szukaj:
z ostatnich:

Piotr Adamczyk nie pociąga kobiet!

dodane 2011-01-07 (10:26) 7 lat 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 21 minut temu
  A A A
 


Pierwszy tydzień nowego roku zaczął się tradycyjnie. Od szukania odpowiedzi na pytanie - co ten rok nam przyniesie?
Nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć jedno. Z pewnością przyniesie nam mnóstwo ciekawych, poruszających, a nierzadko zaskakujących wiadomości z życia naszych gwiazd. Co potwierdziły już w poniedziałek Super Express i Fakt. Pierwszy, publikując przepowiednie znanej bioenergoterapeutki, Maji Błaszczyn, drugi – słynnej wróżki, Miriam.

I tak, według pierwszej – Anna Mucha porzuci w tym roku biznesmena Marcelego Sorę, Małgorzata Foremniak nie spotka miłości swego życia, Kinga Rusin spotka, „Dżołana” Krupa wyjdzie za mąż, i to w Polsce, Andrzej Chyra nie da się usidlić a Tomasz Karolak podbije Hollywood. Tako rzecze Maja Błaszczyn.

Natomiast wróżka Miriam przepowiada m.in. ślub Dody i Nergala, ostateczny koniec związku Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem, powiększenie się rodziny Isabel i Kazimierza Marcinkiewiczów oraz wydanie nowej płyty Edyty Górniak. Do której inspiracją okazać się może nowy mężczyzna u jej boku. W nowego mężczyznę wierzę, w nową płytę nieco mniej.

Co więcej mówią karty Miriam? Że ten rok będzie niewątpliwie należeć do…agenta Tomka.
Natomiast aktorka Joanna Brodzik zapowiada, że ten rok będzie należał do niej.
Też dobrze. Choć też trudno uwierzyć.
Podobnie jak w to, że (jak dowiedział się Super Express) udział ślicznej Joanny „Dżołany” Krupy, w drugiej edycji programu „Top model’ ( nazywanym przez nią „Tap madel”) jest pod wielkim znakiem zapytania. Jak twierdzi menedżerka modelki, wciąż jeszcze nic nie jest podpisane. W związku z tym gazeta ogłasza ruch obrońców Joanny Krupy pod hasłem:” Top model bez Dżołany? Po naszym trupie!”

Kolejny ruch należy do producentów programu.
A na razie kolejna szokująca wiadomość z Super Expressu: „Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Piotr Adamczyk, nie pociąga kobiet! Sprawa wyszła na jaw, kiedy grająca z nim w komedii erotycznej „Och, Karol 2”, Anna Mucha stwierdziła, że woli być lesbijką niż spać z Adamczykiem .(Dokładnie miała podobno powiedzieć – Jeśli mam sypiać z papieżem, to wolę być lesbijką).
Co, zdaniem gazety, świadczy niezbicie, że aktorka w ten delikatny sposób sugeruje, iż Adamczyk byłby lepszy grając dalej w filmach o Janie Pawle II, niż jako amant w komediach erotycznych.

Nie jest to zresztą pierwszy tego rodzaju sygnał. Trzy lata temu, kiedy na ekrany wchodził film „Nie kłam, kochanie”, Marta Żmuda - Trzebiatowska, grająca z Adamczykiem, wyznała, że podczas kręcenia scen miłosnych nic nie czuła. Jej partner w ogóle jej nie ruszał.
Co by tłumaczyło, moim zdaniem, dlaczego nic nie czuła. I dlaczego, według grudniowego rankingu Playboya, Piotr Adamczyk, zajmuje dopiero 17-te miejsce na liście panów, z którymi Polki poszłyby do łóżka.

A skoro już o tym…Kasia Skrzynecka zdecydowała się podzielić z czytelnikami Faktu s w o i m i przemyśleniami na temat współczesnych mężczyzn:
- Tęsknię za prawdziwymi mężczyznami, którzy są już na wymarciu. Mężczyznami, którzy nie są zdeformowani modą i dbaniem o własna urodę, a ich największym marzeniem nie jest nowy gadżet komputerowy. Jestem kobietą nowoczesną – podkreśla aktorka – ale wciąż cenię wartości, które mogą wydać się niektórym wręcz staroświeckie. Jak choćby poczucie bezpieczeństwa, które może nam dać obecność prawdziwego mężczyzny.

Takiego, domyślam się, jak jej aktualny, osobisty mąż, Marcin Łucki. Który, nawiasem mówiąc, zawodowo uprawia kulturystykę i zajmuje się męskim fitnesem. Jak prawdziwy mężczyzna.
Bo jednak zdarzają się tacy. To cieszy.

Natomiast n i e cieszy, tylko n a p o c i s z e n i e (jak pisze „Twoje imperium”), wspomniany już dziś Colin Farrell zostawił naszej Alicji 250-metrową willę w Hollywood wartą milion 200 tysięcy dolarów. W dawaniu na odchodnym prezentów swoim kobietom gwiazdor – podkreśla magazyn – ma już dużą wprawę. W 2001 roku, rozwodząc się (po czterech miesiącach małżeństwa) z aktorką Amelią Warner, też kupił jej dom, a potem dołożył jeszcze dwa miliony dolarów zaś. trzy lata później, rozstając się ze swą narzeczoną, Kim Bordenave (którą zdradził, gdy była w ciąży z jego dzieckiem) zobowiązał się płacić 30 tys. dolarów miesięcznie.
- Ile – pyta „Twoje imperium’ – zapłaci za krzywdę Alicji?
Niewiadomo dokładnie. Wiadomo jedynie, że jej rodzina chciała, nie tyle negocjować, co przemówić do rozsądku irlandzkiemu gwiazdorowi, lecz Alicja, jak dowiedział się Fakt kategorycznie zabroniła swym bliskim kontaktować się z ojcem jej dziecka.
Co wydaje mi się nader rozsądne.
Co poza tym ?

Dziennikarka Paulina Młynarska wyznała (donosi magazyn „Na Żywo”) że pomimo 4 rozwodów na koncie, dalej jest fanką małżeństwa.
- Mam gorące serce – mówi - rozpalam się jak choinka i szybko płonę. Nie będę się zarzekać, że nie zdecyduję się na kolejne małżeństwo.
I bardzo dobrze! Przypominam jedynie, że do małżeństwa, jak do tanga, trzeba dwojga. Na szczęście odważnych mężczyzn nie brakuje. I tym optymistycznym akcentem kończę pierwszy w tym roku przegląd, życząc miłego, choć dla niektórych długiego) weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
1
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Cudownie poczęte dziecko miłości
A za czym tęskni dziewczyna Bonda?
Ogrzewane kalesony z golfem
Ala wciąż kocha tego łobuza
"Odrodzenie się" Weroniki Marczuk

Opinie

Ocena: 0 [0]
~gosc [2011-02-04 15:46]

komentarz
dla mnie to adamczyk jest za molo meski takie nie wiadomo co ni baba ni chlop

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
bea33 [2011-01-09 21:42]

Lubię błyskotliwe komentarze i opinie pani Marii. Pozdrawiam!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Furion [2011-01-09 20:38]

Joanna K.
Nie rozumiem nagonki pseudodziennikarzy, na tę Panią. Pragnę jedynie zauważyć, że jeśli polska stacja nadaje angielską nazwę dla swojego programu, to powinna stosować angielską wymowę, jak czyni Pani Joanna, a nie naśmiewać się z pseudolapsusów, które są takowymi przede wszystkim dla dziennikarzyn, którzy nawet jak widać ojczystym językiem niespecjalnie władają.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Stasio [2011-01-09 14:32]

A Paulina Młynarska to jakiej paki
jest dziennikarką? Bo mówią, a obserwacje w tym utwierdzają, że ona maturę zrobiła około 20 lat później niż jej rówieśniczki i to w specjalnym trybie i na tym jej wykształcenie się zatrzymało, ujmując rzecz życzliwie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jr [2011-01-09 13:54]

słowem
Rok moze drżeć bo będą go drzec Edyta i Tomek. Też być może...Dobrze,z eto nie niebo a kilka wstawek w informacjach. P. Adamczyk nie pociąga aczkolwiek przyciąga wesołe stadko. Panowei spłacaja ekscesy,dosyckrótkiego dystansu....albo lokują gotówkę. Czyj, czyja czye....jak co do czego to i tak inaczej. PS Ale to ciiiiiii...bo wszyscy chcą uchodzić za tego kogo grają. Nie przerywajmy zabawy...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~coelka [2011-01-07 21:35]

mnie sie podoba
A mnie pociąga wiem co lubię od wielu lat jak piotr był jeszcze młodym aktorem a ja nastolatka twierdzłlam, ze jest eksi przynajmniej dla mnie, ja lubie takich troche niesmiałych, facetów w tym stylu co Piotr i jak ba jasniejsze włosy to dla mnie lepiej, to moj typ

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~west [2011-01-07 20:42]

czytałem kiedyś w pewnej gazecie juz nie pamietam której
że podobno z badań przeprowadzonych na uniwersytecie nie podam który żeby nie robić reklamy w Stanach Zjednoczonych większe powodzenie u płci przeciwnej mają blondyni lub męrzczyżni o niebieskich oczach, na 200 testowanych kobiet które przed sobą otrzymywały zdjęcia męrzczyzn dwie fotografie jedna o jasnych włosach,a drugiego o ciemnych włosach 69 % wybierała tego z jasnymi włosami ewentualnie o ciemnych włosach i oczach koloru niebieskiego....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ada 27 [2011-01-07 19:46]

normalne że nie jest seksi
facet seksi to kwadratowa szczęka , 190 cm wzrostu i brunet typu italiano. My polki tak wybieramy i basta.

odpowiedz