szukaj:
z ostatnich:

Zapach mężczyzny

dodane 2010-07-02 (09:24) 7 lat 9 miesięcy 22 dni 3 godziny i 15 minut temu
  A A A
 


Na początku mijającego tygodnia, na pierwszej stronie Super Expressu, przeczytałam ze zdziwieniem, cytuję: „Ta informacja zelektryzowała całą Polskę!”

Moje zdziwienie brało się z faktu, że choć od dłuższego czasu nie opuszczałam, nawet na moment, kraju, nic mnie ostatnio n i e zelektryzowało. Coś więc musiało mi umknąć. Ale co?!? Zdenerwowana zaczęłam czytać po literkach: „Plotka, która rozeszła się lotem błyskawicy, mówi, że były premier, Kazimierz Marcinkiewicz (51 lat) najprawdopodobniej znów zostanie… premierem? O, matko! (spokojnie) Nie. „Najprawdopodobniej znów zostanie o j c e m! Byłoby to jego pierwsze dziecko (nie licząc tych z pierwszego małżeństwa) z 29-cioletnią Isabel, z którą rok temu wziął ślub. Politycy, choć to na razie tylko plotka, już mu gratulują.” A skąd się wzięła ta plotka, która, według Super Expressu zelektryzowała całą Polskę? Stąd otóż, że w ostatni poniedziałek, kiedy państwo Marcinkiewiczowie pojawili się w Warszawie, „były premier, jak zauważyła gazeta, szarmancko usługiwał podczas obiadu młodej żonie, a ona, co chwila, głaskała się po brzuszku.” Co widać na zdjęciu. To znaczy, że się głaszcze. Żeby brzuszek wskazywał na stan brzemienny, n i e widać. Ale podobna c a ł a Isabel jakby się zaokrągliła. Czy z ciąży, czy może z tego, że zaczęła więcej jadać, wkrótce pewnie się okaże. Na razie okazało się, że jeśli mąż jest podczas obiadu szarmancki wobec żony, a ona pogłaszcze się, po jedzeniu, po brzuchu, to najprawdopodobniej jest w ciąży. W życiu bym na to nie wpadła…

Z innych ploteczek…która wprawdzie nie zelektryzowała całej Polski, ale „huczy od niej cała Warszawka”. Przynajmniej zdaniem cytowanego już Super Expressu. Otóż podobno na warszawskich salonach mówi się o rychłym ślubie tancerki Edyty Herbuś z reżyserem, Mariuszem Trelińskim.
„Lecz , choć są już parą od p o n a d pół roku, gazeta uczciwie przyznaje, że nie ma na to dowodów. Żeby tancerka i reżyser myśleli na razie o ślubie. Czy choćby o dziecku.
Nawet ojciec 29-cioletniej Edyty, Zdzisław Herbuś, w rozmowie z Super Expressem podkreśla, że jego córka nie jest jeszcze gotowa na ślub i dzieci. A wie jak to jest, bo jej brat ma dziecko. Natomiast Edyta ma jeszcze czas.

Też tak myślę i życzę jej aby ten czas wykorzystała jak najlepiej. Choć, muszę przyznać, mistrzynią w wykorzystywaniu swego czasu jest, moim zdaniem, Katarzyna Cichopek. Kiedy nie jest zasypywana (niewiadomo zresztą dlaczego?) propozycjami ról w nowych serialach sama zaproponowała program autorski dla młodych mam. Zdecydowała się również na udział w reklamie telewizyjnej loterii. „Wie bowiem dobrze – jak można przeczytać w dodatku do „Faktu” – co zrobić, żeby dobrze zarobić. Przede wszystkim potrafi się zareklamować. Nie bez kozery, czytam, aktorka ma swoja stronę internetową i regularnie pisze blog. Na stronie można nie tylko poznać rożne smaczki z życia pani i pana Hakiel, ale także zrelaksować się, układając puzzle z podobizną ślicznej Kasi.

Na swoim blogu wyznaje: Zawsze marzyłam o pięknym zegarku i piórze wiecznym, którym będę podpisywała kontrakty na miliony dolarów. Dziś mam zegarek i pióro, a na kontrakty muszę jeszcze poczekać.

Jak kocha…takie kontrakty, to poczeka. Jestem pewna.
A jeśli, odpukać, n i e doczeka się, to, na wszelki wypadek, aktorka ma plan B. Gdyby w serialach czy w programach rozrywkowych zabrakło dla niej miejsca, zostanie, zgodnie z kierunkiem swych studiów, psychologiem. Jest przekonana bowiem, że to zawód o szerokich możliwościach i też pozwala związać koniec z końcem. Też jestem o tym przekonana. Jak również o tym, że pani Kasia może okazać się nie gorszą, jeśli nawet nie lepszą socjolożką niż aktorką.

A czy Radosław Majdan okaże się lepszym biznesmenem niż bramkarzem? Niebawem się przekonany, bo zachęcony sukcesami w mediach były piłkarz stworzył i zamierza wprowadzić na rynek swój a raczej, wymyślony przez siebie, zapach. Jego nazwa jest jeszcze owiana tajemnicą, ale, jak dowiedział się Fakt, będzie ona nawiązywać do osoby Radka i jego znaku zodiaku, czyli byka. Niewykluczone zatem, że prawdziwy mężczyzna nie będzie już musiał budować domu, sadzić drzewa i płodzić syna. Wystarczy, żeby leżał bykiem i pachniał. To też jest jakiś sposób na życie. A może i na film? Był „Zapach kobiety” z Alem Pacino, dlaczego nie miałby powstać „Zapach mężczyzny”? Z Radkiem Majdanem?

A propos… Super Express zdementował wiadomość jakoby Krzysztof Ibisz miał zagrać w hollywoodzkiej produkcji z Alem Pacino. Zagra, ale w produkcji p o l s k i e j, z Sonią Bohosiewicz.
Też dobra wiadomość.

Gorszą przyniósł, niestety, Fakt.
Mąż Maryli Rodowicz, Andrzej Dużyński, nie chce, żeby jego żona chudła. „On lubi kobiety – zdradza gazecie piosenkarka – które mają na czym usiąść i czym oddychać.” A pani Maryla chudnie w oczach. Już zrzuciła 10 kilogramów i zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Ja natomiast już kończę, bo muszę oszczędzać głos na niedzielę. Będzie liczył się każdy. Poważnie. Czasem sobie żartuję, ale nie tym razem. To…na razie.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Andrzej Gołota w nowej roli
Braffiterka radzi: zaokrąglać, wydobywać, podnosić
Czy Pudzian da radę z przewodem?
Plan ślubny odwołany!
Dzięki Ali skończył z piciem, ćpaniem, paleniem i niezdrowym jedzeniem

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Kasienka [2010-07-02 16:03]

Uwielbiam Panią Marię
Naprawdę uwielbiam czytać blog czy felietony Pani Marii Czubaszek. Kocham jej dystans do świata, siebie i sarkastyczne poczucie humoru:) Oby więcej takich ludzie w showbiznesie

odpowiedz