szukaj:
z ostatnich:

Prokreacja jest niezbyt wybitną sztuką pozostawiania po sobie śladu na ziemi

dodane 2010-07-30 (06:33) 7 lat 8 miesięcy 27 dni 2 godziny i 43 minuty temu
  A A A
 


Ach, co to był za ślub! – pomyślał chyba każdy, kto w poniedziałek, przeczytał w Super Expressie i w Fakcie relacje ze ślubu Joasi Liszowskiej i szwedzkiego milionera, Oli Serneke, który w ubiegłą sobotę odbył się w pięknej katedrze w Bydgoszczy. Piękna panna młoda, w bajkowe, białej sukni i przystojny pan młody, w wytwornym, czarnym fraku z białymi klapami, przyjechali na ceremonię czarnym ferrari. Katedra pękała w szwach od znakomitych gości. Po ślubie(jak napisał Fakt, jak z bajki)odbyła się super impreza weselna w imponującym hotelu Pałac w Myślęcinku. Szampańska zabawa trwała do białego rana, a nazajutrz zaczęły się spokojniejsze, ale również wspaniałe poprawiny. Trwające do poniedziałku rano.

Która kobieta nie chciałaby mieć takiego ślubu i wesela?!?
No więc ani takiego, ani w ogóle żadnego, nie chce na przykładdoda"> Doda Rabczewska.. Zaręczona, od ponad roku z Adamem Darskim Nergalem, piosenkarka , wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie chce powtórnie wychodzić za mąż. -„Instytucją małżeństwa widzę jako ekscytującą, totalnie beztroską przygodę – mówi w obszernym wywiadzie dla magazyny „Pani” - Adam, dodaje, ma zupełnie inne podejście. Przysięgę na całe życie traktuje poważnie. Jestem za bardzo zmienna, żeby składać obietnice na zawsze.”

Nie ukrywam, że wyznanie Dody bardzo mi się podoba. Jestem pewna, że gdyby więcej kobiet miało odwagę powiedzieć coś takiego sobie i partnerowi, nie napisałabym swego czasu piosenki „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.
A wracając do Dody…W tym samym wywiadzie oświadcza, że nie chce mieć dzieci. -„ Uważam prokreację za niezbyt wybitną sztukę pozostawiania po sobie śladu na ziemi – mówi - .Wiem, że dziecko nie byłoby przy mnie szczęśliwe. Dlatego nie będę powoływać na świat istoty, która ciągle tęskniłaby za matką”

I znów jestem jak najbardziej za. Bo kiedy czytam o niektórych naszych gwiazdach, które po urodzeniu dziecka ( które staje się dla nich, oczywiście, n a j w a ż n i e j s z e w życiu) niemal natychmiast wracają do pracy w serialu, prowadzenia jakiegoś programu czy występów na estradzie , to myślę sobie: po co im to dziecko? Żeby móc ogłosić wszem i wobec, że wreszcie czują się spełnione? Że rola matki to ich najwspanialsza i najważniejsza rola ? Oczywiście z a r a z po tej w serialu ?
Przepraszam, ale coś mi się tu nie zgadza. I dlatego zgadzam się z Dodą. A że nie napisze książki, jak szybko wrócić do formy po porodzie i nie pokaże w telewizji jak być seksowną mamuśką ...trudno.
Napiszą i pokażą inne.

Choć na pewno nie Ola Kwaśniewska. Była prezydentówna, po zerwanych zaręczynach( z florecistą Wojciechem Szuchnickim) jest wprawdzie od pewnego czasu z muzykiem, Kubą Badachem, ale, wbrew temu, co piszą w tabloidach i plotkują na salonach, nie myśli na razie ani o ślubie, ani o dziecku. Ani nawet o zaręczynach.
- „Przez to, że byłam już raz zaręczona – mówi- wszyscy mają ciśnienie, żebym ponownie się zaręczyła. Nie rozumiem, dlaczego jestem o to nagabywana. W najbliższym czasie nie mam tego w planach.
- Może warto – naciska Super Express – żebyście opowiedzieli o waszym związku? To by ukróciło wszelkie plotki.
- Ustaliliśmy z Kubą – ucina Ola - że nie będziemy o tym rozmawiać publicznie.

I znowu jestem za. Naprawdę nie o wszystkim trzeba wszystkich informować. Czasem warto dać innym odpocząć od siebie. A prasa kolorowa i tabloidy i tak mają o czym pisać. „Fakt” na przykład donosi: „Colin Farrel domaga się córeczki. Tylko – zastanawia się gazeta – jak Alicja ma się wywiązać z tak precyzyjnego zadania?”
Obawiam się, że sama nie da rady. Ale zespół wespół z Colinem jest szansa. Na 50%.

Z kolei Super Express pisze: „Dramat Edyty Herbuś! Przez całe swoje życie 29-cio letnia tancerka nie przeżyła…wakacyjnej miłości. Jak to możliwe?!? Po prostu, przez 10 lat była z jednym chłopakiem. A poznała go j e s i e n i ą
- Byłam bardzo wierna w miłości i te wakacyjne romanse gdzieś mi umykały – opowiada ze smutkiem gwiazda - Ale swojego chłopaka - zapewnia - kochałam w każde wakacje!” Dopóki uczucie się nie wypaliło. Teraz Edyta jest z innym mężczyzną. Jest nim reżyser, Mariusz Treliński, którego zresztą też poznała jesienią, czyli i to nie jest miłość wakacyjna. Może to i lepiej? Bo wakacje za miesiąc już się kończą.. A z wakacjami kończą się na ogół wakacyjne miłości. Cieszmy się więc nimi póki czas!

Na szczęście cieszyć się można wszystkim.
Na przykład aktor Edward Linde-Lubaszenko spędza wakacje we własnym domu, w Krakowie, żeby, jak powiedział Super Expressowi – „wreszcie móc się nacieszyć swoją kuchnią, umywalką w łazience i sedesem.”
Z kolei prezenterkę „Dzień dobry TVN” i prowadzącą program „You can dance” cieszą zagraniczne wojaże i ani myśli wracać z urlopu. Podejrzewam jednak, że choć w rozmowie z gazetą zapewnia, że nie tęskni za pracą, to kiedy będzie trzeba, z wakacji wróci i nie zasmuci. A niektórych nawet ucieszy.
Natomiast wszystkich wielbicieli Oli Szwed ucieszy zapewne wiadomość, że w wakacyjnym, sierpniowym numerze jednego z męskich magazynów ukażą się jej „rozebrane” zdjęcia.. Gwiazda serialu „Rodzina zastępcza”, która dorastała na naszych oczach – czytam w „Twoim imperium” - dziś 20-letnia już aktorka, przeobraża się w prawdziwą seksbombę. I nie ma nic przeciwko temu, by tak ją postrzegano.
- Będzie mi bardzo miło – mówi – jeśli po tej rozbieranej sesji okaże się, że mężczyźni naprawdę tak o mnie myślą.”
A jak mogą myśleć ? Zdjęcia nie kłamią. Nawet retuszowane pokazują nagą prawdę. Choć tak blogiem a prawdą…Przepraszam. To już za tydzień. Do usłyszenia.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Jusia uwielbia wielkie kaktusy
Czy Tomasz Kammel nie wygryzie aby najmłodszego czterdziestolatka, Krzysztofa Ibisza…?
Prawdziwa ikona stylu
Zapach mężczyzny
Zastrzyki botoksu połączone z zastrzykami gotówki

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Lordzicho [2010-08-01 21:30]

Najlepsze w tym wszystkicm.....
......tzw.tło, bo trochę na tym wozie tam siedzi:) No i odwieczne baju, baju i fajka pokoju, z tłem...,,tworzą ich parami, aby naparzali się głowami", a jeśli idzie im dobrze, to ich każdy odże i tym oto rymkiem-żegnam cieplutko z dymkiem:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Tak Gość Serwisu [2010-08-01 10:17]

Prawo Natury
Pięknie Pani przedstawia swoją opinię ?. To wszystko co Pani uważa za słuszne to jest wbrew naturze.Pamiętajmy, że to co jest przeciwne Naturze jest również przeciwne Człowiekowi i prowadzi do zagłady - Człowieka.Czy Pani opinia to nie jest samobójstwo,jak dziś modne "samobójstwo Blidy", która miała w domu pistolet, który służy do odbierania życia.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
dkloda1 [2010-08-01 08:31]

Mądra decyzja.
Uważam, że Doda jako piosenkara podjęła bardzo rozważną decyzję w sprawie dzieci. Już jest bardzo zaangażowana w to, co robi, a w przyszłości będzie na pewno tak samo i nie miałaby czasu dla dzieci. Co do małżeństwa - też popieram. Jestm również zmienna i nie chcę mieć męża, bo wiem, że mogłabym od niego odejść.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~el. [2010-08-01 09:56]

Od Doduni
- nie ma,bardziej pięknej i bardziej inteligentnej dziewczyny.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Ewunia [2010-08-01 18:51]

Jałówka p.Leppera bije ją na całej linii, zarówno względem urody
jak i głosu nie wspominając o IQ.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jarmila [2010-08-01 09:18]

prokreacja
Królowa jest tylko jedna.Doda jesteś wielka!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Mała [2010-08-01 15:37]

DODA TEŻ...
...nie jest wybitną sztuką,którą po sobie zostawią jej rodzice:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~groteska [2010-08-01 12:17]

Gdyby wszyscy byli tego zdania...
... świat żywych zniknąłby tak samo szybko jak powstał i magia pannny Rabczewskiej nigdy nikogo by nie olśniła.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mm [2010-08-01 11:31]

Moze i racja, ale...
Moze to i racja ze dziecko nie jest zbyt wyszukanym sposobem, by pozostawic po sobie slad na Ziemi... Ale sposob jaki wybrala sobie Doda tez raczej nie zachwyca.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~SERTEKS [2010-08-01 08:06]

DODA I DLUGO NIC
DODA JAK ZWYKLE SZCZERA I TO ZE JEST PIEKNA I UTALENTOWANA NIE WYKLUCZA ZE JEST INTELIGENTNA .

odpowiedz