szukaj:
z ostatnich:

Czy Ciacho jeszcze kogoś uwiedzie?

dodane 2009-10-15 (09:28) 8 lat 6 miesięcy 10 dni 23 godziny i 57 minut temu
  A A A
 


Na dobry początek dobra wiadomość z Super Expressu. Gwiazda serialu „Teraz albo nigdy”, Marta Żmuda-Trzebiatowska, która z blond włosami wyglądała dziewczęco, po przyciemnieniu włosów na brąz, wygląda z n i e w a l a ją co. Cokolwiek to znaczy, brzmi ekscytująco.

Z kolei nasza wielka diva, Edyta Górniak, w ostatnim odcinku programu „Jak oni śpiewają” zademonstrowała nową fryzurę, typu afro. Wprawdzie mało twarzową, ale podobno najmodniejszą. Mnie jednak najbardziej w tym temacie poruszyła wiadomość, że ( jak napisał tygodnik Angora) „pierwsze ciacho CBA”, zabójczo przystojny agent Tomek, odwiedził jeden z luksusowych salonów fryzjerskich w rodzinnym Wrocławiu, a wyszedł z niego ogolony prawie na zero. Wprawdzie ładnemu we wszystkim ładnie, a więc i w łysinie, ale czy łysy z CBA – zastanawia się Fakt - jeszcze kogoś uwiedzie?

Osobiście nie wykluczałabym tego. Przecież na kobiety działały nie tylko jego długie, długie, ciemne loki, ale również białe zęby, piękny zapach i wdzięk osobisty. Nie mówiąc już o grubym portfelu i sportowym porsche, I choć uwiedzione nie najlepiej na tym wyszły, ale jak świetnie się o tym czytało...

A propos. Jak przeczytałam ostatnio w Super Expressie, maż byłej posłanki PO, Beaty Sawickiej, wybaczył żonie zauroczenie pierwszym ciachem CBA. Czy sąd będzie równie wyrozumiały, zobaczymy. Wiadomo już natomiast, że mniej wyrozumiała jest nasza wielka gwiazda, Grażyna Szapołowska.
Swemu narzeczonemu, Erykowi Stępniewskiemu nie wybaczyła spotkań (podobno służbowych) z piękną szefową Polsat Cafe, Jolantą Borowiec. Aktorka spakowała swoje manatki i wyprowadziła się od ukochanego. A ponieważ , już po p i e r w s z y m rozstaniu z panem Erykiem, zapewniała, że nigdy nie daje drugiej szansy mężczyźnie, mimo to jednak dała, niewykluczone, że tym razem słowa dotrzyma. Kobietom, a nawet gwiazdom, czasem to się zdarza.

Dotrzymała na przykład słowa Małgorzata Foremniak i tak jak zapowiadała, zdobyła Kilimandżaro.
Ale, jak opowiedziała Faktowi, lekko nie było. Zdobycie najwyższej góry Afryki aktorka okupiła potwornym zmęczeniem i złamaniem zęba. Dokładnie – pęknięciem jedynki. Opowiadając jednak o swym afrykańskim dramacie, aktorka zapewniła, że jest szczęśliwa.
I to cieszy.

Martwi natomiast (fanki jej serialowego partnera, doktora Burskiego ze szpitala w Leśnej Górze) że grający go aktor, Artur Żmijewski, pracuje ostatnio ponoć bez umiaru. 7 dni w tygodniu! Na okrągło!
„Artur ! - apelują zaniepokojone Polki – uważaj na siebie! Nie narażaj zdrowia, a tym bardziej życia !.
Czy warto – pyta Super Express – tak się zaharowywać i mieć coraz mniej czasu dla rodziny za, raptem, 300 tysięcy złotych miesięcznie.?!? Jeśli to prawda, że za swą ciężką pracę artysta zarabia miesięcznie 300 tys. zł., myślę, że warto.
Ale mogę, oczywiście, się mylić.

Nie myliłam się jednak podejrzewając już po pierwszym programie jubileuszowej edycji „Tańca z gwiazdami”, że Otylia Jędrzejczak, niezależnie od tego, jak będzie tańczyć, zajdzie wysoko. Niewykluczone, że podobnie jak swego czasu Mariusz Pudzianowski, dotrze nawet do finału.
Bo naród ją kocha, a sama pływaczka zaczyna, jak mówi, wierzyć w siebie i czeka na chwilę, kiedy mężczyzna jej powie, że jest dla niego całym światem. Wprawdzie udział w programie traktuje tylko jako przygodę, uczy się, jak wyeksponować walory swej urody, a co zatuszować, żeby pokazać Polakom swoją kobiecą delikatność.
Jestem pewna, że Otylka jeszcze nam pokaże! Może nie na basenie ( bo w pierwszym, od igrzysk w Pekinie, starcie indywidualnym w Ciechanowie, już podczas „Tańca z gwiazdami”, w pływaniu czasy uzyskała słabiutkie, a w poszczególnych konkurencjach zajmowała miejsca od 5-go do 15-tego), ale na parkiecie pokaże, że wygrywać potrafi. Czego wszystkim jej wielbicielom serdecznie życzę. A poważnie… Czego komu życzę?

Najbardziej chyba Magdalenie Cieleckiej i Andrzejowi Chyrze, żeby znowu byli parą. Podobno ostatnio ponownie widziano ich razem. Jeden z tabloidów nie omieszkał, oczywiście, zauważyć, że on zamienił dla niej, cytuję: „wódę na wodę”. Dobrze, myślę sobie, że nie wodę na wino. Co poza tym dobrego? O! Piotr Gąsowski, który w ostatnim odcinku „Jak oni śpiewają” zaprezentował swoja gołą klatę, obiecuje, że w następnym odcinku rozbierze się od dołu w górę, bo, jak zapewnił w programie „Dzień dobry TVN” ; „t a m ma jeszcze lepiej.”
Panie już się cieszą.

Powód do radości mają również panowie. Jak donosi dzisiejszy Super Express, jedna z naszych najpiękniejszych tancerek, Edyta Herbuś, jest do wzięcia. Rozstała się bowiem ze swym ostatnim ukochanym, Maciejem Kawulskim. Rozstanie nastąpiło na jego życzenie.
„Maciek był bardzo zazdrosny o Edytę – twierdzi koleżanka Kawulskiego – Nie podobało mu się jej zachowanie, to, że ciągle imprezuje i spotyka się z innymi facetami. Stwierdził, że najlepszym wyjściem będzie separacja. Powiedział nawet, że musi sprawdzić, czy może żyć bez niej.”
I, jak na razie, daje radę. Gazeta wprawdzie nie pisze, jak śliczna Edyta daje sobie radę bez niego.

Ale ogłaszając, że jest do wzięcia, sugeruje, że daje sobie radę nienajlepiej. Dla zachęty przypomina jej zalety: inteligentna i obyta w towarzystwie; piękna, seksowna i wygimnastykowana; wyjątkowo uzdolniona (śpiewa, tańczy, recytuje); zwiedziła pół świata, z czego cześć za darmo i zarabia nawet 5 tysięcy miesięcznie.

Niestety. Dzisiejszy Fakt podejrzewa, że Edyta znalazła j u ż nową miłość. Coraz więcej czasu spędza bowiem z aktorem, Bogusławem Kaczmarczykiem. Pan Bogusław, zanim został aktorem, przez 12 lat zarabiał jako tancerz, a później instruktor tańca. Po długich i mozolnych staraniach dostał rolę w serialu „Daleko od noszy.” Niewykluczone, że teraz dostał od losu szansę zostania nowym partnerem Edyty Herbuś.

Czego serdecznie mu życząc, żegnam do przyszłego piątku…
oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

CBA, sexbomby i komornik
Spocona gwiazda? Toż to k o m p r o m i t a c j a!
Najseksowniejszy 2009 (55)
Wie, że przestała być extralaską...
Prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!