szukaj:
z ostatnich:

Mozil płaci rachunek...

dodane 2011-08-22 (15:22) 6 lat 8 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 13 minut temu
  A A A
 Dziś, między innymi:
- Kasia Cichopek desperacko walczy o swoją karierę...
- Doda odda wszystko...
- Mozil płaci rachunek...
- Fraszyńska szczerze wyznaje...
A Bogajewicz obraża.

Ale po kolei: Do niedawna nie mogła się opędzić od propozycji zawodowych, dziś opędzać się już nie m u s i. Zamiast jednak siedzieć z założonymi rękami, Kasia Cichopek zaczęła, jak dowiedział się "Super Express " chodzić na castingi.
- Tak, to prawda - potwierdza gwiazda - Chodzę na castingi do seriali. Mam kilka nowych propozycji i zastanawiam się nad nimi.
Wygląda na to, że organizatorzy castingów też się jeszcze zastanawiają.
- Miejmy nadzieję - konkluduje Super Express - że Kasia nie zostanie zapamiętana jako aktorka wyłącznie jednej roli. Czego, warto dodać, obawiają się również jej koledzy z planu "M jak miłość", jednoserialowi bliźniacy Mroczek. Którzy również nie muszą się opędzać od nowych, ciekawych propozycji aktorskich. Czyżby więc musieli w czasie całej swej kariery opędzić się jedną rolą...? Jak aktor Mikulski, niezapomniany Hans Kloss czy pies Szarik?
Trudno powiedzieć.

Podobnie, jak trudno uwierzyć (przynajmniej Super Expressowi), że piękna, sławna i bogata Doda jest kobietą nieszczęśliwą, I że wszystko co ma oddałaby (jak powiedziała w wywiadzie dla "Vivy") za prawdziwą miłość.
W to akurat, że oddałaby wszystko co ma, też nie wierzę. No, chyba, że w porywie. Ale jestem pewna, że potem by żałowała. Jeszcze bardziej niż tego, że wiązała się dotychczas z nieodpowiednimi mężczyznami i dlatego zarówno jej małżeństwo z Radosławem Majdanem jak narzeczeństwo z Nergalem, nie tylko, że się skończyły, to jeszcze nieszczęśliwie. Osobiście uważam, że h a p p y end, to jednak też koniec.
Szczęśliwy, ale koniec.

Wniosek? Każda miłość, nawet prawdziwa, nie trwa bez końca. Więc czy warto wszystko za nią oddawać? Powiem szczerze. Na pewno warto. Zastanowić się.

A skoro już o szczerości...
- Czesław Mozil (jak doniósł Fakt) płaci rachunek za swoją zbytnią szczerość.
Popularny muzyk wyznał otóż w jednym z wywiadów, że w każdym mieście, które odwiedza w czasie koncertów, czeka na niego kobieta. I to za każdym razem inna.
Jak twierdzi informator gazety, to szczere, wielokroć cytowane wyznanie, kobietom się nie spodobało. Ciekawe, zastanawiam się, dlaczego? Nieważne. Najważniejsze, że zdaniem informatora, Czesław ma teraz u pań lekko (przepraszam za kolokwializm) przechlapane. No cóż... jak się coś chlapnie (a chlapnął również, że liczba jego kobiet jest już trzycyfrowa), to można mieć przechlapane. Dla Mozila, dla którego towarzystwo kobiet jest podobno niezbdne jak tlen, sprawa jest poważna.
Ciekawe, zastanawia się Fakt, czy będzie teraz mniej wylewny w rozmowach z dziennikarzami?

Nie wiem. Być może będzie tylko zużywać mniej tlenu? Czas pokaże. A teraz kolejne szczere wyznanie. Dla odmiany Jolanty Fraszyńskiej, która w 13-tej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi w roli jurorki.
- Będę jedynym jurorem - powiedziała Faktowi - który o tańcu nie wie kompletnie nic.
Osobiście uważam, że po pierwsze nie pierwszym, a po drugie, to nie ma żadnego znaczenia. Przecież o tym, kto wygra, decydują widzowie. Którzy, jak mam prawo przypuszczać, znają się na tańcu znakomicie. Czego, szczerze mówiąc, trochę im zazdroszczę. Bo sama, nie mam o tańcu zielonego pojęcia. Podobnie jak Jolanta Fraszyńska. Z tą tylko różnicą, że nie będę jurorką w "Tańcu z Gwiazdami". Choć szczerze mówiąc...
Przepraszam. Szczerze, do bólu, na konferencji prasowej poświęconej nowemu serialowi TVN "Wszyscy kochają Romana" .. powiedział jego reżyser, Yurek Bogajewicz. Cytuję za Super Expressem:
- To jest sitcom. W sitkomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich oglądać, a ja czuję się jak ktoś, kto przywiózł prostytutkę z Chicago i musi ją ubrać, żeby sprzedała się w Warszawie. TVN kupuje program od pajaców w Los Angeles, pajace wyprodukowali ten program 15 lat temu i nie kumają o co chodzi. A ja jestem wynajęty do tego, żeby uczynić ten "cycek" atrakcyjnym. Masowałem, kombinowałem, gdzie przypudrować, gdzie ujędrnić i żebym po mordzie nie dostał, jak skończę. Kochani - zakończył swój wywód reżyser - dajmy sobie spokój! To jest serial. Idźcie do domu i obejrzyjcie jakiś poważny film. Tutaj nie ma na co patrzeć. Tu jest po prostu dobre granie i niezła reżyseria.

A moim zdaniem to jest świetna reklama nowego serialu TVN! Nie wiem jak państwo, ale ja obejrzę na pewno. A teraz życzę miłego tygodnia i na kolejny przegląd zapraszam w najbliższy piątek. Do usłyszenia.

oceń
71
23
Podziel się

Wiadomości powiązane

Siara hoduje króliki
Gwiazdy tak mają…
Na waciki, chciałoby się powiedzieć, starczy!
Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego
Gryziony niczym gofr przez Krupę

Opinie

Ocena: 0 [0]
~iga [2011-09-13 12:15]

po co to Pani
Pani, jak Cichopek, pełno wszędzie,wieczorem boję się otworzyć lodówkę ;)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Kama [2011-08-30 20:11]

Padam do nóżek
Pani Mario, jestem za każdym razem zachwycona, kiedy slucham Pani komentarzy w tv i czytam na forum. A jeżeli chodzi o wiek, to ja rownież w balzakowskim i też potrafię z tego drwić. Pozdrawiam serdecznie! Karolak to ma szczęście!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Barbara [2011-08-27 20:29]

rachunki
Pani Mario uwielbiam Panią !!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jt57 [2011-08-27 18:45]

Mikulski miał kilka innych ról. Kloss to ta najsławniejsza.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~g. [2011-08-26 23:27]

Autorce testu gratuluję. Humor przecudowny, forma wspaniała. Zazdoszczę takiego sprawnego formowania myśli. Moja ścisła główka tego nie potrafi. To sztuka napisać coś takiego o niczym takim:) Jest Pani po 100-kroć lepsza od Pudelka i tym podobnych.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mól [2011-08-26 20:01]

Dajcie spokój
Każdy ma prawo wybrać temat,jaki mu odpowiada i to nie on decyduje o całości, a sposób, w jaki został przedstawiony. Ja osobiście nie cierpię "faktowych plotek", ale przyznam, że tekst pani Marii napisany jest na tyle ciekawie i przystępnie, że doczytałam go do końca. To, że motyl raz na jakiś czas usiądzie na zwykłym chwaście nie znaczy, że stracił dobry smak.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mk [2011-08-25 09:55]

właśnie
popieram...jakoś nie przystoi pani Marii w takich plotach się taplać....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
Serna [2011-08-26 09:00]

GWIAZDY??????
Pani Mario, czy warto tracic czas na opowiadanie o takich osobkach, jak Cichopek, Rabczewska czy Mroczkowie?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~JAKO [2011-08-25 11:00]

cichopek
JAKA TO Z NIEJ AKTORKA I GWIAZDA W FILMIE "TANCERZE" MOIM ZDANIEM KOMPROMITACJA NA CALEGO ZRESZTA OD NIEJ JUZ MDLI BLEEE

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~daras [2011-08-23 18:28]

A Mikulski...
...w roli niezapomnianego Pana Samochodzika to co...?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~axa [2011-08-23 11:39]

ODSTAWIC OD KORYTA
pis, po psl ,sld TYLKO NOWA PRAWICA DAJE JESZCZE SZANSE NA NORMALNOSC!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kobieta.1 [2011-08-23 09:49]

niedobrze
mi się robi ciągle jak nie politycy to gwiazdy...rany dajcie żyć

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~JAPA [2011-08-23 08:15]

to straszne ...
a ja myślałem że Pani ma lepiej poukładane w głowie i nie zajmuje się takim gównem ... Pani Mario! pomyliłem się! i jestem zawiedziony ... :(

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~asd [2011-08-23 01:09]

A ja myślałem....
A ja myślałem, że ta prawdziwa miłość, trwa właśnie bez końca (odnośnie tego wpisu o Dodzie). To czym się niby różni ta prawdziwa od tej nie prawdziwej? Może się mylę, ale wydaje mi się, że na niektórych socjalizm i myśl lewicowa wywarła głębokie piętno. Smutne.

odpowiedz