szukaj:
z ostatnich:

Do mnie mężczyźni przychodzą sami

dodane 2010-10-15 (10:28) 7 lat 6 miesięcy 11 dni 23 godziny i 55 minut temu
  A A A
 


Na dobry początek dobra wiadomość: „Edyta Górniak wreszcie się otworzyła!
Kiedyś sztywna i wyniosła – przypomina Fakt - dziś stała się duszą towarzystwa w Tańcu z Gwiazdami. Żartuje, żałuje, kibicuje, tz. kibicuje parom, które w programie zostają, żałuje tych, które odpadają, a żartuje z Andrzeja Gołoty. Bokser przyjmuje zaczepki ze stoickim spokojem, co sprawia, że obserwatorzy tej zabawy wybuchają śmiechem. No bo czy może być coś śmieszniejszego?!?
Wydaje mi się, że może.
Choćby żart o marynarzu. Który jest 10 miesięcy na morzu, a tylko dwa w domu.
- Jak ty to wytrzymujesz? pyta żonę marynarza jej przyjaciółka.
- Wiesz…dwa miesiące jakoś przelecą. Da się wytrzymać…

Nie chcę natomiast trzymać państwa dłużej w niepewności. Magazyn „Na żywo” potwierdza wiadomość, że program Magdy Mołek „W roli głównej” schodzi z anteny TVN Style. 25 października zostanie wyemitowany ostatni odcinek. Nietypowy zresztą. Bowiem to nie pani Magda będzie przepytywać gościa, lecz j ą przepyta Piotr Najsztub, który był pierwszym gościem programu. Dlaczego program zostaje zdjęty i dlaczego w jego ostatnim odcinku Mołek nie wystąpi w roli głównej… niewiadomo dokładnie.
Wiadomo tylko, że nic nie jest dane na zawsze. Nawet, a raczej zwłaszcza, program telewizyjny.

Przekonał się o tym również Janusz Rewiński, który jeszcze miesiąc temu cieszył się, że wraca do telewizji. Dostał program „Wesoły reporter jedynki.” Szczęście trwało jednak krótko. Po kilku odcinkach TVP 1 rozwiązało umowę z satyrykiem.
- Bardzo mi przykro – mówi Rewiński- Najpierw powiedzieli, żeby przygotować program, podpisałem umowę, a następnie program został zdjęty. Nie wiem, co o tym myśleć.
Ja wiem. Ale nie powiem.

Powiem natomiast, za Faktem, że Małgorzata Foremniak uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek. Powiem więcej. Za jedną z najatrakcyjniejszych p o l s k i c h aktorek.
A co , w rozmowie z Faktem, mówi sama Foremniak? - Uważam się za bardzo atrakcyjną kobietę. Dbam o siebie, jestem wysportowana, energiczna, żywiołowa i uwielbiam tańczyć.
- A woli pani – dopytuje fakt – zdobywać mężczyzn czy być zdobywaną?
- Ja nie zdobywam mężczyzn – odpowiada aktorka – Nie jestem kobietą, która o nich walczy. Mam zupełnie inne sposoby. Do mnie mężczyźni przychodzą sami.
- Jak zatem radzi pani sobie z tymi, którzy panią uwodzą?
- Jestem przede wszystkim człowiekiem. Dla mnie ważna jest szczerość, prawdziwość.
Interesują mnie tacy mężczyźni, których mogę wpuścić do swojego świata wewnętrznego – mówi Foremniak.
Cokolwiek to znaczy, mówi dobrze.

Podobnie zresztą jak Karol Strasburger o swojej roli w sztuce „Biznes”, granej od ubiegłego tygodnia na deskach teatru „Bajka”: Granie w tej sztuce sprawia mi wielką frajdę – mówi aktor – Farsa jest dość trudnym, ale wdzięcznym do grania gatunkiem. Po reakcjach publiki od razu widać, czy to się podoba, czy nie, czy śmieszy widzów, czy nie.

Jeśli sztuka jest tak zabawna jak dowcipy, opowiadane na początku Familiady, z pewnością śmieszy. A propos… Jak dowiedział się Fakt, producenci polsatowskiego programu „Stand Up. Zabij mnie śmiechem” nie są zachwyceni Tomaszem Kammelem, który miał być gwiazdą show.
W konwencji kabaretowej lepiej wypada Mariusz Kałamaga i według informacji gazety , to on będzie teraz bardziej eksponowany. Kammel zaś będzie zabawiał publiczność konferansjerką.
Czy ta nieoczekiwana zamiana miejsc , zastanawia się Fakt, podniesie jakość widowiska?
Myślę, że skoro z a n i ż y ć byłoby raczej trudno, może tylko podnieść.

A co może podnieść? Dla ułatwienia… nie jakość programu, tylko …na przykład…biust.
Też ważne, bo jak twierdzi stylista Tomasz Jacyków, piersi-biodrówki niemodne.
Z kolei gorseciarka Monika Kołodyńska przestrzega, że włókna Coopera znajdujące się w piersiach, z biegiem czasu ulegają rozciągnięciu. Jeśli dodać do tego siłę grawitacji… Ale po co ja to mówię?!?

Acha. Już wiem. Super Express alarmuje: „Anna Mucha nadal lekceważy rady stylistów i niszczy sobie biust! Bo nie nosi staników.”
- Anka – mówi osoba zajmująca się stylizacją aktorów – notorycznie odmawia noszenia staników na planie. Tłumaczy, że nie po to kobiety paliły kiedyś biustonosze, żeby teraz ona je nosiła.
Buntownicza postawa gwiazdy, kontynuuje Super Express, nie przeszkadza mężczyznom (osobiście uważam, że wprost przeciwnie) z czasem może jednak jej przynieść więcej szkody niż pożytku. Krótko mówiąc, skończą się żarty, zaczną się szkody.
A zasada – po pierwsze nie szkodzić – obowiązuje nie tylko lekarzy.

I to by było na tyle, na kolejny przegląd zapraszam za tydzień. Miłego weekendu.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Dzidzia piernik
Lepiej płakać w dużym domu niż w jakimś małym
Nie mów „chłop, póki nie sprawdzisz”
Kinga Rusin wreszcie zakochana
Katarzyna Figura swój imponujący biust zawdzięcza …modlitwie!

Opinie

Ocena: 0 [0]
~jr [2010-10-15 17:31]

nie nosi
bo pewnie poluje.... Im większy zasięg tym pole rażenia większe. :) Burgery bywają strasne....szczególnie dla innych jadłospisantó:) ale żartem, farsą jakoś przejdzie - jak te 2 miechy Edyty. Swoja drogą jak zmieścić małzeństwo w dwóch mies.? No chyba,że formalnosci noty sie domagają ż et aki akt zaszedł....za daleko Prowadzący dadzą sobie radę i doprowadzą gdzie tam założyli i co założyli:) Byle gustownie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Koleś [2010-10-15 15:07]

Pani Mario!
Jak Pani nie kochać?

odpowiedz