szukaj:
z ostatnich:

Szapołowska "pije naftę" a "Kaczyński złapał kota"

dodane 2011-05-06 (11:56) 6 lat 11 miesięcy 17 dni 11 godzin i 31 minut temu
  A A A
 


Mijający tydzień, jak można się było spodziewać, rozpoczęły relacje ze ślubu Kate i Williama, po ślubie - księżnej i księcia Cambridge.

Ale nie tylko. Poniedziałkowo-wtorkwy "Super Express" na przykład już na pierwszej stronie zapowiadał pełne spectrum tematów. Że zacytuję tytuły: "Oto krew Jana Pawła II", "Szapołowska " pije naftę", "Kaczyński złapał kota" i, oczywiście, "Ślub jak z bajki". Słowem - dla każdego coś ciekawego. Zacznę od końca, bo to był jednak temat wiodący. I wprawdzie wydawało mi sie, że nic znajdę już niczego nowego, jednak w "Super Expressie" była tzw. nówka. Otóż specjalistka od czytania z ruchu ust ujawniła, co dostojni uczestnicy ceremonii mówili pod nosem. I tak: królowa Elżbieta, przed wejściem do katedry narzekała na karetę. Że za duża. Harry, młodszy brat księcia Williama przyznał starszemu bratu, że "Kate wygląda świetnie." A na przyjęciu po ceremonii dodał bez ogródek, że jego bratowa ma rewelacyjne nogi. Sam książę William, gdy Kate weszła do kościoła szepnął jej, że wygląda pięknie, a gdy już wsiedli, a dokładnie - udrapowali się w karecie zauważył, że nie wydaje mu się stosowne, żeby w tym momencie się kłaniała. Powinna tylko delikatnie skinąć głową. Natomiast pannie młodej wyrwało się: "Będę dzisiaj wykończona." Ciekawe, zastanawiam się, czym ?

A kończąc temat bajkowego ślubu, wczorajszy "Fakt" zdementował podaną wcześniej wiadomość, jakoby Kate i William p r z e d ślubem podpisali intercyzę o podziale majątku w razie rozwodu. N i e podpisali, bo William k o c h a Kate i nie przewiduje rozwodu. Za to już we wrześniu książę planuje polecieć, z misją RAF-u, na 10 tygodni na Falklandy. Jego młoda małżonka, księżna Catherine jest tym mocno zaniepokojona i zrobiła mu ponoć o to awanturę. - Czas rozłąki może osłabić uczucie. Jak mówi brytyjskiej prasie osoba z bliskiego otoczenia królewskiego dworu, "wiele małżeństw się przez to rozpada." Osobiście nie trzymałabym się kurczowo tej myśli.

Spokojnie więc wracam do wiadomości z poniedziałkowo-wtorkowego "Super Expressu". - Grażyna Szapołowska pije. Powiem więcej. Pije n a f t ę. Destylowaną. Codziennie jeden łyczek. I to jest, zdaniem gazety, sekret oszałamiajacej urody aktorki. Poza tym, jak dowiedział się "Super Express", po wypiciu nafty znika zgaga, wzdęcia odchodzą w niepamięć, nie ma śladu po trzaskaniu w stawach i słabości w lędźwiach, znikają choroby skóry (jak nocne swędzenia i opryszczki , a także uderzenia gorąca w okresie przekwitania.

Co dolega - zastanawia się gazeta - Szapołowskiej? Jestem pewna, ze nic. Po to przecież pije naftę. . I tak, pani Grażyno, trzymać!

Inny, również ciekawy news z tegoż "Super Expressu":.:
- Prezes PiS, Jarosław Kaczyński złapał kota!
To była brawurowa akcja, Pan prezes miał zabrać swego Alika do weterynarza. Ale ten (kot, rzecz jasna, a nie weterynarz) czmychnął do sąsiada. Udało się go odzyskać dopiero dzięki pomocy ochroniarzy. W każdym razie wszystko skończyło się dobrze. Gorzej, niestety (jak donosi gazeta) poszło aktorce Magdalenie Rożczce w Stanach, gdzie próbowała swoich sił w hollywoodzkiej produkcji "Arbitrage" Roli nie dostała. Dlaczego? Nie wiadomo dokładnie.

Podobnie jak nie wiadomo, dlaczego Kasia Cichopek nie ma już, zdaniem wczorajszego "Faktu" wzięcia. Artystka nie ma od pewnego czasu najlepszej passy i podobno wiele wskazuje na to, ze może być jeszcze gorzej. Nie dość, że wymarzone role i programy się nie sypia, to jak dowiedział się "Fakt", Kasia została odsunięta od prowadzenia największego festiwalu "Polsatu", TOPtrendy'. Który współprowadziła w ubiegłym roku. Uważała więc, że w t y m roku prowadzenie należy się jej jak psu miska.

Jakież więc było jej zdziwienie, kiedy najpierw usłyszała, ze "to się jeszcze zobaczy", a potem, że nic z tego. Czyżby - zastanawia się gazeta - to był koniec jej błyskotliwej kariery? Nie chcę krakać, żeby nie było potem, ze wykrakałam. Powtórzę tylko starą prawdę, ze nic nie jest dane raz na zawsze. Zwłaszcza w showbiznesie:
Czasem przysłowiowe 5 minut trwa rzeczywiście tylko 5 minut. Nierzadko nawet za długo. O 5 minut.
Ale to tylko tak na marginesie.

Natomiast wracając do aktorki Cichopek, pocieszającą wiadomość przyniósł wczorajszy "Super Express".Cytuje: - Wybitna aktorka idzie w ślady Sienkiewicza, Reymonta, Orzeszkowej i Grocholi. Chce zostać pisarka! Wydawnictwo Rodzinne, które wydało jej bestseller "Sexy Mamę", zaplanowało cały cykl poradników autorstwa gwiazdy "M jak miłość."
- Wydając "Sexy mamę" zostawiliiśmy kilka problemów otwartych. Zauważyliśmy, że najwięcej zainteresowania wzbudza temat diet mam i problem zdrowego odżywiania. . I tego właśnie będzie dotyczyć kolejna książka Katarzyna Cichopek. Tytułu nowego bestselleru, który wypełni tę lukę na rynku jeszcze nie znamy, ale wiadomo, że wyjdzie jesienią. - zapewnia Maciej Mackowiak.

Trzymamy za słowo, trzymamy kciuki i aby do jesieni!
A póki co - miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Czy będzie nową Brodzik?
Wystrychnęła na dudka!
...nie da sobie w Kasię dmuchać
...im szybciej posklejam serce, tym szybciej wydam płytę
…nie jestem jeszcze taka stara…

Opinie

Ocena: 0 [0]
~niesiol [2011-05-13 18:59]

czubaszek- żałosne stare pudło
teraz ją ciągnie do polityki. POwinna zostać rzerzączką prasową POlikota

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Lida [2011-05-16 09:51]

brutalny biznes
Nie lubię Cichopek ale żal mi jej . Show biznes jest brutalny.Dokąd ciągnęli z nie kasę to była kreowana / mimo, że nie była taka dobra/. Już okrzyknięcie jej aktorką było dla niej krzywdzące. Jak mam nazwać Łomnickiego, Olbrychskiego itp. skoro aktorami są Cichopek, Mucha albo Bobek? Narobili dziewczynie nadziei na wielką sławę perfidnie ją wykorzystując.To jest nie etyczne.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~tom [2011-05-12 17:22]

szapolowska...
kota to masz w glowie-w obawie przed zejsciem z tego padolu.rozaniec do rak,a nie obrabiac z nudow tylek innym-opisz swoje niechlubne dokonania-bez zlosci-zyczliwy

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~@wredna [2011-05-16 06:35]

Precz z Cichopkiem !
Co taka Cichopkowa może doradzać ? To samo wie każda mama, za cichochłopka pracował sztab autorów, ona tylko "zafirmowała" swoją gębą, jak wydawca chce plajtować, niech to badziewie promuje !

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~modliszka [2011-05-15 11:58]

nafta ale mi tu nowina....
Naftę w latach 50 dawano na robaki a co może nie prawda?A kot to jest kot i tyle..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ewka [2011-05-15 10:14]

Cichopek gwiazdą ???
Czego ??? Pytam się !!! Wykreowali nową twarz , zrobili ją "gwiazdą" Spaprali jej życie ! Teraz pozostanie jej "absmak" !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~krytyk [2011-05-14 09:22]

bez slow!!!!
Autorka felietonu to kolejna plotkara napawająca sie bzdetami najwiekszegoi polskiego brukowca.- Szkoda ze nie pisze co szeptali do ucha pracownicy Stoczni otrzymujacy do reki wypowiedzenia pracy, co czuje przecietny polski emeryt otrzymujący 900 zl za ponad 40 lat pracy, widząc wypasione bryki poslow itd... Co mnie obchodzi co pije Szapolowska? Zupelnie nic. Czy Kaczynski ma kota i William szeptnal cos swojej ukochanej w ucho. Przestańcie ludziom prac mózgi i karmic takimi bzdetami.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~goga [2011-05-14 11:28]

xxxx
Pani Mario,z Panią zawsze miły początek dnia!Uwielbiam Pani poczucie humoru.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~O tempora, o mores! [2011-05-11 14:56]

Świat jest piękny, a ludzie wspaniali...
Ileż to ciekawego dzieje się na świecie! Bogu dzięki, że jeszcze istnieją "Fakt", "Super Express" i "Gazeta Wyborcza", wraz z którymi możemy egzaltować się plotkami np. ze ślubu jakichś brytyjskich kabotynów...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Filipina [2011-05-12 11:10]

Plotka do zrobienia newsa.
Świat to codzienna porcja plotek i anegdotek z życia ludzi, sławnych i mniej sławnych. Ludzie to wszystko łykają jednym chaustem a większość z nich zapomina wytrzeć usta.Plotka czy nie, ale dobre do zrobienia newsa, sensacji i komentarza. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~bf [2011-05-11 16:17]

kasia cichopek
by zostać aktorem trzeba chyba skończyć szkołę. na naszym poletku dobrych aktorów jest jak na lekarstwo. większość występuje w teatrze = są raczej nieznani. kojarzy się tylko tych "od prostaty", "trzecich zębów" i mdłej szmiry serialowej. książki cichopek mogą być bardzo przydatne np. żeby wypoziomować koślawą szafkę.dziwię się, że to dziewczę zrobiło jakąkolwiek karierę...

odpowiedz