szukaj:
z ostatnich:

Teraz nie może być wątpliwości, że to coś poważnego

dodane 2011-09-09 (12:35) 6 lat 6 miesięcy 10 dni 18 godzin i 2 minuty temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś, między innymi:
- Górniak kłamie…
- Cichopek rozstaje się z mężem…
- Rusin pokazuje narzeczonego…
- Trojanowska robi sobie wbrew…

Przyznają państwo, że takie tytuły musiały w tym tygodniu odsunąć na drugi plan debatę o debatach w kampanii wyborczej czy nawet mecz Polska Niemcy. Którego znowu nie wygraliśmy, a więc nic nowego.

Natomiast w show - biznesie nowe rewelacje. Otóż w poniedziałkowym „Fakcie” Robert Kozyra ( były, wieloletni partner Edyty Górniak, tudzież były szef radia Zet a ostatnio juror programu „Mam talent”) oświadczył, że Edyta kłamie, twierdząc, że on próbuje zaistnieć, wykorzystując jej nazwisko.
- Ja naprawdę nie mam potrzeby mówienia o niej – zapewnia Kozyra – tylko dziennikarze wciąż mnie o nią pytają. Wolałbym mówić o Gabie Kulce, ale to, niestety, nikogo nie interesuje.
I tu pan Robert się myli. Bo mnie na przykład kariera Gaby Kulki interesuje nie mniej, jeśli nie bardziej, niż od dawna już zapowiadana nowa płyta Edyty Górniak. Bo ile można czekać? Tym bardziej, że zdaniem Roberta Kozyry, jeśli cała płyta będzie taka, jak teledysk, który mu artystka przysłała, to szkoda ją wydawać. Choć nie można wykluczyć, że pan Kozyra również kłamie. Niewykluczone również, że oboje oszczędnie gospodarują prawdą. I tak między Bogiem a prawdą, wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne.

Nieprawdopodobną natomiast wydała się wiadomość z pierwszej strony przedwczorajszego „Faktu”.

Cichopek rozstaje się z mężem. Nie wierząc własnym oczom, włożyłam okulary. Pomogło o tyle, że oprócz wytłuszczonego tytułu przeczytałam wydrukowany maczkiem odsyłacz na stronę 16-tą. Otwieram więc pospiesznie 16-tą. I co? To samo. Co na pierwszej. Tyle, że już nie czarno na białym, a c z e r w o n o na białym :„Cichopek rozstaje się z mężem”.
Dalej nie wierzę i czytam dalej.
I całe szczęście, bo okazuje się, że artystka szuka po prostu fachowca, który zajmie się jej karierą lepiej niż Marcin Hakiel. Chodzi zatem, oddycham z ulgą, o rozstanie, powiedzmy, zawodowe. Wszystko wskazuje bowiem na to, że rola menedżera przerosła pana Marcina, niezłego skądinąd tancerza. No cóż…Nie każdy tancerz musi być dobrym menedżerem, tak jak nie każdy menedżer musi być dobrym tancerzem. Tak jak nie każda gwiazda musi być dobrą aktorką.

Nie ważne. Najważniejsze, że jak powiedziała gazecie anonimowa informatorka:
- Kasia poważnie się zastanawia, czy nie zatrudnić profesjonalnego agenta, który pchnąłby jej karierę do przodu tak, by znowu mogła gościć od rana do wieczora na ekranach naszych telewizorów. Jak drzewiej bywało.
Ale czy znowu tak będzie, wątpi Karolina Korwin - Piotrowska.
- Żal mi Cichopek , to chyba równia pochyła – cytuje współautorkę „Magla towarzyskiego” i jurorkę programu „Top model”, Super Express – Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się.
Tyle Karolina Korwin - Piotrowska. I to by było na tyle.

Kolejny szokujący (zdaniem Super Expressu) news tego tygodnia:
- Rusin pokazała narzeczonego.
O tej znajomości, rozwija temat gazeta, plotkowano od miesięcy. Jednak Kinga unikała publicznego pokazywania się z warszawskim prawnikiem. Milczała też na temat nowej miłości. I tak zakochani prawie przez rok żyli w ukryciu przez ciekawskim światem. Ale w końcu, w ostatnią niedzielę, gwiazda TVN postawiła już dłużej nie ukrywać swego ukochanego i na warszawskim stadionie Legii, podczas meczu gwiazdy TVN kontra politycy, całemu światu pochwaliła się mężczyzną, który skradł jej serce. Prawnikiem Markiem Kujawą. Trzymali się za ręce, całowali i patrzyli sobie głęboko w oczy. Teraz – zapewnia super Express – nie może być wątpliwości, że to coś poważnego. Przecież Kinga nie ogłosiłaby światu, że ma partnera, gdyby nie była pewna, że to ten jedyny.

Jeśli przyjąć założenie gazety, że trzymanie się za ręce, całowanie i patrzenie sobie głęboko w oczy, to w języku ciała, n i e płatne, ale o g ł o s z e n i e… „całemu światu”, że warszawski prawnik Marek Kujawa to ten jedyny…to…z mojej strony, bez komentarza. Podobnie, jak oświadczenie na łamach wczorajszego „Faktu” znanego (ostatnio z jurorowania w programie „Top model’) fotografa, Marcina Tyszki, że woli zagraniczne gwiazdy od polskich. Dlaczego?

To pytanie na weekend. A na kolejny przegląd prasy kolorowej i tabloidów zapraszam na przyszły piątek. Do usłyszenia.

oceń
106
23
Podziel się

Wiadomości powiązane

Gwiazdy tak mają…
Niektórzy być może pomyśleli, że się mnie pozbyli
Mozil płaci rachunek...
…To musiał być dla niej wielki dramat
Nie żałuje...

Opinie

Ocena: 0 [0]
~GALIA [2011-09-10 09:52]

trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny
Pani Czubaszek już swoje najlepsze lata ma za sobą. Trzeba dać szansę młodym ,inteligentnym,błyskotliwym i bezrobotnym. Pani Czubaszek w programie Kocham Cię Polsko pokazała, że szare komórki już nie pracują tak jak powinny, tak samo zresztą jak u Pana Jana Nowickiego u Pani Potockiej i innych starszych emerytów.Myślę, że już mają z czego żyć i niech zachowają sobie pisarstwo i oszczędzą publiczności swoich starczych potknięć. Z całym szacunkiem dla ich dorobku:)

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~brook [2011-09-15 11:17]

dobrze że czubaszek niczego nie pokazała!!!!
bo by 'ruszyła z posad bryłe świata" swoją drogą poczucie humoru tej leciwej w latach "damy" z ruchu polikota jest na poziomie szkła kontaktowego i to od lat. jej skecze w powtórce z rozrywki to obraza ludzkiej inteligencji. Wyrazy współczucia dla W. Karolaka.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~jasio [2011-09-15 20:53]

Korwin-Piotrowska chyba nie widzi samej siebie.
Zestarzała sie i to baaaardzo. Ma twarz starej kobiety i jest otyła, aprzygaduje Cichopek. Co by o Cichopek nie powiedzieć to z wyglądu bije na głowe Korwin-P

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~emigrante [2011-09-15 17:32]

A coz w tej Kindze Rusin ciekawego?
Ze ma pchanie po Lisie i znajomosci ?.Ja bym Panu znalazl setki takich King na ulicy i lepiej prezentowalyby sie niz ona.Smiech jak krowy na pastwisku,wtracanie sie gosciom w wypowiedzi i zakochanie sie w sobie.Czym sie zachwycac ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ślicznotka [2011-09-15 16:21]

jak można pokazywać stwory niepodobne do człowieka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ślicznotka [2011-09-15 16:20]

jak można pokazywać stwory niepodobne do człowieka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ślązaczka [2011-09-15 13:29]

Wielki szacunek dla Pani Marii
Bezkonkurencyjna i celna w swoich opiniach, uwielbiam czytać Pani komentarze napisane z przymuróżeniem oka ale i z pazurem.Jest Pani naprawdę osobowościa w świecie medów, grzecznia acz dobitnie daje Pani frustratom rady - szkoda, że ich nie słuchaja.Ale ja czekam na więcej ................Pozdrawiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ewa [2011-09-15 08:52]

Pani Mario!
PANI MARIO JEST PANI BEZKONKURENCYJNA!!!! UWIELBIAM PANIA CZYTAĆ,SŁUCHAĆ!!!!!!! BARDZO,BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~pocieszka384 [2011-09-09 18:54]

teraz nie może być wątpliwości
A co Ty, młoda, nieprzepalona dziewczyno masz do powiedzenia? Sądząc, po stylu Twojego wpisu, nie dorastasz p.Czubaszek do ... I to by było na tyle...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~barak [2011-09-13 18:31]

Pan Karolak
Pani Mario, dlaczego Pani odnosi sie do naszego znakomitego pianisty jak do rekruta w wojsku, per Karolak?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Patrycja [2011-09-14 08:00]

Maria Czubaszek-uwielbiam
Pani Mario, jest Pani cuuuudna :) uwielbiam Panią. pozdrawiam serdecznie :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Baśka [2011-09-13 19:05]

plask w policzek i do przodu!!! :)
Uwielbiam Pani opinie. Nikt tak nie powie prawdy i nie oceni rzeczywistości w dzisiejszym świecie tzw. show-biznesu. Zdrowy rozsądek tutaj już nie gości... Dziękuję za te blogowe teksty, są wspaniałym oderwaniem się od codzienności ( dla mnie ), tych sztucznych i plastikowych, albo chcących takimi być ludzi i dają mi wiarę, że są normalni "trzeźwi" ludzie na tym świecie. Dzięki!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~GB53 [2011-09-13 11:19]

Grzech zaniedbania
Witam Pani Mario. W z moich krótkich obserwacji wynika że zaniedbuje Pani znakomite źródło informacji z górnej półki jakim jest "Życie na gorąco". Pozdrawiam GB

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
facetka [2011-09-13 01:43]

Trafieni zatopieni hi hi!
Pani Mario jest Pani Wielka, z przyjemnością czytam Pani skądinąd bardzo trafne przemyślenia.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~bru987net [2011-09-11 08:19]

Wstrętne .....
Jest to obrzydliwe że są ludzie tacy np.jak Pani Czubaszek-zbierają ploty,przekazują je publicznie -a wszystko to dla pieniędzy bo na tym Ta Pani zapewne zarobi sporo.NIECH TE PLOTY ZACHOWA DLA SIEBIE - stara kobieta a lubi do podłej starości ploty.NIECH POMYŚLI -oj,oj jakie to wstrętne i ot cały charakterek tej Pani

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zarozumiała [2011-09-12 19:18]

pani piękna
odnośnie motta.. czy pani jest tą piękną po kt widać?? a jeśli tak to po których kobietach widać, a po których nie??? j. chodzi o panią Kingę to cieszę sie że po upokorzeniach kt doznala od bądź co bądź ,,najbliższych,, ludzi wreszcie ułożyla sobie jakoś życie..ale zauważyłam, że dla niektórych babsk bycie piękną i szczęśliwą to za dużo do strawienia, a za taką panią Kingę uważam :) i życzę jej dużo szczęścia :) a facetom.. więcej godności, więcej klasy, szacunku do kobiet i j to nie twoja żona to nie znaczy że można nią pomiatać i traktować jak szmatę, więcej klasy wobec obcych kobiet, proszę...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~maxim [2011-09-12 13:33]

Wielki wstyd...
Pani Mario, rozumiem, że zdecydowała się Pani rozmienić na drobne swoją pozycję satyryka wypracowaną w czasach PRL-u, rozumiem, że Pani poglądy polityczne są odwrotnie proporcjonalne do ciętości (dawnej...) języka, nawet rozumiem, że zajmuje się Pani plotkami rodem z magla... ale błędy ortograficzne ??!!! Nawet nieodkryta uroda tego nie tłumaczy...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~JAPA [2011-09-12 09:17]

Pani ...
Czubaszek ... oj Pani Czubaszek ... weź się Pani za coś konkretnego ... wstyd!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~normalny [2011-09-11 02:52]

P.Kinga
Witam Pani Mario Trafne zdanie w końcu jest Pani Profesjonalistką a Kinga Rusin lubi bezpłatną reklamę i uważa się za gwiazdę a chyba tak nie jest, gdyż dziwię się szefom TVN że ją też promują a to po prostu bufonada ze strony Pani Rusin - Chołdujcie mnie bo tak trzeba.Be.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~kika [2011-09-12 08:32]

kinga
jestem zmęczona patrzeniem na Kinge.Tvn powinno ją wysłać na długi urlop tak jak Cichopek.

odpowiedz