szukaj:
z ostatnich:

Spocona gwiazda? Toż to k o m p r o m i t a c j a!

dodane 2009-10-23 (11:30) 8 lat 2 miesiące 28 dni 20 godzin i 25 minut temu
  A A A
 


Dziś, zgodnie z zasadą, że wszystko dobre, co się dobrze kończy, wiadomości dobre (a takich, jak zawsze jest wiele) zostawiam na koniec.
Zacznę od tych gorszych. Bo i takie, niestety, przyniosły moje ulubione pisemka.

Super Express na przykład poraził mnie tytułem ;”Dramat Anety Kręglickiej”. Poruszona zaczęłam czytać: „Gdy 20 lat temu zdobyła tytuł miss świata, pękaliśmy z dumy. Miała nienaganną figurę i piękną promienną twarz.
Ale gdy w miniony weekend 44-letnia dziś pani Aneta bawiła na jednym z warszawskich pokazów mody, trzeba było długo się w nią wpatrywać, by ją rozpoznać. Zupełnie nie przypominała dziewczyny sprzed 20-tu lat. Co się stało z naszą miss?!? – pyta gazeta.

Patrzę na zamieszczone zdjęcia (z 80-tego roku i sprzed paru dni) i chyba się domyślam. Co się stało z naszą miss. Sądząc po twarzy wygląda na to, że przez te 20 lat ciut się postarzała. Medycyna zna takie przypadki. Nie każdy, niestety, z każdym rokiem młodnieje. Jak Krzysztof Ibisz.

Druga porażająca wiadomość: Śliczna Edyta Herbuś dała plamę ! – o czym doniosły i Super Express i Fakt. Gwiazda, chcąc poniżyć fotoreporterów, za kulisami „Tańca z gwiazdami” zrobiła palcem wiadomy, obraźliwy gest. Faktycznie, dała plamę. Młodej dziewczynie to nie uchodzi – pomyślałam. Bez sensu zresztą. Bo tabloidom nie chodziło, jak się okazało, o wiadomy gest, tylko o to, że kiedy Herbuś, robiąc go, uniosła rękę, odsłoniła pod pachą plamę z potu.

„Spocona gwiazda? – komentuje fakt – Toż to k o m p r o m i t a c j a!” Nie dramatyzowałabym. Bywają większe kompromitacje. A propos. Wspominałam tydzień temu, że Weronika Marczuk- Pazura, podejrzana o korupcję, postanowiła walczyć o swoje dobre imię. I walczy. „Zapraszana (jak zauważał Malkontent z Super Expressu) do renomowanych programów publicystycznych, ze zbolałą miną męczennicy, nie jest w stanie uczciwie odpowiedzieć na proste pytanie: skąd wzięła, w ciągu paru godzin, 600 tys. zł. na kaucję. Za wypuszczenie z aresztu.

Co ciekawsze, jak doniosła gazeta (za portalem press.pl), cała rozmowa w nadawanym zazwyczaj na żywo programie „Teraz My” została nagrana w c z e ś n i e j, aby celebrytka i jej prawnik, mogli sprawdzić, czy nie powiedziała czegoś „co mogłoby jej zaszkodzić.” Widocznie powiedziała, bo prawnik kazał z rozmowy jedno zdanie wyciąć.

Czyżby, zastanawiam się, niewinnej ( jak twierdzi nie tylko ona ale i jej prawnik) Weronice Marczuk- Pazurze mogło jednak coś zaszkodzić ? A kończąc temat… poniedziałkowy Fakt poinformował na pierwszej stronie, cytuję: „Weronika Marczuk-Pazura nie spała z agentem Tomkiem!” Jestem pewna, że nie tylko z nim. Ale nie sądzę, żeby to miało cokolwiek zmienić.

Zmieniając natomiast temat…
„Kocham delfiny” – wyznała, podczas ostatniego odcinka „Jak oni śpiewają”, jurorka, Edyta Górniak.
„Gdybym nie śpiewała, zajmowałabym się właśnie nimi.”
Na szczęście, zauważa Fakt, Górniak wybrała estradę. Oczywiście na szczęście swoich fanów, a nie ukochanych delfinów.

A skoro już o ukochanych… Ukochana małżonka Jana Rokity, znana z odważnych wypowiedzi posłanka Nelli, obawiając się grypy, nagminnie kroi i wyciska cebulę, wyciskając tym samym łzy z oczu męża. Na domiar złego pan Jan, pisze Super Express, nie może znieść cebulowego zapachu z ust małżonki. Czy cebula – pyta w związku z tym gazeta – zabije tę miłość?

Nie sądzę. Skoro inne cechy pani Nelli jej nie zabiły, to cebula tym bardziej. Nie tylko nie zabije, ale wzmocni. Przynajmniej odporność na grypę. I jeszcze jedno pytanie.

„ Która z kobiet – pyta tenże Super Express – nie roztkliwia się na samą myśl o posiadaniu małego bobaska?”
No więc znam parę takich. Nazwisk, na wszelki wypadek, nie zdradzę. Ale naprawdę są takie. Na szczęście, przynajmniej wg Super Expressu”, z pewnością nie należy do nich Kayah. O czym świadczy wzruszający tekst: „Co to był za widok! Katarzyna Rooyens, z domu Szczot, znana jako Kayah, buszowała ostatnio na wyprzedażach w jednym z centrów handlowych na warszawskiej Pradze. Nagle piosenkarka zobaczyła swoją znajomą w zaawansowanej ciąży. Wielka artystka nie mogła oprzeć się pokusie i dosłownie przykleiła się do jej brzucha. Głaskała go, oglądała i wypytywała o szczegóły ciąży. W jej oczach było widać błysk tęsknoty. Przez dobry kwadrans Kayah nie mogła oderwać rąk od brzuszka znajomej.

W końcu jednak oderwała i kupiła sobie niezwykle elegancką, wełnianą tunikę. A która z kobiet - pyta gazeta…przepraszam, teraz j a pytam – no więc która z kobiet potrafi oprzeć się pokusie, by nie lubi kupić sobie, dla poprawienia nastroju, jakiegoś ciuszka? Zwłaszcza na wyprzedaży? Życząc udanych zakupów, żegnam do przyszłego piątku.
oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Czy Ciacho jeszcze kogoś uwiedzie?
Wie, że przestała być extralaską...
CBA, sexbomby i komornik
Prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo
Najseksowniejszy 2009 (55)

Opinie

Ocena: 0 [0]
biuna1987 [2009-11-02 20:56]

.............
Lubicie czytać najświeższe informacje o gwiazdach i celebrytach? topstars.pl to jedno z najlepszych w Polsce źródeł na tematy związane z gwiazdami.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~beata2 [2009-10-26 22:28]

to jest krępujące
już dawno zauważyłam ,że pismacy dają niezasadne tytuły swoim dziełom, aby zainteresować nas czytelników,ale nic z nich nie wynika a wręcz przeciwnie....wieje tandetą ,a niekiedy wręcz głupotą

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kombi [2009-10-26 16:11]

SPOCONA GWIAZDA
Pani Maria jest rewelacyjna !!!!!Pani sposób pisania poprawia mi humor i daje dystans do wielu spraw !!!!!! DZIĘKUJĘ i czekam na jeszcze!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mila [2009-10-26 15:23]

Uwielbiam Panią i Pani felietony. Koledzy z WP powinny uczyć się od Pani rzemiosła. Pozdrawiam serdecznie!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~igaww [2009-10-24 19:47]

Pozdrowienia
Pani komentarze, Pani Mario, sprawiają, że człowiek może się po prostu uśmiechnąć... Trafne uwagi, trzeźwe oceny, lekkie złośliwostki...;) Warto czytać... Pozdrawiam serdecznie:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rufus [2009-10-24 16:00]

Spocona gwiazda?...
Jak zwykle, jest Pani wspaniała czy to w formie słownej radiowa "trójka/ czy też pisanej.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~janinapppp48 [2009-10-24 15:41]

Bardzo przepraszam za blad oczywiscie powinno byc "artykul" a nie "artykol"

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~janinappp48 [2009-10-24 15:37]

Super trafne spostrzezenia
Pani Mario, super artykol,bardzo lubie czytac Pani felietony, zawsze trafne sposrzezenia .Bardzo czesto czytam Pani blog,serdecznie pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Majka [2009-10-24 14:18]

To kompromitacja?!
Pani Mario swietny artykuł!Zawsze lubialam sluchac i czytac to co Pani pisze i to poczucie humoru i wytkniecie palcem subtelne aczkolwiek dobitne ludzkiej glupoty!Prosze o wiecej!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~malgosia [2009-10-24 14:12]

brawo!!
zgadzam sie z kazdym slowem!!! czekam na nastepne

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kulka [2009-10-24 14:06]

spocona gwiazda
Koniecznie ogłosić żałobę narodową!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~milva [2009-10-24 13:53]

...
Też tak uważam, świetny, trafny artykuł :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lilly [2009-10-24 13:26]

Rewelacja!
W końcu ktoś zajął się bzdurami wypisywanymi przez te żałosne piśmidła. Uprzedzając wasze pytanie - nie kupuję. Wolę Focus. ;)

odpowiedz