szukaj:
z ostatnich:

Gwiazdy tak mają…

dodane 2011-08-26 (12:20) 6 lat 7 miesięcy 30 dni 20 godzin i 54 minuty temu
  A A A
 


Przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym, jak zwykle, wiadomości dobre i złe, ale zawsze prawdziwe. No…powiedzmy prawdziwie ekscytujące, jak na przykład:
- Magda Mołek kwitnie po porodzie…
- Paulina Chylińska kwitnie w ciąży…
- Katarzyna Dowbor przepowiada…
-Weronika Marczuk do garów….
- Claudia Carlos do „Dwójki”…
- Alicja Węgorzewska do Sejmu.

To tytuły, które szczególnie przykuły moją uwagę w mijającym tygodniu. Zwłaszcza dwa pierwsze, bo czekając „kiedy znów zakwitną białe bzy”, póki co, cieszę się czytając, jak kwitną nasze gwiazdy. Nie tylko zresztą w ciąży ale i po porodzie. Jak Magda Mołek. Niecałe dwa tygodnie temu urodziła synka i nadal, donosi „Fakt”, kwitnie.
- Widać – dodaje gazeta – że urodziła chłopca, bo nie odebrał jej ani krzty urody.
Szczerze mówiąc zawsze myślałam, że płeć dziecka poznaje się po czymś zupełnie innym…Wygląda na to, że są różne szkoły. Nieważne. Najważniejsze, że piękna prezenterka TVN wygląda po porodzie tak samo kwitnąco jak w czasie ciąży. I mam nadzieję, że tak jej zostanie.

Z kolei Paulinie Chylińskiej zostało do rozwiązania jeszcze kilka miesięcy. A też, jak donosi Fakt, kwitnie.
- Patrząc na piękną dziennikarkę programu „Kawa czy herbata”, pisze gazeta, z pewnością niejedna kobieta zadaje sobie pytanie, jak ona to robi, że wygląda , tak kwitnąco.
Gdyby czytała tabloidy i prasę kolorową wiedziałaby. Kiedy gwiazda jest w ciąży nic nie musi robić, żeby kwitnąć. Gwiazdy tak mają… Nie trzeba zresztą być wróżką, żeby przewidzieć, że p o rozwiązaniu Paulina Chylińska nadal będzie kwitła…

A skoro już o wróżeniu… Katarzyna Dowbor, od 28-iu lat gwiazda telewizyjnej „Dwójki”, wróży stacji kiepską przyszłość. I to nie dlatego (przynajmniej nie tylko dlatego) , że jej program „Ogrodowa Dowborowa”, decyzją nowego szefa, jesienią zejdzie z anteny. A więc dlaczego? Bo nowy szef – wyjaśnia gwiazda – chce zrobić z TVP 2 poważniejszy program, pod hasłem „więcej kultury”. A jej zdaniem, w kraju, w którym ludzie czytają jedną książkę rocznie, nie można robić całego programu tylko z poważnych programów.
Pani Kasia jednak, choć straci swój program, nie przejmuje się całą tą sytuacją.
- Dyrektorzy bywają, a ja – przypomina – jestem twarzą tej stacji od prawie 30 lat. Będę z przykrością patrzeć, jak Dwójka upada. Choć nadal jestem wierna telewizji publicznej i raczej nie przejdę do innej stacji.

Też tak sądzę. Choć kiepskiej przyszłości telewizyjnej „Dwójce” nie wróżę. Bo po pierwsze nie jestem wróżką, a po drugie, więcej kultury nie musi oznaczać mniej widzów. Podejrzewam nawet, że wprost przeciwnie. I tego TVP 2 życzę.

Natomiast o d z y s k a n i a sympatii widzów i przychylności kierownictwa TVN życzę byłej jurorce programu „You Can Dance” (i byłej żonie Cezarego Pazury), Weronice Marczuk, która, po oczyszczeniu z afery korupcyjnej z agentem Tomkiem, wystąpi wkrótce w „Tańcu z Gwiazdami”.
Jeśli się sprawdzi, może ponoć z parkietu trafić do garów. Na korytarzach stacji mówi się bowiem, donosi Fakt, że Marczuk ma wielką szansę na własny program. Kulinarny.
Czy tak się stanie, zadecydują wyniki głosowania w tanecznym show. Czy była gwiazda – zastanawia się Fakt – wróci na szczyt tak szybko, jak z niego spadła?
Sądzę, że jeśli szczytem telewizyjnej kariery jest dla pani Marczuk (z zawodu prawniczki) program kulinarny, to niewykluczone. Każdy ma swój Mont Everest.

Życzę więc pani Weronice jego zdobycia. Kto powiedział, że prawniczka nie może się sprawdzić w programie kulinarnym? Tak jak kto powiedział, że pani od sportu w TVN, Claudia Carlos, nie sprawdzi się w roli prowadzącej (od września) weekendowe wydania programu „Kawa czy herbata” w TVP 1? Nowe wyzwanie to nowa szansa. A są tacy, którzy potrafią wykorzystać szansę nawet, gdy jej nie mają. Pani Claudia ma i trzymam kciuki, by ją wykorzystała.

Podobnie, jak śpiewaczka operowa (telewidzom bardziej znana jako jurorka w „Bitwie na głosy”), Alicja Węgorzewska, wykorzysta swą popularność (po wspomnianym programie) w Sejmie. Bo, co nikogo chyba nie zdziwi, piękna diva wystartuje w październikowych wyborach. Oczywiście w naszym interesie, a nie dla poselskiej czy senatorskiej pensyjki.
Pani Alicji życzę więc wejścia do parlamentu, a państwu miłego weekendu. Do usłyszenia za tydzień.

oceń
57
7
Podziel się

Wiadomości powiązane

Mozil płaci rachunek...
Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego
Gryziony niczym gofr przez Krupę
Siara hoduje króliki
Na waciki, chciałoby się powiedzieć, starczy!

Opinie

Ocena: 0 [0]
~ania [2011-08-31 21:13]

Marczuk
Droga Pani Czubaszek, Glupotami się Pani zajmuje, nie wstyd Pani?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mkp [2011-08-31 17:00]

Ortografia himalaisty
,,Każdy ma swój Mont Everest" - a niektórzy mają Mount Everest. Dobrze, że nie piją tsotsa-tsoli. Chyba dobrze, że TVP2 będzie miał więcej kultury.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Clara Veritas [2011-08-30 17:01]

Z Marczuk ...
lepsza piczka aniżeli prawniczka !!! - kto bierze perfumy w szarej torbie pod stołem ??? - szubrawiec który dobrze wie, że tam w tej torbie jest 100.000,-

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Kamila [2011-08-30 16:51]

Błąd
Paulina Chylewska a nie Chylińska

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kis [2011-08-29 23:52]

kwiaty tak mają...
kwitnąca jest ta Polska celebrycka, kwitnące panie, kwitnący panowie, rozkwitające dowcipy, programy telewizyjne i ich prezenterzy płci wszelakiej. Kwitnie także retoryka, erudycja i kultura, a kto tego nie rozumie to do garów ale nie za telewizyjną pensję tylko na własny rachunek...a kwiaty mają to, że więdną, chyba że sztuczne, wtedy wciąż kwitną, kwiaty oraz opowieści na ich temat.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~my [2011-08-29 18:57]

ortografia - ja
w artykule wyraz ,,krzta,, jest napisany poprawnie tylko ,,ja,, nie umie czytać!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Carlos [2011-08-29 18:51]

p.Carlos
pani Carlos jest po prostu bardzo dobra w tym co robi i jeszcze do tego jest sympatyczna - co trudno powiedzieć o niektórych osobach z telewizji!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~arjakada [2011-08-29 18:24]

Carlos- głupi pomysł
Co zaczyna wyprawiać tvp ,zakrawa na kpinę z abonentów ,co miesięcznie płacących za beznadziejną tvp . Zmiany jakie dokonuje w ramówkach i w obsadzie prowadzących to czysta WIELKA KPINA z telewidzów. Np. skąd się pojawiła Carlos ?!!!!! . Jakie , i gdzie ma szerokie "plecy".Pozwalniano ludzi mądrych i kompetentnych fachowców np POPEK, CZEJAREK . Carlos powinna im w przerwie podawać wodę do picia . KONIEC Z ABONAMENTEM!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~arjakada [2011-08-29 18:24]

Carlos- głupi pomysł
Co zaczyna wyprawiać tvp ,zakrawa na kpinę z abonentów ,co miesięcznie płacących za beznadziejną tvp . Zmiany jakie dokonuje w ramówkach i w obsadzie prowadzących to czysta WIELKA KPINA z telewidzów. Np. skąd się pojawiła Carlos ?!!!!! . Jakie , i gdzie ma szerokie "plecy".Pozwalniano ludzi mądrych i kompetentnych fachowców np POPEK, CZEJAREK . Carlos powinna im w przerwie podawać wodę do picia . KONIEC Z ABONAMENTEM!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lola [2011-08-29 14:53]

Chylińska czy Chylewska
nie ma to żadnego znaczenia, co to za gwiazdy, to Piprztyńskie i już

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mania [2011-08-29 12:23]

Chylewska nie Chylińska
Pani Mario, chyba chodzi o Paulinę Chylewska a nie Chylińska. Miało być prawdziwie, a wyszło jedynie ekscytująco :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Aga [2011-08-29 10:15]

paka
I siedzi w Pace. Ale kabaretowej, jako juror. Troszkę kultury panie Wojciechu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ja [2011-08-29 07:43]

Ortografia
Pani, Mario, "krzta" pisze się przez rz. Pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rafal.z [2011-08-28 16:23]

GTC
Ogrodowa Dowborowa! Szok pamiętam p. Kasie z osiedla na którym mieszkała przez pewien czas( jestem wykwalifikowanym ogrodnikiem) Byłem przy zakładaniu ogródka p. Kasi jedno jest pewne nie ma zielonego pojęcia za to bardziej aroganckiej w stosunku do ogrodników kobiety nie poznałem w życiu. Jakim szokiem dla mnie był program uśmiałem się po pachy

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~AniaK [2011-08-27 11:26]

lubię dzieci :)
To, że gwiazdy kwitną w czasie ciąży i po porodzie - cieszy mnie to bardzo. W ogóle zauważyłam, że wśród gwizd zapanowała moda na brzuszki. Dzieci oczywiście są mile widziane, ale ja nie bardzo rozumiem, czemu służy ta reklama. Kobieta w ciąży to nie jest w XXI wieku jakiś cud. Zakładam, że większość Polaków wie skąd się biorą dzieci, i tą wiedzą należy się dzielić. Głównie w szkołach. Z przerażeniem patrzę na roczniki przyszłych matek. A już ostatnio całkiem rozbroiła mnie dziewczyna rocznik 1994, która była załamana negatywnym testem ciążowym.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Marcin [2011-08-27 10:21]

Paulina z Kawy czy Herbaty, to raczej Chylewska niż Chylinska.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~buła [2011-08-27 10:13]

Kwaśniewskie i Marczuk o jedzeniu w TV
Jeśli obydwie Kwaśniewskiego za pieniądze gadają w telewizorni o jedzeniu, może to robić także aferzystka Marczuk.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lola [2011-08-26 15:03]

Czekałam na kolejny odcinek no i się doczekałam. Dziękuję Pani Mario

odpowiedz