szukaj:
z ostatnich:

Nie praca, nie kariera, nie błysk fleszy

dodane 2011-10-17 (09:59) 6 lat 6 miesięcy 10 dni i 20 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na przegląd prasy kolorowej i tabloidów , w którym dziś między innymi...
- Łapiccy nie adoptują 40-latka...
- Małgorzata Socha nie wie...
- Agata Młynarska nie uprawia...
- Sebastian Karpiel-Bułecka nie spotkał...
- Joanna Brodzik się nie przejmuje...
- Kinga Rusin nie będzie zmokłą kurą...

A ja nie jestem dziś na "nie", tylko te akurat wiadomości wydały mi się najciekawsze w minionym tygodniu.

Super Express poinformował otóż z żalem, że (wbrew wcześniejszym informacjom) nie doczekamy się, niestety, potomka Kamili i Andrzeja Łapickich. Dlaczego?
- Bo nie planujemy powiększenia rodziny - oświadczył zdecydowanie 87-letni aktor.
Dlaczego?
- Bo nie
Czemu ja osobiście się nie dziwię.

Zdziwiła się natomiast Małgorzata Socha. Kiedy dowiedziała się z kolorowej prasy, że spodziewa się dziecka.
- Nic mi o tym nie wiadomo - powiedziała w rozmowie z Super Expressem.
A, myślę sobie, kto jak kto, ale ona musiałaby o tym coś wiedzieć. Skąd więc plotka o jej błogosławionym stanie?
Pewnie stąd, tłumaczy gazeta, że w ciąży jest coraz więcej polskich aktorek. Poza tym, (to już moje tłumaczenie), nasze ciężarne gwiazdy kwitną i promienieją. A Małgosia Socha tak właśnie ma.
Okazuje się jednak, że ona kwitnie i promienieje nie dlatego, że jest w ciąży, tylko dlatego, że ten m o d e l po prostu tak ma. Wygląda ślicznie nawet nie będąc w ciąży. Trudno w to uwierzyć, ale medycyna naprawdę zna takie przypadki..

Wspomniany Super Express podaje na to kolejny dowód: Agata Młynarska.
46-letnia dziennikarka od pewnego czasu zachwyca urodą. I nie porobiło się jej tak z ciąży, tylko z celibatu.
- Zastosowałam - zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów - świadomy wybór życia w celibacie. I kiedy mnie pytają, dlaczego tak ładnie wyglądam, to mówię, że mnie celibat konserwuje.
Śliczna Agata, jak dodaje Super Express, nie uprawia seksu, bo musi mieć do tego ukochanego mężczyznę, a nie przygodnego adoratora.

Sama dziennikarka wyjaśnia, że nie jest osobą na numerek, jest osobą na życie.
Co prawda, kontynuuje gazeta, Agata nie zdradza, ile już czasu żyje w celibacie, jednak można się domyślać, że przynajmniej kilka miesięcy, bowiem od takiego czasu Młynarska swoim wyglądem robi furorę na warszawskich salonach.

Może więc kobieta kwitnąć i promienieć nie będąc w ciąży? Może...
To oczywista oczywistość, o której, jak mi się wydaje, nie pamiętają już nawet najstarsi górale.

A skoro o góralach...
Lider zespołu Zakopawer, Sebastian Karpiel- Bułecka, na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, wyznał, że nigdy nie spotkał górala abstynenta oraz górala geja.
Panie Sebastianie, wszystko przed panem!

A przede mną dziennik Fakt, a w nim zdjęcie pięknej Joanny Brodzik odprowadzającej do przedszkola swoich ukochanych bliźniaków. Mina aktorki, czytam w podpisie, mówi wszystko. Gwiazda uwielbia towarzystwo swoich trzyletnich urwisów. Nie praca, nie kariera, nie błysk fleszy, ale właśnie oni są dla niej najważniejsi, I dlatego, zapewnia gazeta, aktorka nie przejmuje się, że oglądalność "Życia nad rozlewiskiem" spada i nie wiadomo, czy będzie kręcona jego kolejna seria. (n.s.) Szczerze mówiąc, choć osobiście nie mam bliźniaków, oglądalnością wspomnianego serialu i tym, czy będzie kontynuowany czy nie, też się nie przejmuję . Czyli, jest nas dwie. Co, oczywiście, niczego nie zmienia.

"Taniec z gwiazdami" zmienił natomiast życie Ivony Pavlovic. Jak powiedziała w rozmowie z "Faktem", już nie jest tą samą osobą, którą była 6 lat temu. Jest inaczej postrzegana, stała się osobą rozpoznawalną, popularną..
- Myślę też - mówi jurorka - że stałam się lepszym człowiekiem. Nie znaczy to, ze kiedyś byłam złym, ale gdy jest się na świeczniku, nie wypada być niegrzeczną. Popularność zobowiązuje. Złagodniałam i nabrałam dystansu do siebie. Kiedyś wydawało mi się, że jestem pępkiem świata. Kiedy stałam się rozpoznawalna, wiem, że to jest płytkie. Uczę się większego szacunku do ludzi wokół i pokory... Tego, że dzisiaj jest się na górze, a jutro może cię nie być.
- Pani - protestuje rozmawiająca z Pavlovic dziennikarka - nie może nie być! Ludzie panią kochają! - Otrzymać tyle dowodów sympatii od ludzi - przyznaje pani Ivona - życzyłabym każdemu. W wakacje w Kołobrzegu rozdałam 3 tysiące autografów, zrobiłam setki zdjęć z ludźmi. To cudowne, gdy podchodzą i mówią: Kocham panią! To są mężczyźni, kobiety, dziewczyny...
(n..) A starsze panie? Pytam, bo chętnie też bym pewnie podeszła... gdybym spotkała gdzieś panią Pavlovic... Ale, z moim szczęściem...

O! Kinga Rusin ma szczęście! - czytam w "Super Expressie . Czyżby - myślę - spotkała gdzieś panią Ivonę?
Nie. Kinga Rusin ma szczęście - czytam - bo nie dość, że jej kawaler jest urodziwy, to jeszcze szarmancki. Gdy pada deszcz, biega nawet po parasolkę, by jego ukochana nie zmokła. Dacie wiarę?!? Bo ja bym nie dała, gdybym nie przeczytała po literkach, cytuję "Tak było ostatnio, gdy w słoneczne popołudnie dziennikarka i prawnik spotkali się w centrum miasta. Pech jednak chciał, że gdy skończyli degustować Carpaccio z awokado oraz terrinę warzywną z karczochowym pesto i olejem bazyliowym, w Warszawie spadł deszcz. Niestety, randka dobiegła końca i zakochani musieli wracać do swoich obowiązków. A deszcz lał nieubłaganie. Pan Marek nie pozwolił jednak, by jego ukochana wracała do pracy jak mokra kura. Zostawił Kingę pod daszkiem i w te pędy pobiegł do jej samochodu. Wziął parasol i z miłością w oczach wręczył go ukochanej. Kinga bezpiecznie mogła wyjść z restauracji. Czy ten facet - pyta Super Express - to nie skarb?"

Na odpowiedzi nie czekam, natomiast na kolejny przegląd prasy kolorowej i tabloidów zapraszam w najbliższy piątek. Do usłyszenia..

oceń
4
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

…To musiał być dla niej wielki dramat
Przygotowania do nowego sezonu teatralnego 2011/2012
Niektórzy być może pomyśleli, że się mnie pozbyli
Ale dlaczego Henia?
Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!