szukaj:
z ostatnich:

Czego kochająca matka nie zrobi dla swego dziecka?!?

dodane 2011-04-29 (12:00) 6 lat 11 miesięcy 26 dni i 27 minut temu
  A A A
 


Jak zdążyli się zapewne państwo zorientować, w swoich przeglądach przekazuję wiadomości dobre i złe, czasem nawet prawdziwe, wyłącznie z życia gwiazd i celebrytów polskich. W końcu Polska jest najważniejsza.

Ale nie dziś. Dziś, powiedzmy to sobie szczere, najważniejsza jest Wielka Brytania. A dokładnie Londyn. Jeszcze dokładniej katedra westminterska, w której Catherine Middleton (zdaniem większości Anglików następczyni księżnej Diany) poślubi następcę brytyjskiego tronu, księcia Williama.

Ślubem tym, okrzykniętym ślubem stulecia, a nawet, w porywach, t y s i a c l e c i a, pasjonują się (od dłuższego zresztą czasu ) ludzie i media niemal na całym świecie. Nasze kolorowe pisma i tabloidy też, oczywiście, prześcigiwały się w „przedślubnych” wiadomościach. Do dzisiejszego przeglądu wybrałam najciekawszą (przynajmniej moim zdaniem) z wczorajszego „Super Expressu”: „Kate nago na ślubie.

Katedra westminsterska wypełniona po brzegi znamienitymi gośćmi. W środku roi się od fotoreporterów, a dziesiątki kamer telewizyjnych wychwytuje najmniejsze szczegóły ceremonii i pokazuje je dwóm miliardom ludzi na całym świecie. Pojawia się wyczekiwana panna młoda, staje przed ołtarzem i jest…zupełnie naga.”

Widzą to państwo? Bo ja widzę na załączonym zdjęciu. Gazeta przyznaje wprawdzie, że jest to tylko fotomontaż, ale Kate jest na nim rzeczywiście w stroju Ewy. Towarzyszący jej książę William w stroju gwardzisty.

Inspiracją do tego fotomontażu stał się koszmar senny, który (jak podaje za brytyjskim dziennikiem „The Sun” Super Express) nawiedzał ponoć przez ostatnie, przedślubne noce, coraz bardziej zestresowaną wybrankę księcia.
Można mieć tylko nadzieję, że podczas dzisiejszej ceremonii stres nie pozwoli Kate przysnąć i senny koszmar nie popsuje jej tej wspaniałej uroczystości.

Wspanialszej, jak podejrzewam, nawet od pamiętnego ślubu Mandaryny i Michała Wiśniewskiego w lodowym igloo czy Joasi Liszowskiej ze szwedzkim milionerem, Olą Serneke w Bydgoszczy. Tak czy inaczej młodej parze książęcej życzę spełnienia przepowiedni boliwijskiego szamana, który z dymu ze spalonych liści koki, wywróżył, że będą żyli długo i szczęśliwie.

Nie jest to natomiast pisane (jak napisał „Fakt” ) Annie Czartoryskiej i Piotrowi Adamczykowi. Zdaniem tabloidów dwuletni związek pięknej arystokratki i znanego aktora zakończył się. Wprawdzie nie z hukiem, tylko” po cichu, po wielkiemu cichu”, ale definitywnie. Czartoryska wyprowadziła się od Adamczyka i wbrew poprzednim plotkom o rychłym ślubie, nie są już parą. Dlaczego?
- Nakręca mnie najbardziej to, co nowe – mówił w wywiadach gwiazdor – To jest jakaś cecha wrodzona.
Na to wygląda . Bo jak doniósł „Super Express” widziano go (i uwieczniono na zdjęciach) w nowym aucie, z nową dziewczyną. R o d z i n n e volvo XC90, którym jeździł dotychczas, zastąpił mniej rodzinnym modelem volvo S60. Kim jest towarzysząca artyście blondynka, dokładnie nie wiadomo. Na razie. Jak tylko któryś z naszych tabloidów czegoś się dowie (a jestem pewna, że są już na tropie), nie omieszkam państwa poinformować. Bo dobrze, kiedy wie się.
Póki co wiadomo tylko, że Adamczyk odmówił (nie po raz pierwszy zresztą) udziału w przygotowywanej już przez TVN jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Mimo, że jak dowiedział się „Fakt”, proponowano mu 40 tys. zł. za każdy odcinek. Czyli, nawet mimo inflacji, zarobiłby ździebełko na chlebuś i masełko. A poza tym mógłby odnieść sukces nie mniejszy niż swego czasu Kasia Cichopek, która potem dosyć długo odcinała kupony od wygranej w tanecznym show.

A skoro już o naszej „Sexy mamie”. Dwuletniego Adasia. Jak przeczytałam w tygodniku „Na żywo” aktorka przekonuje w swej książce Polki, że opieka nad dzieckiem nie musi pozbawiać ich sexapilu. Gwiazda rzeczywiście wygląda świetnie. Wypoczęta, zgrabna, jak przed ciążą. Tyle, że nie wspomina, że sama większość obowiązków nad swoim synkiem powierzyła…niani. To opiekunka biega za chłopcem, karmi go, ubiera i zabiera na spacery.
W tym czasie jego mama – zauważa magazyn – może dbać o to, by być seksy. Starcza jej nawet czasu na to, by pisać książki. Czyli, jak się chce, można! Pod warunkiem, oczywiście, że można sobie pozwolić na nianię.
Ale czego kochająca matka nie zrobi dla swego dziecka?!?
I z tym pytaniem zostawiam państwa na weekend. Do usłyszenia za tydzień.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Czy będzie nową Brodzik?
Wystrychnęła na dudka!
...nie da sobie w Kasię dmuchać
...im szybciej posklejam serce, tym szybciej wydam płytę
…nie jestem jeszcze taka stara…

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Bakuba [2011-05-04 15:37]

Powiedziala, ze nie kocha swojej ojczyzny. To dosyc obrzydliwe.
jw

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Grazia [2011-05-04 13:59]

Świetnie Pani Mario!!
Uwielbiam Pani humorystyczne postrzeganie świata. Nieliczni, jak widzę z komentarzy poniżej, mają po prostu poczucie humoru. To są te biedactwa wychowane na grach komputerowych, telewizji i hamburgerach.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lenio [2011-05-04 13:34]

Widać po wpisach że większość Polaków zupełnie nie kuma Pani poczucia humoru. To dokładnie taki sam % jaki nie słucha Trójki bo to ich przerasta. Powinni zamiast krytykować kogoś, kogo nie są w stanie zrozumieć przenieść się do czytania instrukcji obsługi papieru toaletowego. Proszę nadal robić to samo. Mniejszość jest jak złoto. Drogie bo jest go mało.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lenio [2011-05-04 13:33]

Widać po wpisach że większość Polaków zupełnie nie kuma Pani poczucia humoru. To dokładnie taki sam % jaki nie słucha Trójki bo to ich przerasta. Powinni zamiast krytykować kogoś, kogo nie są w stanie zrozumieć przenieść się do czytania instrukcji obsługi papieru toaletowego. Proszę nadal robić to samo. Mniejszość jest jak złoto. Drogie bo jest go mało.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Grabarz [2011-05-01 03:29]

żałosna starucha
postanowiła, że jeszcze przed śmiercią pełno jej będzie wszędzie i pcha się gdzie tylko może, fuuuuuuuj oraz bleeeeee!

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~toja [2011-05-01 15:13]

Podoba mi się Pani poczucie humoru.
Motto cudowne, zaraz je sobie zapisałam.Weszłam dzisiaj tutaj po raz pierwszy.Pani Mario,podejrzewam ,że większość czytających nie rozumie Pani poczucia humoru.Wnioskuję tak czytając posty.Pani słuchaczka "trójkowa" z lat 70-tych.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~jan [2011-05-01 16:11]

Starość czasami nie idzie w parze
z madrością. Obgadywanie Kasi Cichopek, która w młodym wieku, wyszła za mąż, urodziła dziecko, jest bardzo apetyczna i seksowna nadal (bo kobiety majace dzieci są dla mężczyzn bardzo seksy), jakoś nie mieści się feministkom w głowie. traktują macierzyństwo, jakjakiś koszmar.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~miras 62 [2011-05-01 13:48]

czego
Pani Mario , w tej totalnej i permanentnej żałobie narodowej, jest pani światełkiem w tunelu . Odrobina humoru w [ naszym BIEDNYM kraju ] przyda się .A biedni bez poczucia humoru [narodowcy] nich pchają swój smutek i żal pod gore jak Syzyf.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~karakus [2011-05-01 15:07]

starość
jest przerażająca ,robi nieraz z ludzi osoby bez szacunku dla samych siebie jak to jest w przypadku tej pani , nie dociera że jej czas minął? robi z siebie tylko pośmiewisko

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Idolka tej Pani :) [2011-05-01 15:04]

dziękuje
Dobrze jest wiedzieć ,że czas płynie ,uroda przemija ,a myślenie zostaje :) Dziękuje Pani .Dziękuje za poczucie humoru ,za to ,że potrafi Pani to ,czego większość na nas nigdy nie dostąpi -autoironii -dystansu-love :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~aligar@wp.pl [2011-05-01 14:33]

.............................
Pani Mario uwielbiam panią...................pali pani jeszcze?Ja przestałam po 25 latach ..............nie dlatego,że tak bardzo chciałam tylko te papierosy zeszły na psy...............i były coraz droższe..................i gorsze.Niestety:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kasia [2011-05-01 14:07]

... PO TOBIE NA PEWNO TEGO NIE WIDAĆ...
Ty Komuszku nigdy nie byłaś Polką. Ani twój mężulek, profil alkoholika.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~protocolant [2011-05-01 13:57]

Jak donosi tabloid "Życie po życiu"
niejaka Tchoobashek Marianna odkryła czubek dna. W artykuje czytamy, że Janusz Pietrzac i Martin Taniec - członkowie kapituły orderu polskiego oświecenia 1989 - zgłaszają kandydaturę Marianny do nagrody Nobla. Kolorowy tygodnik "Faktoid" informuje na pierwszej stronie, że Marianna Tchoobatschek od tygodnia wkopuje kamień węgielny pod prosektorium swojego imienia. Liczący się dziennik "L'OSSERVATORE DEMOCRATCO VATICANO" porównuje odkrycie Mariny Ciubasco do wielkiego odkrycia dokonanego w lutym 2010 roku przez Joan Scepkowsky. Opiniotwórcza stacja telewizyjna TWN poinformowała swoich fanów, że przygotowuje specjalny program poswięcony tym wiekopomnym odkryciom. W programie wezmą udział gwiazdy tego formatu co Ted Drozda, Janusz Pietschak, Martin Taniec, Steven Niesiolo, John Palicot, Jacob Woyewootsky, Michael Piroog, Cora, Anthony Maciaro, Tom Fox, Camilo Durtchok, Roberto Koscheniowsky, Ted Rytsyk, generallisimus Yaroozelsky i generallismus Kischtschak, Edmund Staschstchic, dr Waleensa, professore Bartoschewsky, Adam Michnic, Martha Katchynsky, Danielo Olbryhsky i wiele innych znanych osobistości ze światk i półświatka kultury, polityki, sportu i biznesu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~polski robotnik [2011-05-01 13:03]

Pani Czubaszek
jest nad wyraz talbloidem.....prehistorycznym

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~oscardinio [2011-05-01 12:56]

oto przykłd jak żydostwo dba o swoich
to beztalencie głodem przymierało,A rada żydów postanowiła że trzeba jej pomóc.I kurna gdzie sięnie obejżysz tam to stare pudło z oddechem jak popielniczka. Najgorsze to to że ten struch nie rozwinął się od czasów ITR czyli za głębokiej komuny. To w radiowej trójce przycupneło całe żydostwo nierobów i mało śmiesznych. tam byli Mann ,Materna, Czubaszek ,Olejnik, Korwin-Piotrowska,I pół TVN-u ,co wstanie wojennym występowali w mundurach.Ale tym razem wieje jutrzenka swobody z zachodu.To nie my będziemy już awangardą antysemityzmu. To tylko kwestia czasu

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~polka [2011-05-01 10:20]

Pani Mario.
Jako matka zrobiłam dla swojego dziecka wszystko najlepiej jak umiałam. Ona jest dziś śliczna,pełna seksu i wigoru.Tak jak ja.Tylko po mnie tego nie widać....:-)))) Aha ! I jeszcze jedno : wcale mi to nie przeszkadza!Teraz niech ona bierze się z życiem za rogi , a ja przechodzę na zasłużoną emeryturę. Pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~miro [2011-05-01 12:40]

piknota
stara kobieto nie wydawaj opjni czas juz ci sie zabierac z tego padolu

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Desi [2011-05-01 10:52]

Opinia
Mnie sie bardzo podobaja riposty PANI Marii na temat niektórych celebrytów.Naszym internautom wciąz jest cos nie tak.Szponozdercy !!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~hector [2011-05-01 04:56]

kosmopolitka
Ta pani jasno określiła u celebryty Wojewódzkiego, że Polska jej nie interesuje i jej nie lubi. Brawo elity PO !!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~galla [2011-04-29 18:57]

to juz nie ta czubaszek
i nie ten ostry jezyczek przydlugo i nudno ot co

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź