szukaj:
z ostatnich:

Kiedyś wyśmiewany, dziś opłakiwany...

dodane 2012-01-05 (13:03) 6 lat 3 miesiące 21 dni 21 godzin i 28 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na pierwszy w tym roku tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym między innymi:

- Kaja Śródka nie chce znać Szyca…
- Marta Żmuda-Trzebiatowska wozi się sama…
- Rysiek Lubicz kiedyś wyśmiewany, dziś opłakiwany…
- Katarzyna Cichopek niezatapialna...

napisał wczoraj "Fakt", komentując jej w i e l k i (zdaniem tegoż "Faktu") powrót… jako jednej z prowadzących sylwestrowy koncert Polsatu.
Aktorka, po ostatnim nie najlepszym okresie, znów zauroczyła szefów Polsatu, którzy zamierzali już powierzyć jej prowadzenie nowego, wielkiego show "Get To Dance", czyli w polskiej wersji "Tylko taniec". Teraz zastanawiają się jednak, czy nie zaproponować jej raczej fotela jurorki. Ponieważ w roli prowadzącej też ją widziałam, jestem raczej za opcją drugą. Może dla wielkiej aktorki rola jurorki nie jest największym wyzwaniem, ale w przypadku Kasi… dlaczego nie?

A właśnie… Dlaczego nie zamierza płakać po śmierci Ryśka Lubicza, jego serialowa siostra, Elżbieta?
Otóż grająca ją Barbara Bursztynowicz jest zmęczona swoją bohaterką, która przez ostatnie miesiące zmagała się z depresją, dlatego zapowiedziała, ze nie chce wylewać więcej łez na ekranie i po Ryśku płakać nie zamierza. Ja zresztą (z innego oczywiście, powodu) również. (n.s, Przy okazji przypominam, że śmierć Ryśka Lubicza nastąpi już w lutym) Cała rodzina pogrąży się w rozpaczy, z wyjątkiem Elżbiety, która wykaże się siłą ducha i będzie ostoją dla Lubiczów. Mam nadzieję, że także i dla zrozpaczonych telewidzów, którzy jeszcze nie zdążyli otrząsnąć się po tragicznej śmierci Hanki Mostowiak, w serialu M jak Miłosć", a za nie całe 2 miesiące w "Klanie" czeka ich kolejna tragedia.

Na szczęście są i dobre wiadomości. Jak dowiedział się "Super Express" wszystko wskazuje na to, że wiosną powróci na ekrany "Taniec z gwiazdami". I niewykluczone, że zobaczy w nim prawdziwa gwiazdę, bo samą... Agnieszkę Dygant, która zdobyła serca widzów w sitcomie "Niania", a wkrótce zagości na małych ekranach w serialu "Prawo Agaty". - Już kilkakrotnie namawialiśmy Agnieszkę - powiedziała gazecie osoba związana z programem. - Jest nadzieja, że tym razem się zgodzi. Już się cieszę. Tym bardziej, że produkcja tanecznego show stara się także namówić Szymona Majewskiego. Niestety.

- Mnie się nie chce trenować - zwierza się w rozmowie z Super Expressem" showman - Nie do końca jest to moja bajka. Fruwające sreberka, ciuchy... ja bym się nie czuł w tym dobrze. Oczywiście jest to świetna zabawa i za każdym razem, gdy rozmawiałem z produkcją o moi ewentualnym występie, to mój warunek był taki, że przychodzę w niedzielę, słyszę melodie i tańczę po swojemu. Pewne daleko bym zaszedł i tego się boją.

No cóż... dodam od siebie, że ich rozumiem. Bo podejrzewam, że wygrać ma ktoś inny. Żartowałam. A teraz poważnie.

Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska uwolniła się od narzeczonego - przeczytałam we wczorajszym "Super Expressie". I, pomyślałam, bardzo dobrze. Jak się okazuje jednak, źle, niestety, zrozumiałam tytuł wiadomości. Jej autorowi chodziło jedynie o to, że dotąd woził ją zawsze ukochany Adam Król, ale teraz zrobiła prawo jazdy i wszędzie wozi się sama. Wprawdzie jeszcze z duszą na ramieniu, ale już bez narzeczonego. Dobre i to. Co poza tym dobrego ?

Projektantka Kaja Śródka informuje w tym samym "Super Expressie", że rzuciła, po dwóch latach burzliwego związku, Borysa Szyca. A było to tak. Po kolejnej kłótni, po której aktor kazał się jej wyprowadzić z jego mieszkania, projektantka powiedziała: Dość! I podjęła decyzję, by wyprowadzić się do własnego mieszkania.

Znajomy byłej pary zdradza: - Ona nigdy nie była tak zakochana. Dla Borysa była w stanie wszystko zrobić. Nieraz już się rozstawali, ale nigdy nie kazał jej się wyprowadzać. Kaja poczuła się głęboko urażona i upokorzona. Tym bardziej, że chwilę później anulował jej bilet na ich wspólne wakacje. Może za jakiś czas Kaja ochłonie i zmieni zdanie, ale w tej chwili nie chce go nawet znać. Dobre? Moim zdaniem bardzo. Choć z drugiej strony zastanawiam się... Rzuciła go i nie chce nawet znać, tylko dlatego, że pogonił ją ze swego mieszkania i anulował jej bilet na ich wspólne wakacje?
Kobiety są nie tylko gorące, ale i obrażalskie. Powiem więcej. Kobiety bywają również bezwstydne.

Kinga Rusin na przykład "nie wstydzi się (donosi "Fakt") wyjść z domu bez... makijażu." Poważnie. Kilka dni temu, gwiazda TVN, nieumalowana i w dość skromnym ubraniu, spacerowała ulicami Warszawy. I, w co trudno uwierzyć, choć bez makijażu, wyglądała pięknie. To spora odwaga - kończy gazeta. Wyglądać pięknie? Dyskutowałabym z tym.

Ale muszę już kończyć, wiec żegnam i życzę miłego, długiego weekendu. Do usłyszenia.

Maria Czubaszek

oceń
10
0
Podziel się

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!