szukaj:
z ostatnich:

Wystrychnęła na dudka!

dodane 2011-04-15 (11:22) 7 lat 8 dni 11 godzin i 57 minut temu
  A A A
 


Na początek trzy wiadomości z ubiegłego piątku, których nie zdążyłam odnotować w poprzednim przeglądzie. Wszystkie trzy, wprawdzie moim zdaniem, do przewidzenia, ale godne odnotowania. Otóż dla naszej eksportowej gwiazdy, Alicji Bachledy - Curuś, nie ma ostatnio propozycji w Ameryce.
- Nie tak to miało wyglądać… - pisze „Fakt” – Miała być wielka kariera, role u najlepszych reżyserów, czerwone dywany i hollywoodzki świat u stóp naszej Alicji.
szczerze mówiąc, skąd te pomysły, nie mam pojęcia. Nie ważne.
- Jej przepustka do pierwszej ligi, czyli film „Ondine”, na planie którego poznała Colina Farrela – kontynuuje gazeta – okazał się klapą artystyczną i finansową. Produkcja za 12 mln. dolarów przyniosła pół miliona zysków. Czyli sprzedała się bez przepychu. I naszej Ali amerykańscy reżyserzy nie kupują.
Ale nie ma tego złego…Po co męczyć się i starać za oceanem – pyta „Fakt” – skoro jest Europa. A przede wszystkim – Polska. A u nas nasza Alicja, matka syna wielkiego gwiazdora z Hollywood, jest gwiazdą największego formatu. Nie tylko więc wystąpi prawdopodobnie w dwóch polsko-europejskich produkcjach, ale j u ż występuje w naszej reklamie telewizyjnej (odżywki do włosów), niebawem pojawi się w jednym z odcinków programów „X Factor”(by doradzić Kubie Wojewódzkiemu wybrać najlepiej śpiewających (bo sama wydała 10 lat temu płytę, która wprawdzie nie została zauważona, ale śpiewanie nie jest jej obce) a poza tym, jak dowiedział się nieoficjalnie „Fakt”, TVN chciałoby ją mieć w obsadzie swojego filmu z cyklu „Prawdziwe historie”.

No cóż… wszystko dobre, co się dobrze kończy. Nie poznali się na naszej gwieździe w Ameryce, będziemy za to mieli okazje podziwiać jej urodę i talent w Polsce. A nie trzeba chyba przypominać, że Polska jest najważniejsza.

Druga wiadomość również z „Faktu”. Również do przewidzenia. TVN otóż prowadzi rozmowy z żoną Adama Małysza, Izabelą, W sprawie jej udziału w następnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jak twierdzi, anonimowy, oczywiście, informator gazety, rozmowy nie są łatwe, ale TVN naciska.

- Nie jest tajemnicą – dodaje „Fakt” – że TVN od dawna starał się ściągnąć do swego programu samego Adama. Nie, że b e z małżonki, tylko, że samego m i s t r z a).
Mistrz nie przejawiał jednak chęci i prawdopodobnie nadal nie przejawia (myśląc raczej o rajdach samochodowych a nie o tańcach towarzyskich) , ale Izabela Małysz, jeśli się zgodzi, też będzie hitem „Tańca z Gwiazdami”. Nie wiem czy nie większym, niż Alicja Bachleda - Curuś w „X Factor”.

Osobiście, gdybym miała wybierać między ż o n ą Orła z Wisły i matką dziecka Colina Farrella … nie wiem, którą bym wybrała. I ta kusi, i ta kręci…

No, chyba, że Izabela Małysz wykręci się z udziału w programie. Ale nie jestem pewna. Tak jak b y ł a m pewna, że TVN, jeśli Adam odmówi, zawalczy o jego żonę.

I wreszcie ostatnia wiadomość sprzed tygodnia, którą warto przytoczyć, bo sprawa okazała się rozwojowa i przeszła na t e n tydzień.
Chodzi otóż o Grażynę Szapołowską, która w ubiegłą sobotę powinna się pojawić (w tym samym czasie) w jury telewizyjnego programu „Bitwa na głosy” oraz w warszawskim Teatrze Narodowym”, w „Tangu” Mrożka.
Piątkowy „Fakt” (na ogół wszystko wiedzący) nie typował, g d z i e gwiazda się pokaże, nie przyjmował również zakładów w tej, można powiedzieć, n a r o d o w e j sprawie. Ale rozpalił ciekawość wszystkich. W sobotę okazało się (co moim zdaniem było do przewidzenia), że gwiazda wybrała udział…w telewizyjnym show. Dyrektor Teatru Narodowego, Jan Englert, chyba tego nie przewidział, bo, w ostatniej chwili odwoływał spektakl i przepraszał rozczarowanych widzów, tłumacząc, że zachowanie aktorki jest znakiem czasów, w których żyjemy.
- Wystrychnęła – grzmiał w poniedziałek „Fakt”- Englerta na dudka! We wtorek uspokajał, że choć pracownicy teatru zapowiadali wydanie specjalnego oświadczenia w sprawie Szapołowskiej, wszystko wskazuje na to, że aktorka doszła już do porozumienie z Englertem i o swoją posadę może być raczej spokojna.
Pomyślałam, kamień z serca.
Żeby we środę znów się zaniepokoić.
- Englert chyba zwolni Szapołowską – krakała gazeta. I wykrakała. Wczoraj Fakt i Super Expres doniosły, że dyrektor zwolnił aktorkę. Ale ona zamierza się odwoływać. Tak więc sprawa nadal jest rozwojowa.

Co poza tym ciekawego?
„Doda – sugeruje Super Express – chce wrócić do Radka. Podobno zasypuje swego byłego męża SMS-ami.
Jak twierdzi rozmówca gazety, Doda, po rozstaniu z Nergalem, czuje się bardzo samotna. A Radek był jej pierwszą, wielką miłością. Rozwiodła się z nim w 2008-ym roku, ale niewykluczone, że chce odnowić łączącą ich kiedyś więź.

Na razie ani Doda, ani Radek, ani jego menedżer tego nie komentują. Czy spełni się marzenie Majdana, który w rok po rozwodzie wyznał, na łamach tygodnika „Gala”, że chciałby ponownie ożenić się z Dodą? Czasem łatwiej się ożenić niż rozwieść.
Przekonuje się o tym ostatnio gospodarz programu „Jaka to melodia”, Robert Janowski.. Jego żona , Katarzyna, nie chce się zgodzić na rozwód bez orzekania winy. Czuje się pokrzywdzona i , jak dowiedział się „Fakt”, żąda jednorazowej odprawy (w wys. 50 tys. zł.) dla siebie oraz 2 i pół tys. miesięcznych alimentów na dwie córki. Plus ich dotychczasowe mieszkanie.
Pan Robert uważa te żądania za wygórowane, oboje nie zamierzają odpuścić i końca sprawy nie widać. Póki co muzyk już stracił 2 miliony. Widzów. Którzy, jak doniósł wczorajszy „Super Express”, przestali oglądać prowadzony przez niego program „Jaka to melodia”. Jaki to ma związek z rozwodem prowadzącego?
Odpowiedzi nie oczekuję. Życzę pogodnego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
1
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

...nie da sobie w Kasię dmuchać
Czy będzie nową Brodzik?
...im szybciej posklejam serce, tym szybciej wydam płytę
Szapołowska "pije naftę" a "Kaczyński złapał kota"
Czego kochająca matka nie zrobi dla swego dziecka?!?

Opinie

Ocena: 0 [0]
~wa [2011-04-17 07:54]

@
nie potrafi uczciwie pracować to wypisuje bzdury gdzie tylko się da , te durne dziennikarzyny robią z niej autorytet . śmieszna osoba nie potrafiąca poprawnie mówić po polsku, ale w srodowisko YNTELYGENTÓW imiłośników bronka i donka takie są STANDARDY. tffuu!!!

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~nike2010 [2011-04-17 10:48]

do @
widze ze jestes masochista i czytanie Pani Czubaszek jest ci potrzebne.Ja zaliczam sie do tych "normalnych" i uwielbiam Pania Marie i wszystkich ktorzy nie owijaja w bawelne i rabia prawde!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~archeolog [2011-04-17 09:07]

Czy pani Czubaszek ...
to jedna z liderek PO niech mnie ktoś poprawi jesli sie mylę

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~czuj [2011-04-17 08:03]

pomyliłam się myślałam że Czubaszek
to fajna babka, która robi to co lubi, jest niezależna! a tu klops- okazuje się że jest dyspozycyjna! robią z niej gwiazdę! nawet jest młodsza teraz niż 5 lat temu! oj co się dzieje na tym świecie???? czubaszek gwiazdą

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~józek co pko wózek [2011-04-17 10:14]

Wystrychnęła na dutka?
Raczej wydutkana na strychu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gregosia [2011-04-17 10:08]

Coraz gorzej z internautami, coraz więcej chamstwa typowego dla plebsu, zauważcie, że jesteście w części portalu zwanego "Kultura", to wydawałoby się powinno zobowiązywać. Mam prostą radę nie interesują Cię przecudne, prześmieszne i pisane wspaniałym stylem komentarze Pani Marii Czubaszek, TO PO PROSTU NIE CZYTAJ, a nie opluwaj autorki inwektywami. Pani Mario! Ogromnie mi wstyd za tych prostaków, którzy nie potrafią znaleźć kwintesencji w tekstach, nie potrafią odczytać delikatnych podtekstów i przez to z pewnością nie rozumieją tego co czytają i za nich Panią przepraszam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ULA-PL [2011-04-17 09:50]

No tak
Alicja moze sie zgodzic bo zalezy jej na popularnosci ktora jest jej potrzebna.Nie udalo sie za oceanem wiec nalezy cos robic w kraju.Aktorka jest raczej marna wiec moze bedzie kolejna pusta celebrytka tym bardziej jak wygra durny TzG.Iza Malysz jezeli sie zgodzi to zarzada napewno bardzo wysokiej gazy a TVN jej da bo tak "wypada"a pani Izie przyda sie popularnosc.To zenujace ze juz nie ma kogo zapraszac do takich programow jak tylko ludzi drugiego planu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~a ja [2011-04-17 09:17]

Uwielbienie
A ja ja cenię i uwielbiam. Jedyna wada: papierochy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~chichot [2011-04-17 09:14]

:)))
Aleśie specjalisci odezwali ,małpa obok małpy z przydomkiem... widac od razu ze to młodziez zasmarkana która P. Marii nie zna z innej strony..wiec pluja by jak uwazaja. slina sie nie marnowała na Waszych parszywych jezorach.. a ze piszcie by pisac to efekty widac.. Co wy Q..wiecie o P.Marii prócz własnych wizji po marihuanie ??

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~1234 [2011-04-17 09:09]

maryśka, komunistka
pisze bzdety

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Krak [2011-04-17 08:54]

A ja myślałem, że
wydudkała na strychu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~marek [2011-04-17 08:54]

oj Maryśka, Maryśka.....
.... weś się za jakąś robotę. Biedny ten Wojtek. On to wszystko czyta ??

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~astra [2011-04-17 08:37]

p.Czubaszek the best
Ubodzy w humor ,ubodzy w "wypełnienie" sklepienia czaszki nigdy nie będą rozumieli przesłania tekstów i wypowiedzi p. Marii. Kto się "wychował" na radiowej Trójce nie ma z tym kłopotów. Pozdrawiam słuchaczy "Powtórki z rozrywki".

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gosc [2011-04-17 08:28]

odejdz
Kobieto czas przejśc na odpoczynek i zając się czymś dobrym, a nie oceniac innych

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Marceli [2011-04-17 07:36]

Wiekowa Pani Maria nie kuma, że Pani Kasia chce 50 tys. alimentów, ale miesięcznie i to boli Pana Roberta.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~E.T. [2011-04-17 07:53]

Pani Maria z mojej ery
Uwielbiam Panią za pełne ciepła piosenki i trafne komentarze.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~osa [2011-04-17 08:09]

Wszystko ma swoje granice.
Pani Czubaszek po niedawnym robieniu jako modelka [na kursie botoksowym] zaczęła brylować w telewizji i pewnie chętnie przyjęłaby robotę,którą oferują innym.Pytanie,czy warto?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ola [2011-04-17 07:45]

Czy ktos czyta te bzdury,plotkami zajmuja sie mali
zawistni ludzie,ktorzy zazdroszcza innym wszystkiego i potepiaja za to czego sami nigdy nie mogli lub nie mieli okazji zrobic,to jest rozrywka dla zdemencialych staruszek ktore z radoscia piora cudze brudy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lucy [2011-04-17 07:44]

Zawistna baba
Stara, zgorzkniała zawistna baba. Podlizuje się rządzącym cały czas w swojej głupiej pisaninie. Jej humor mnie osobiście nie śmieszy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zappa [2011-04-17 07:32]

Uwielbiam ten rodzaj sarkazmu.
Pani Czubaszek wciąż w wyśmienitej formie. Skończyły się Laskowiki, Smolenie,Drozdy. A Czubaszek wciąż taka sama.

odpowiedz