szukaj:
z ostatnich:

Lis znowu zamiesza, ale w garach

dodane 2011-02-18 (11:06) 7 lat 2 miesiące 8 dni 23 godziny i 29 minut temu
  A A A
 


Na początek przypomnienie wiadomości z ubiegłego tygodnia, która nadal budzi wiele emocji i komentarzy. Chodzi otóż o powrót do telewizji (po blisko dwóch latach przerwy) znanej dziennikarki, a prywatnie żony popularnego dziennikarza, Hanny Lis.

Ciekawostką jest fakt, że gwiazdę programów publicystycznych tudzież informacyjnych (przed przerwą prowadziła „Wiadomości” w telewizyjnej jedynce) od marca zobaczymy w zupełnie innej roli, w innej stacji. Poprowadzi mianowicie autorski program…kulinarny. W TVN Style.

Co „Fakt” natychmiast złośliwie skomentował: „Lis znowu zamiesza, ale w garach.” Dziennikarka ma zostać polską Nigellą Lawson. No cóż… Nie udało się Joannie Brodzik, może uda się Hannie Lis. Zdania prasy kolorowej i tabloidów są podzielone.
Osobiście emocji tych nie podzielam, jako, że gotowanie, nie tylko zresztą na ekranie, specjalnie mnie nie kręci. Nawet w wykonaniu seksownej Nigelli.

Uważam, że seks, nie tylko w kuchni jest przereklamowany. W innych programach, jak chocby w „S e x y mamie” również. Mamy w nim więcej mamy, w osobie Kasi Cichopek, niż seksu.

Z radością wiec przeczytałam we wczorajszym „Fakcie”, że aktorka chce się zmienić.
Myślę, że to nie tylko dobry pomysł, ale i najwyższy czas. Jak twierdzą informatorzy gazety, Cichopek bardzo się przejęła krytycznymi opiniami o pierwszej edycji jej programu.
- Kasia jest profesjonalistką i zwraca uwagę na wszystkie komentarze, także te nieżyczliwe.
Mówi osoba dobrze znająca aktorkę – Teraz dołoży wszelkich starań, by druga część programu była dokładnie taka, jak sobie to wymarzyła. Myśli też o tym, by popracować nad swoim nowym wizerunkiem. Bardziej dojrzałym i zdecydowanym.

Jestem zdecydowanie za. Choć nie przesadzałabym z konkluzją „Faktu”, że nowy wizerunek ślicznej aktorki będzie jednym z najciekawszych medialnych wydarzeń tego roku.
Nie tracę nadziei, że będzie parę ciekawszych.
A z ciekawostek z t e g o tygodnia…

- Amerykanie – alarmuje Super Express – oszukują naszą Weronikę! O, matko! – denerwuję się – nie dosyć, że i r l a n d c z y k nie był chyba wobec niej do końca uczciwy, to jeszcze teraz Amerykanie?!? Czytam po literkach: „Miało być tak pięknie – aktorskie popisy obok samego Dustina Hoffmana oraz Jamesa Franco w wielkich hollywoodzkich produkcjach. Amerykańscy producenci jeden przez drugiego chwalili naszą Weronikę Rosati i…prawie nic się nie dzieje. Wszyscy mieliśmy nadzieję - kontynuuje gazeta – że kariera Weroniki za oceanem nabierze zawrotnego tempa. Niedawno producent i reżyser Ariel Vromen wychwalał Polkę, którą zatrudnił do filmu „The Iceman”. Zdjęcia ruszą niebawem i będą kręcone w Detroit. Główną rolę zagra James Franco, znany głównie z filmów o Spiker-Manie. Weronika (znana głównie z romansu z Colinem) miała zagrać jedną z ważniejszych postaci żeńskich. A tymczasem.. - nie będzie miała ani jednej sceny z Jamesem – mówi Vromen, marginalizując rolę naszej ślicznej rodaczki.
Kolejny cios – pisze Super – spadł na Rosati kilka dni temu. Aktorka cieszyła się, ze zagra wspólnie z samym Dustinem Hoffmanem w serialu telewizyjnym.
Ale jak dowiedział się Super, jedyny serial, do którego Hoffman ma teraz zdjęcia w Los Angeles, to film o wyścigach konnych pod tytułem „Luck’ i realizowany jest dla stacji HBO.
- Nie mamy informacji na temat udziału Weroniki Rosati w tej produkcji – mówi Agnieszka Niburska z HBO Polska.
To samo twierdzi Anna Nicoll z brytyjskiej centrali tego kanału. Wszystko więc wskazuje na to, że nasza rodaczka została wpuszczona w kanał.
Super Express chce jednak wierzyć, że piękna Polka doczeka się swoich pięciu minut.

„Fakt” donosi natomiast, czego chce jeden z naszych najlepszych aktorów, Borys Szyc.
Gwiazdor chce otóż wydać nawet milion dolarów na kupno apartamentu w Nowym Jorku.
Też bym chciała. Gdybym miała.

Z kolei zwyciężczyni „Top model”, Paulina Papierska, chciałaby kupić sobie mieszkanie w centrum Warszawy.
Niestety. Nie ma jeszcze – wyznaje 20-letnia modelka – odpowiednich funduszy. Ma jednak nadzieję, że już wkrótce to się zmieni, bo jedzie do Mediolanu na castingi. Jeśli otworzą jej drzwi do międzynarodowej kariery, możliwe, że zarobi nie tylko na mieszkanie. Na waciki starczy również.

A że możliwe jest nawet to, co z pozoru wydaje się n i e możliwe, jeszcze jedna wiadomość. Rockowy zespół Feel wybrał się na wspólną trasę po Stanach Zjednoczonych z discopolowym zespołem Boys. Wygląda na to, że Piotr Kupicha i Marcin Miller chcą udowodnić, że ich twórczość ma ze sobą wiele wspólnego.
Nawiasem mówiąc nigdy w to nie wątpiłam.
I to by było na tyle, a na kolejny przegląd zapraszam za tydzień. Do usłyszenia.

TAGI: Lis, Rosati, Kupicha
oceń
1
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Edyta Herbuś czuje się w tym Hollywoodzie jak ryba we wodzie
Urbański lepszą wersją Kammela
Mąż nie cierpi, kiedy się rozbieram
Hołdys wylany za gorzałę!
Przebiśnieg, stokrotka czy może krokus?

Opinie

Ocena: 0 [0]
~zawiedziona [2011-02-19 07:28]

co najmniej 2 osobom wymienionym powyzej naleza sie przeprosiny
Pani Mario warto sprawdzic dane przed edycja.... Gdzies dzwonia, ale nie w tym kosciele o ktorym Pani pisze. Mam tu na mysli irlandzki romans. Weronika Rosati choc zapewne miala kilka romansow raczej nie jest z nich znana, a irlandzki przytrafil sie innej probojacej swoich sil na Florydzie Polce!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
fabjan7 [2011-02-19 07:17]

DNO
i Beznadziejność. Brzydka i głupia.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ANAKONDA [2011-02-19 07:17]

Pomyłka
Pani Mario proszę o sprostowanie , to nie Weronika Colinem, ale Alicja C-B. Chyba, że były jakieśi nne koneksje o których nie wiem?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ANAKONDA [2011-02-19 07:17]

Pomyłka
Pani Mario proszę o sprostowanie , to nie Weronika Colinem, ale Alicja C-B. Chyba, że były jakieśi nne koneksje o których nie wiem?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Dominik [2011-02-19 07:14]

zamieszanie
coś się tu chyba pomieszało z tymi imionami.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~legenda@wniosek.pl [2011-02-19 06:59]

Precz z małpą
Czy ta telewizja nie ma gdzie ulokować pieniędzy tylko w takie szmatławce i popisy jakieś pożal się panie głupiej Lis to się nie nadaje na pokaz.Więcej powagi szanowna telewizjo i tak schodzicie na psy,jak widać,że chwytacie się takich chwytów jak gotowanie głupiej baby.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~julia [2011-02-19 06:54]

Pomyłka
Pani Mario, przy całej sympatii, ale jak sie plotkuje, to trzeba mieć dobrą pamięć. Z Colinem to Alicja Bachleda i do tego Curuś, a Weronika to ze starym Żuławskim

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Klaudia [2011-02-18 12:50]

co ta lisica umie tylko mieszc w malzenstwach!
rozwalila malzenstwo to maki z jajami nie sklei, wyjdzie gniot niech lepiej juz nie uczy bo sie malzenstwa rozpadna a wiadomo przez zoladek do serca ale swoich mezow nie obcych!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~ziobro [2011-02-19 06:44]

WSZYSTKIE KOBIETY SĄ PIEKNE TYLKO CO NIEKTÓRE SĄ ZANIEDBANE
NIESTETY taka jest szara rzeczywistość, że są i takie panie które uważają że jak umyje tylko twarz to juz wystarczy,wiele jest takich co nawet sie nie podmywa i od których smierdzi, piszmy o tym tez i zmobilizujmy ich do utrzymywania osobistej higieny , a ile jest takich co dopiero jak coś zaboli uda sie do lekarza.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~biedronka [2011-02-19 06:29]

Weronika?
Droga Pani Mario to pisze Pani o Weronice czy o Alicjii? bo z tego co podaly media pani Weronika robi kariere we Francji natomiast za wielka woda reprezentuje nas pani Alicja, a z tego artykulu wynika cos innego.A romans z Collinem to tez nie Weronika, przynajmniej narazia. Pozdrwaiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jr [2011-02-18 16:56]

specjalnosć
za- mieszanie. Akurat NIgella ni eprzekonałą mnie swoim stylem gotowania. Za to są osoby, przy których mogłabym przesiadywać w kuchni gdy oni gotują. Słowo:) Zarobki, szczególnie nie nasze- cieszą nas najbardziej:) A że chłopaki znowu razem- to do przewidzenia. By żyło nam się...lepiej? uczciwiej? sprawiedliwiej? W każdym razie śniło się nam ....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kolo [2011-02-18 14:44]

sedno sprawy
Tam jej miejsce!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~m. [2011-02-18 14:19]

weronica i colin?
Weronika znana z romansu z Colinem? to ja chyba jej nie znam, za to Alicję owszem

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~czosnkowe POtrawy [2011-02-18 12:47]

niech sobie zamiesza
w majtach bo POnoć tumek nie umi

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~BIB [2011-02-18 12:38]

Lisica , będzie gotować danie z jakiejś padliny.
to gorsze niż "Big Brother", to takie "Ugly Fox Programme"

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~BIB [2011-02-18 12:38]

Lisica , będzie gotować danie z jakiejś padliny.
to gorsze niż "Big Brother", to takie "Ugly Fox Programme"

odpowiedz