szukaj:
z ostatnich:

CBA, sexbomby i komornik

dodane 2009-10-09 (10:03) 8 lat 6 miesięcy 16 dni 11 godzin i 54 minuty temu
  A A A
 


Wprawdzie przez ostatnie dni, jeśli nie wszyscy Polacy to z pewnością wszystkie polskie media żyją aferą hazardową, dymisjami ministrów i szefa CBA, nie zabrakło również ciekawych wiadomości z życia naszych znanych i lubianych . Tym bardziej, że życie, a dokładnie – interesy niektórych z nich, złośliwy los połączył z ludźmi, a dokładnie z człowiekiem z CBA. Mowa, oczywiście, o pięknej, a zdaniem wielu, również utalentowanej Weronice- Marczuk- Pazurze. O zatrzymaniu jej, aresztowaniu a następnie zwolnieniu, za kaucją w wysokości 600 tysięcy, wspominałam już tydzień temu. Dziś więc tylko przypomnienie ( za „Życiem na gorąco’), że gwiazda zapewnia o swej niewinności, nie zamierza ukrywać twarzy pod kominiarką i z podniesionym czołem będzie walczyć o swe dobre imię. No ta bene , ciekawe o które. Bo kiedy w 1991 roku, jako 20-lenia dziewczyna przyjechała z Ukrainy do Polski, Weronika miała na imię Ołena. Też ładnie, Podejrzewam jednak, że zapowiadając teraz walkę o dobre imię, myśli raczej o tym przybranym. Do którego przyzwyczaiła nie tylko s i ę, ale i swoich fanów. Podobnie zresztą jak do swego drugiego nazwiska Pazura, z którego, mimo próśb byłego męża, po rozwodzie nie zrezygnowała. Męża zatrzymać jej się nie udało, wiec zatrzymała przynajmniej jego nazwisko. Też dobre. Jeśli zawalczy teraz jeszcze o dobre imię, będzie dobrze.

A tak przy okazji…pani Weroniki. Tabloidy rozpisują się o polskim Jamesie Bondzie. Nazywa się Małecki. Tomasz Małecki. Ma 33 lata, nosi garnitury od Armaniego i Prady, jeździ sportowym porsche i jest zabójczo przystojny. Podobno przystojniejszy nawet od Zakościelnego. Że nie wspomnę braci Mroczków. Kobiety tracą przy nim kontakt z rozumem. Dwa lata temu przekonała się o tym posłanka (po przyjęciu od niego łapówki w wysokości 100 tysięcy złotych) b y ł a posłanka PO, Beata Sawicka. Potem a g e n t Tomasz (jako, że mowa, oczywiście, o agencie CBA) sięgnął gwiazd. Faktowi udało się dowiedzieć o jego blisko dwuletniej operacji przeciwko jurorce „You can dance”, Weronice Marczuk- Pazurze. Są szczegóły, ale nie chcę państwa zanudzać.

Nie chcę państwa również martwić, ale jak doniósł wczoraj tenże Fakt, Michał Wiśniewski jest zdruzgotany. Ma kłopoty finansowe, coraz silniejszą słabość do pokera i grozi mu komornik.

„To, co się ostatnio dzieje wokół Michała – mówi gazecie Anna Wiśniewska, - zaczęło go przytłaczać. Wszystko bardzo go dotyka. Chciałabym, żeby mój mąż dostał takiego energetycznego kopa, żeby trochę odżył.”

Pani Ania myślała pewnie, iż wydanie przez nią solowej płyty oraz fakt, że małżonka ruszy niebawem w trasę koncertową, będzie dla Michała tym właśnie kopem. Niestety. Wszystko wskazuje na to, ze zawodowa aktywność żony, a nawet jej sukcesy, nie cieszą go aż tak, jak mogła przypuszczać. „ Nie zmienia to jednak faktu – zapewnia pani Anna – że bardzo się kochamy i nie zamierzamy się rozstać.” Może ta wiadomość, w dodatku z pierwszej ręki, bo od ukochanej żony, da panu Michałowi tego energetycznego kopa. Czego naprawdę serdecznie mu życzę.

A skoro już o małżeństwie. Podczas ostatniego programu „Jak oni śpiewają” Joasia Jabłczyńska przebrana za panną młodą, po wykonaniu przeboju „All you need is love” (Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość”)rzuciła za siebie ślubną wiązankę, która trafiła w ręce Edyty Górniak.

„Jeszcze nie jestem rozwiedziona – powiedziała wzruszona (swoim zwyczajem) gwiazda – a już jest zapowiedź kolejnego małżeństwa.”

Zawsze powtarzam, że jak się r a z połknie bakcyla...Nieważne. „Najważniejsza jest przyjaźń– dodała piosenkarka, zwracając się jakby do swego męża (w trakcie rozwodu) – Na nią są jeszcze szanse. Ale miłość to miłość”.

Po tych słowach uśmiech na jej twarzy już nie zagościł.
Nie zagości, jak podejrzewam, również na twarzach Kasi Cichopek, Katarzyny Figury i Agnieszki Dygant, które, jak doniósł wczorajszy Super Express, w sondzie na www.interia.pl - najbardziej i n a j m n i e j s e k s o w n e gwiazdy, zajęły trzy pierwsze miejsca. Jako seksowne...najmniej Dziwne? Jak dla kogo. Nasza wielka (zdaniem niektórych kolorowych pisemek) aktorka, Kasia Cichopek, odkąd została szczęśliwą mamą, straciła w oczach panów. Podobnie sexbomba lat 80-tych, Katarzyna Figura.

Za najbardziej seksowne internauci uznali Anię Przybylską i Anię Muchę. Podpisując się pod tym, życzę pięknego weekendu i zapraszam za tydzień.
oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Najseksowniejszy 2009 (55)
Czy Ciacho jeszcze kogoś uwiedzie?
Przegląd tabloidów i prasy kolorowej (54)
Spocona gwiazda? Toż to k o m p r o m i t a c j a!
Przegląd tabloidów i prasy kolorowej (53)

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!