękniejsze piersi w Polsce!” Tak przynajmniej twierdzi znana brafitterka, czyli specjalistka od biustonoszy, Joanna Lewicka, 42 lata, która specjalnie dla Super Expressu, obejrzała pięć, nominowanych do najpiękniejszych, biustów polskiego show-biznesu. Przyznając pierwsze miejsce Kasi, pani Joanna zwróciła jednak uwagę, że lewa pierś artystki jest nieco większa od prawej. Choć też okrągłej i bujnej. Drugie piersi naszego show-biznesu, aktorki i tancerki, Edyty Herbuś (29 lat), specjalistka określiła w trzech słowach: ” zaokrąglać, wydobywać, podnosić”.

Joanna Brodzik natomiast (37 l., trzecie miejsce) często, zdaniem brafitterki, ma biustonosze, które nie trzymają ciężaru jej pięknych piersi, a to grozi ich usunięciem się.

Cokolwiek to znaczy, brzmi niepokojąco. Podobnie jak zalecenie dla Joanny Liszowskiej (38 lat): „ wygarniać biust spod ramion, podnosić i wypychać do przodu”.

I jak tu, myślę sobie, nie zazdrościć mężczyznom, którzy nie muszą niczego wygarniać sobie spod ramion, niczego podnosić, niczego wypychać… Chociaż, co do tego ostatniego, zdania są podzielone. Czytałam gdzieś, że Elvis Preslay na przykład…
Ale wróćmy do naszych gwiazd.

Od pewnego czasu krążyły plotki, że Agnieszka Chylińska (34 lata) znowu jest w ciąży. Wokalistka potwierdziła to osobiście. „Jestem płodna jak czarnoziem, bardzo się cieszę, że jest mi dane mieć dzieci, kiedy chcę je mieć”– powiedziała w programie „Dzień dobry TVN”. Dodała, że jak tylko będzie to możliwe, będzie chciała poznać płeć dziecka. I chyba słusznie, żeby nie było jak w tej anegdotce, kiedy matka, pyta po porodzie lekarza: Chłopczyk? Nie. A co?

Co poza tym ciekawego….Acha ! Joasia Liszowska, zamiast „ wygarniać sobie spod ramion biust, podnosić i wypychać do przodu”, w ubiegły piątek urządziła sobie, w jednym z warszawskich lokali, panieński wieczorek. Z udziałem kilku przyjaciółek i dwóch striptizerów. Podobno było miło i wesoło.

Natomiast pięknie i uroczyście zapowiada się ślub aktorki ze szwedzkim biznesmenem, Olą Serneke (39 lat). Odbędzie się w Krakowie, w najpiękniejszym (w pobliżu domu rodzinnego panny młodej) kościele św. Kazimierza. Świątynia, jak dowiedział się Super Express, będzie cała w białych kwiatach, a Joanna w białej, długiej sukni. Niejeden kawaler, przewiduje gazeta, pozazdrości Szedowi takiej wybranki, a niejedna panna pozazdrości naszej Joasi takiego wybranka.
Bo wprawdzie mówi się, że miłość nie wybiera, ale tak się tylko mówi. Oboje wybrali nienajgorzej. Ona piękna, on przystojny i do tego bogaty. Jego firma jest jedną z najlepszych na szwedzkim rynku budowlanym. Łatwo więc się domyśleć, że młodzi biedy klepać nie będę. A nawet gdyby Joannie zabrakło kiedyś na waciki, zawsze będzie mogła sprzedać ferrari (czerwone) które dostała od niego w prezencie. Tym bardziej, że na pewno kupiłby jej zaraz drugie.

Co jeszcze ? Oczywiście, nie co jeszcze kupi Ola Joasi, ale co jeszcze ciekawego w moich ulubionych pisemkach. O! To jest ciekawostka! Po wycofaniu się Ani Muchy z programu „You can dance”, o stołek jurorki, obok Michała Piróga (31 lat) i Agustina Egurroli (42 lata) walczyły dwie aktorki: Julia Kamińska (23 l.) i Natasza Urbańska (33 l.). Wprawdzie nowa edycja programu planowana jest dopiero na wiosnę przyszłego roku, pytanie – Kto zastąpi Muchę? Julia czy Natasza? Dręczyło nasze tabloidy chyba bardziej, niż kto zostanie prezydentem? Komorowski czy Kaczyński?
No i już wiadomo. Jeśli komuś to umknęło, z dziennikarskiego obowiązku przypominam, że prezydentem (na razie elektem) został Bronisław Komorowski, natomiast Anię Muchę zastąpi…Weronika Marczuk (39 l.)
Nie. Nie przesłyszeli się państwo.
_To już pewne. Weronika znów zasiądzie w fotelu jurora. Widzowie bardzo ja polubili – zdradza Super Expressowi osoba z produkcji tanecznego show.
Nie zdradza tylko, czy polubili panią Weronikę jeszcze przed zatrzymaniem przez CBA z kopertą wypchaną pieniędzmi, czy już po zatrzymaniu. Nieważne. Najważniejsze, że ją lubią, więc wraca. Już się cieszę.

Najbardziej jednak ucieszył mnie wtorkowy Fakt, donosząc…zacytuję, żeby potem nie było na mnie…Uwaga, cytuję po literkach; „Kasia Cichopek niczym Helena Modrzejewska…dostała angaż w teatrze!”
Młodszym przypominam. Helena Modrzejewska była przez lata dumą polskiego aktorska.
A teraz, już po wakacjach, będzie nią Kasia Cichopek. Gwiazda uwielbia aktorskie wyznania. Choć na razie jej talent znamy tylko z seriali „M jak miłość’ i „Tancerze” (w którym zagrała krótko, ale brawurowo, nauczycielkę śpiewu), po wakacjach wystąpi w jednym z warszawskich teatrów, w jednym szeregu z największymi artystami w kraju!
„Czy Kasia – zastanawia się gazeta – wykorzysta swoją szansę i osiągnie teatralny sukces na miarę wielkiej Heleny Modrzejewskiej, która swoją grą wprawiała w zachwyt publiczność na całym świecie? Jesteśmy – kończy Fakt – o tym przekonani!
Ja natomiast…jestem przekonana, że chcą się państwo nacieszyć tą wiadomością, więc życzę radosnego weekendu i zapraszam za tydzień.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Zapach mężczyzny
Plan ślubny odwołany!
Andrzej Gołota w nowej roli
Jusia uwielbia wielkie kaktusy
Czy Pudzian da radę z przewodem?

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!