szukaj:
z ostatnich:

Najcenniejsza

dodane 2011-05-27 (11:38) 6 lat 7 miesięcy 22 dni 22 godziny i 40 minut temu
  A A A
 


Czy można mówić dziś o czymś innym, niż o wizycie Baracka Obamy? Spróbuję.
Mijający tydzień zaczął się od zaskakującej (chyba dla większości Polaków), a dla mnie do przewidzenia wiadomości, że nasz wielki (w pełnym tego słowa znaczeniu) gwiazdor show-biznesu, Superman, Mariusz Pudzianowski, po szumnych zapowiedziach własnych i „Super Expressu”, że na gali KSW 16 w Gdańsku, „zleje angielskiego Kolosa, Jamesa Thompsona,” w drugiej rundzie przegrał, jak chciał. Thompson.
- Przepraszam – powiedział po walce Dominator – zabrakło mi benzyny.

To trzeba było, pomyślałam, więcej zatankować. I nie przechwalać się na zapas. A może wrócić do „Tańca z Gwiazdami”? Na jesieni będzie nowa edycja.

Wprawdzie gwiazdą numer 1 tego programu nasze tabloidy ogłosiły już w ubiegłym tygodniu Krzysztofa Ibisza, wczorajszy „Fakt” zaniepokoił:
- Jeśli Ibisz wystąpi w TVN-owskim „Tańcu z Gwiazdami”, straci pracę w „Polsacie”.
Jak dowiedziała się nieoficjalnie gazeta, Polsat dał swemu najpopularniejszemu prezenterowi ultimatum. Albo, albo.
No cóż…osiołkowi w żłobie dano…I Polsat kusi, i TVN kręci. Co i z a i l e wybierze Ibisz, pożyjemy, zobaczymy. Albo w Polsacie, albo w TVN.
Osobiście, gdybym była na miejscu pana Krzysztofa, na pewno…miałabym problem.
Niestety, to nie m ó j problem.

Podobnie jak to, że jak doniósł „Super Express”, Edyta Górniak wydaje rocznie 50 000 zł. na urodę.
Co, jak mi się wydaje, coraz bardziej widać. Czasem nawet za bardzo, jak w przypadku nienaturalnie wielkich ust, o czym wspominałam w ubiegłym tygodniu.
Na szczęście pojawiające się tu i ówdzie plotki, że wargi naszej divy pogryzły pszczoły, zostały zdementowane. Wprawdzie nie prze artystkę, tylko fachowców od medycyny upiększającej, ale mnie to wystarczy. I wierzę, że obrzmiałe usta piosenkarki to nie wina pszczół, tylko zasługa odpowiednich zastrzyków.

Nie ważne zresztą, bo wygląda tak samo. A najważniejsza jest „wyglądalność”. Im lepsza, tym większa oglądalność. A im większa oglądalność programu czy imprezy, tym wyższe honoraria gwiazdy. I tak na przykład za prowadzenie imprezy, najwięcej, według informacji „Super Expressu” wyciąga teraz Kinga Rusin. Dawniej brała 25 tys., teraz 35. Na drugim miejscu plasuje się Szymon Majewski (kiedyś 10 tys. teraz 30), a na trzecim Grażyna Torbicka (dawniej 10 teraz 15).

Nie wszystkim jednak się poprawiło. Gwiazdy, które spadły do drugiej ligi, to m.in. Monika Richardson (w czasach świetności 30 tys., ostatnio 12) i Katarzyna Cichopek. Dawniej 20 tys. za prowadzenie imprezy, teraz 8 tysięcy.
Moim zdaniem i tak sporo, ale mogę się mylić.

Nie myliły się natomiast pisma kolorowe i tabloidy, które przewidywały, że naszej Alicji Bachledzie - Curuś, związek z hollywoodzkim gwiazdorem, Colinem Farrelem, dobrze zrobi. Wprawdzie Irlandczyk zostawił ją z dzieckiem, ale mimo to, żeby nie powiedzieć – właśnie dlatego, aktorka, choć nie robi kariery za oceanem, w Polsce jest coraz cenniejsza. Jeszcze półtora roku temu zajmowała 59-te miejsce wśród najcenniejszych gwiazd naszego show-biznesu, ale już w ubiegłym roku, czyli po rozstaniu z Colinem, jej notowania poważnie wzrosły. Z około 300-tu do ponad 600-set tysięcy. Tyle bowiem, wg. magazynu „Forbes”, może żądać za jedną kampanię reklamową.

- Wartość celebryty na rynku – mówi medioznawca, Wojciech Szałkiewicz – wyznacza ilość obecności w mediach. Im więcej danej gwiazdy w mediach, tym jej wartość wzrasta. Tak było w przypadku Alicji Bachledy- Curuś, o której związku z hollywoodzkim gwiazdorem, a następnie rozstaniu, pisano u nas bardzo dużo. I bardzo dobrze. To znaczy, pisano r ó ź n i e, ale dobrze, ze pisano. Szkoda tylko, że głównie o jej życiu prywatnym, a nie karierze zawodowej. No, ale, jak to się mówi, na bezrybiu i rak ryba. Przyjdą ciekawe role, będzie o czym pisać.

A jak nie przyjdą, to dalej przyjdzie nam czytać o coraz wyższych honorariach za reklamę tudzież o coraz większych wymaganiach gwiazdy. Jak np. ochrony dla jej synka i niani, która zna biegle przynajmniej polski i angielski. O.k. A co z gwarą góralską? Obiecuję, że jak tylko coś na ten temat napiszą, natychmiast przekażę. A kończąc dzisiejszy przegląd przekazuję wiadomość z ostatniej chwili. Edyta Górniak, o której była już dziś mowa, przy okazji wymiany dowodu, zrezygnowała z nazwiska byłego męża. Nie ma już w papierach podwójnego nazwiska Górniak – Krupa, tylko panieńskie, Górniak.

Dopóki, jak sądzę, nie wyjdzie ponownie za mąż. Na co, jak donosi „Fakt” , się zanosi. Bo kto raz połknął bakcyla małżeństwa…ale nie chcę krakać. Wolę tradycyjnie życzyć miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Poleciało się z botoksem
Przestała dbać o figurę i przytyła...
Wkrótce skończy się zła passa
Królowa frytek
Irlandas

Opinie

Ocena: 0 [0]
~długi [2011-05-31 13:13]

bahleda curuś....
..dziecko w grzechu poczęła. A fu!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~pająk leon [2011-05-31 16:16]

Tak trzymać Pani Mario
Gratuluję tekstu

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~masakrator [2011-05-30 22:55]

Ten tekst to porażka
ten tekst to porażka to pisała jakaś "tempa" nastolatka ? szkoda gadać ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Vlad [2011-05-30 01:51]

Kompletnie bez klasy, z błędami ortograficznymi. Gdzie jest dawna Maria Czubaszek?!! Widać jak niektórzy brzydko się starzeją... Nieładnie, pani Mario.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~amg [2011-05-31 11:43]

Dlaczego takie antypolskie nasienie jest zapraszane
do TV i publikowane są jej wypociny. A Wy Polacy się nią zachwycacie. Won, jak się w Polsce nie podoba. Niech spieprza stąd jako pierwsza.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Cztelnik [2011-05-31 09:37]

Warzechowski FAKT to główny tabloid o dużej popularności. Trafił w 10-siątkę. Polacy lubią czyta o tym , że piosenkarka chodzi bez majtek, wnuczek wydłubał oko dziadkowi a pijak przejechał staruszke na pasach i uciekł a w tronie smoleńskiej leczy nieboszczyk dłuższy lub krótszy niz był za życia. Tabloidy to pisma dla polityków i ludzi o niewielkich wymaganiach intelektualnych. W Polsce takich jest dużo, bardzo dużo.Warzechai spółka maja więc perspektywy rozwoju a przy tym trzepią niezłą kasę. Fakt nigdy nie podał ile zarabia Warzecha.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lukas [2011-05-30 18:27]

Pisze jak gimnazjalistka
Daremny artykuł, błędy i ogólnie poziom przeciętnej gimnazjalistki. Daj se pani spokój z takim pisaniem

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~M:) [2011-05-30 20:51]

uwielbiam
Panią Czubaszek, fantastyczne poczucie humoru.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Magda [2011-05-29 20:12]

Alicja to napiękniejsza polska aktorka
i jedyna którą możemy się pochwalić za oceanem. Jest mądra, ma klasę, nie ubiera się jak te pseudo aktorki i pseudo piosenkarki co wyglądają jak tanie .... i myślą że podniosą tym swój status społeczny. Ona zawsze wygląda godnie, potrafi się zachować i elokwentnie wypowiedzieć. A jej życie prywatne - jak sama nazwa mówi to jej prywatna sprawa i nic ludziom od tego. Niech się spotyka z kim chce, to jej wybór i ma do tego prawo.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Zyga [2011-05-29 13:18]

Ploty w skrócie, co w tym ciekawego? Robota łatwa tylko nic nie wnosi
Może coś by Pani bardziej ambitnego napisała. Szkoda się marnować na takie bzdety. Pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~beatka [2011-05-28 19:56]

Osiołkowi w żłoby dano...
W wierszu Fredry jest "w żłoby" a nie "w żłobie".

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jr [2011-05-28 15:15]

alegrija
Myśle, ze kontrakt z Sorayą starczy na te drobiazgi - firma kosmetyczna. Jeden koncert to w granicach potrzeb. A tak na weselu mieć i Górniak i np. Rodowicz- j anie wiem czy one nie mają z tymi samymi wytówrniami do czynienia. Jakaż by to była kumulacja. I dla kieszeni i dla uszka. Fakt - konkurencja dla Młodej niesamowita. Czy przysięgać czy słuchać syreny.... przysiegać, przysięgać ....:) Ave Maria PS Ceny z byka spadły?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~nauczycielka [2011-05-28 09:49]

błąd
Pani Mario. Nie wypada, żeby Pani pisała z błędami. Po skrócie wg nie stawia się kropki. Pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Józefinka [2011-05-27 14:51]

cenię bardzo Pani uwagi , ale...
może by sobie Pani wreszcie poradziła z "jaraniem" . Jestem też w Pani wieku i onegdaj skończyłam z TYM nałogiem , bo ktoś stwierdził ,że " palą tylko murzyni, polaczki i sprzątaczki "; zadziałało. Jako że się z nikim z w/w nie utożsamiałam ! A dym proszę tylko "robić" w Swoich cennych wypowiedziach i felietonach . Serdecznie pozdrawiam .

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~GB [2011-05-27 16:59]

Och M.C.
Pióro zawsze lekkie jak piórko. Uwielbiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~an31 [2011-05-27 14:58]

ważne - nieważne
Witam! komentarz fajny :) uśmiałam się. Ale płakać mi się chce, jak widzę błędy ortgraficzne. Nieważne piszemy łącznie!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Farida2011 [2011-05-27 13:59]

To prawda jest najcenniejsza
Pani Mario gratuluję trafności w wypowiedzi. Ogromnie lubię Panią słuchać . Jest Pani skarbem w naszej kulturze. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani samych pogodnych dni i dobrych recenzji dla Pani twórczości.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Joanna [2011-05-27 12:33]

Najcenniejsza
Pani Mario uwielbiam panią! Jak zwykle błyskotliwe wypowiedzi, dowcip i jednoczesnie wielka klasa, jest co czytac i po prostu chce się. A w dzisiejszych czasach trudno o dobry artykuł. Proszę o więcej!!! Wśród tych wszystkich celebrytów, którzy są bo tak wypada, pani jest dla mnie najcenniejsza.Pozdrawiam gorąco.

odpowiedz