szukaj:
z ostatnich:

Po sobocie będzie jeszcze brzydszy niż teraz?

dodane 2011-11-25 (09:52) 6 lat 3 miesiące 25 dni 12 godzin i 20 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś między innymi:

- Maryla Rodowicz ofiarą kryzysu…
- Za mało Edyty Olszówki
- Sposób Beaty Kozidrak na wieczną młodość...
- Miłość do grobu Hanki Mostowiak

A dokładnie – miłość f a n ó w Hanki Mostowiak do jej grobu, który, jak doniósł sobotni „Super Express”, zniknął z cmentarza w podwarszawskim Słomczynie. I w kraju zawrzało. Telefonów i e-maili oburzonych wielbicieli bohaterki serialu „M jak miłość” końca nie widać.
- Oniemiałam – pisze Elżbieta Skiba z Siedlec – kiedy dowiedziałam się, że ekipa serialu, tuż po pogrzebie Hanki, usunęła jej grób. On powinien być pomnikiem i stać tam, by ludzie składali wieńce i palili znicze.
- Wierzyliśmy – mailują Katarzyna i Piotr Wójcikowie z Dobrowa – że miłość Hanki i Marka zwycięży i będzie aż po grób.
I, przypomnę, była. Tyle tylko, że grób zniknął. Nie zdziwię się więc, jeśli będziemy świadkami wielkiego marszu oburzonych.

Zdziwiłam się natomiast, gdy we wczorajszym „Fakcie” przeczytałam, że Maryla Rodowicz zaśpiewa na tegorocznej imprezie sylwestrowej Polsatu za 70 tysięcy złotych. Czyli za połowę tego, co dostała w ubiegłym roku. Ale i tak, jak dowiedziała się gazeta, to jedna z wyższych gaż. Inne gwiazdy w tegorocznego Sylwestra zarobią jeszcze mniej.

Niestety, to nie jedyna zła wiadomość. Mniej jest również Edyty Olszówki. „Kiedy zobaczyliśmy Edytę na imprezie Złoty Nos Pani – informuje Super Express – aż przecieraliśmy oczy ze zdziwienia. Ta niegdyś ponętna aktorka zamieniła swoją seksowną figurę na beztłuszczowego kościotrupa (n.s.) Przepraszam, ale to cytat. Wiadomo, że taka „wysuszona” sylwetka jest modna wśród modelek – kontynuuje gazeta – ale dlaczego Edyta postanowiła tak się odchudzić? Gołym okiem widać, że zgubiła co najmniej 10 kilo. Do tego czarna sukienka i czarne rajstopy wyszczupliły ją jeszcze bardziej. Porównując zdjęcia sprzed kilku miesięcy, śmiało stwierdzamy, że wolimy aktorkę pełniejszą”.

Kwestia gustu. Bo ja wprost przeciwnie. (n.s.) Pani Edyto, tak trzymać! Zbędne kilogramy nie są kobiecie niezbędne.

M i ł o ś ć jest kobiecie niezbędna. Tak przynajmniej twierdzi w „Twoim Imperium” Beata Kozidrak. K a ż d e j kobiecie – dodaje – I tej pięknej, bogatej, zaradnej, i tej, która zajmuje się domem, mężem i dziećmi. (n.s.) Czy to znaczy, że zdaniem pani Beaty, kobieta zajmująca się domem, mężem i dziećmi, nie może być piękna, zaradna i bogata? Myślę, że jeśli ma b o g a t e g o męża, to przynajmniej była zaradna. Ale to tak na marginesie.

A wracając do przemyśleń pani Beaty:
Krystyna Prońko – wspomina piosenkarka – śpiewała kiedyś, że miłość jest lekiem na całe zło. Moim zdaniem miłość i seks to także niezastąpione kosmetyki. Jeśli chcemy być zawsze piękne i promieniować szczęściem.

Możliwe. Ale wedle mojej wiedzy (zaczerpniętej z pisemek kolorowych i tabloidów), kobiety przede wszystkim pięknieją i promieniują w czasie ciąży. Co, oczywiście, bywa na ogół owocem miłości i seksu. Zwłaszcza tego drugiego. I tak np. owocem związku aktorki Magdaleny Schejbal z góralem Sławkiem Ziębą - Drzymalskim, którego poznała na planie serialu „Szpilki na Giewoncie” jest – donosi magazyn „Na żywo”- córeczka. Dziewczynka przyszła na świat w Zakopanem.
- Jestem dumna, że mam wnuczkę – mówi mama aktorki, Grażyna, która opiekuje się teraz 3-letnim synkiem córki z jej poprzedniego związku.
Czy będzie się również opiekować jej córeczką, nie wiadomo.

Wiadomo za to, że Mariusz Pudzianowski już pojutrze stoczy w Łodzi, na gali MMA, rewanżową walkę z Thompsonem. Który 3 miesiące temu stłukł go, aż miło było patrzeć. Anglik teraz też jest pewny wygranej i ostrzega naszego siłacza, że po sobotniej walce będzie jeszcze brzydszy niż teraz. Pudzian nic sobie z tego nie robi, bo wie, że to niemożliwe.

Życzę więc spokojnego oglądania walki i miłego weekendu. Do usłyszenia.

oceń
9
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Aż strach pomyśleć...

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!