szukaj:
z ostatnich:

Przegląd tabloidów i prasy kolorowej (54)

dodane 2009-09-25 (10:23) 8 lat 7 miesięcy 11 godzin i 30 minut temu
  A A A
 


I nie tylko, bo wiadomość, od której wypada zacząć (jako że spadła jak grom z jasnego nieba) podały wczoraj chyba wszystkie media.
Znaną i uznaną (za gwiazdę), jurorkę „You can dance”, prezenterkę, prawniczkę i bizneswoman (świeżo upieczoną panią prezes WSEInfoEngine S.A., zajmującej się transmisjami internetowymi ) a prywatnie byłą żonę Cezarego Pazury, Weronikę Marczuk-Pazurę zatrzymało przedwczoraj, przy jednej z warszawskich kawiarni, Centralne Biuro Antykorupcyjne. Pod zarzutem przyjęcia 100 tys. zł. łapówki w zamian za pomoc w zakupie podupadającej spółki skarbu państwa, Wydawnictwa Naukowo - Technicznego.
Jeśli zarzut się potwierdzi, to…myślę sobie, że jak na nikomu nieznaną w 1991 roku, dziewczynę, która w wieku 20-tu lat przyjechała z Ukrainy do Polski na studia i dorabiała sobie tańcząc w nocnych lokalach Trójmiasta, to nieźle!
Tym bardziej, że jak ostatnio, w chętnie udzielanych kolorowym magazynom wywiadach, zapewniała, że zaczyna nowe życie. Pozbierała się po rozwodzie z Cezarym Pazurą, kupiła piękny dom i znalazła nawą miłość.
Ale czy mogła przewidzieć, że w kopercie wręczonej jej ponoć w ostatnią środę znajdzie 100 tys. złotych, i co miało być aconto 100 tys.euro. Co gorsze, znajdzie nie tylko ona ale i CBA?
Znanym osobom z show-biznesu trudno w to uwierzyć. „Weronika – mówi Maciej Piróg – zawsze ostrzegała wszystkich, aby nie wchodzili na złą drogę i nie łamali prawa.” „Należała do tych – mówi Paulina Młynarska – które zawsze pożyczą błyszczyk, a robiąc sobie kawę, zaparzą i innym.”

A co mówi sama zatrzymana Weronika Marczuk - Pazura? Oczywiście, że jest niewinna. A przedtem lubiła ponoć mówić, że „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana „. . .Na picie szampana , tudzież na postawienie a następnie potwierdzenie zarzutów jeszcze za wcześnie.

Za wcześnie również przesądzać, kto poprowadzi najważniejszy koncert z gwiazdorskiego cyklu „Christmas Gala”, który, jak sama nazwa wskazuje, odbędzie się w grudniu. Pojawi się na nim cała śmietanka polskiego show-biznesu, a wydarzenie ma transmitować jedna z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. „Nic dziwnego – donosi Super Express – że o to, kto poprowadzi tę imprezę, trwa ostra rywalizacja. Producenci początkowo myśleli o Olivierze Janiaku, ale zaczynają mieć wątpliwości, czy poradzi sobie z tak poważnym zadaniem . Poważnie rozważają więc kandydaturę Tomasza Kammela. „Czy Kammel wykosi Janiaka? -zastanawia się gazeta – Który z eleganckich przystojniaków małego ekranu jest lepszy?”
Specjalista do spraw wizerunku, Piotr Tymochowicz, nie ma wątpliwości, że Kammel „Telewizja – mówi – lubi takich narcyzów o ładnym wyglądzie. Przylizanych,. już wylansowanych, którzy mimo, że dobiegają już 40-tki, wyglądają na młodszych.. Za Tomkiem przemawia też fakt, że ostatnio dużo się o nim pisało (nie zawsze zresztą najlepiej), dzięki czemu jest postacią kontrowersyjną, co zwiększy z pewnością oglądalność programu.
A o to przecież chodzi.
Jeśli o to chodzi, to myślę, że oglądalność byłaby jeszcze większa, gdyby Kammel poprowadził program wspólnie ze swą narzeczoną, znana skądinąd, Katarzyną Niezgodą.
A jeśli (bo nie można tego wykluczyć) Weronice Marczuk - Pazurze n i e zostaną postawione zarzuty, czy nie ona zapewniłaby największą oglądalność? Gdyby jeszcze poprowadziła imprezę z obecną żoną Cezarego Pazury, Anetą Zając – Pazurą….Przepraszam. Poniosło mnie. Ale panie tak się podobno nie lubią, że miło byłoby popatrzeć……
Na razie popatrzmy co jeszcze ciekawego było w tym tygodniu w tabloidach.. Dużo o Edycie Górniak i Rinke Rooijensie. Znają się od dawna, ostatnio mają się podobno ku sobie (niewykluczone, że zostaną najgorętszą parą roku ) a póki co, został jej menedżerem. I wprawdzie holenderski producent w praktyce nie zajmuje się bezpośrednio sprawami zawodowymi divy, ale zorganizował dla niej specjalną firmę. Gwiazda ma do swych usług sześcioosobowy sztab fachowców. Osobistą asystentkę i makijażystkę, dwóch PR-owców (którzy pracują nad jej wizerunkiem )a negocjacją kontraktów i organizacją koncertów zajmuje się dwóch menadżerów.

„Choć dbający o nią przez 6 lat Darek Krupa – przypomina Fakt – świetnie radził sobie z tym wszystkim sam i artystka była zadowolona, teraz czuje się naprawdę szczęśliwa.” Cieszę się. I jeszcze jedna pocieszająca wiadomość. Maciej Zakościelny, który (jak wynika z informacji tegoż Faktu) od początku września, czyli od powrotu z wakacji w USA, szuka kobiety swego życia, być może już ją znalazł. Otóż w ostatnią niedzielę aktor wstąpił do jednego z klubów warszawskich, gdzie bawili się uczestnicy trzeciego odcinka X-tej edycji „Tańca z gwiazdami.” M.in. Otylia Jędrzejczak I właśnie z nią gwiazdor przegadał i przetańczył całą noc. To może być początkiem pięknej znajomości…
Czego obojgu serdecznie życząc, a państwu miłego weekendu, żegnam i zapraszam na kolejny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, za tydzień.
oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Przegląd tabloidów i prasy kolorowej (53)
Najseksowniejszy 2009 (55)
Przegląd prasy kolorowej i tabloidów (52)
CBA, sexbomby i komornik
Odcinek 51

Opinie

Ocena: 0 [0]
~iwa [2009-09-26 14:59]

pomyłka ?
MACIEJ Piróg i ANETA Zając-Pazura?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~:) [2009-09-26 10:58]

PANI MARIO!
Uwielbiam Panią i specyficzne poczucie humoru.Proszę o codzienne komentarze!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gaga [2009-09-26 10:51]

kto z Pania Marczuk zatanczy
Czytajac Pani przeglad tabolidow i prasy kolorowej ,mam wlasnie takie odczucie do poruszonych tematow i osob.Sluchajc dzisiaj radia dowiedzialam sie ,ze podobno pani Marczuk nie wiedziala ,ze tam sa pieniadze tylko perfumy ,bo zawsze od tego Pana je otrzymywala Perfumy daje sie w elegancko opakowanym pudeleczku,i kazdy o tym wie. Jezeli zarzuty sie potwierdza to ja juz niemam na to slow czy poprostu wykorzystujac swoja popularnosc czy czujac sie ponad prawem,kierujac sie dewiza "jestem bogata " ,coz mi moga zrobic.Do pozostalych osob to mi jest calkiem obojetnie,no jedynie Pani Edyta ´wywoluje u mnie pewne kontrowersje.

odpowiedz