szukaj:
z ostatnich:

...nie da sobie w Kasię dmuchać

dodane 2011-04-08 (12:23) 7 lat 16 dni i 1 minutę temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów.

Wprawdzie mijający tydzień obfituje, jak zawsze zresztą, w wiadomości zaskakujące, a nawet szokujące, na dobry początek dobra wiadomość, która jest jedynie potwierdzeniem tego, co oczywiste.
- Kinga Rusin – doniósł otóż wtorkowy „Fakt” – piękna nawet w dresie!
A dlaczego - pytam – miałaby nie być piękna?! Skoro ładnemu we wszystkim ładnie, to zrozumiałe, że pięknej we wszystkim pięknie.
Dowodem na tę banalną, mogło by się zdawać, prawdę – pisze gazeta – jest gwiazda TVN-u, która nawet gdy założy eleganckie szpilki do mniej eleganckiego, za to wygodnego dresu, nie wygląda jak dresiara, tylko jak zjawisko.

- Choć złośliwi pewnie powiedzą, że szpilki do dresu pasują jak kwiatek do kożucha, specjaliści od etykiety i stylu załamią ręce, a mało która elegantka odważy się wyjść na miasto w takim ‘zestawie”, Kinga udowodniła, że można. Trzeba tylko albo być bardzo pewną siebie, albo mieć zjawiskową urodę. Której nic nie zabije. Gwiazda TVN-u może pochwalić się jednym i drugim, „Fakt” chwali gwiazdę za niebanalne połączenie elegancji z wygodą, a ja chwalę „Fakt” za odnotowanie i sfotografowanie tego pięknego zjawiska. Kto nie miał szczęścia zachwycić się nim na żywo, mógł zobaczyć je na zdjęciu.

Natomiast już w połowie maja będzie można – zapowiada tenże „Fakt”- podziwiać w Warszawie jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń tego roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, na wielką, zamkniętą dla ruchu ulicę, wjedzie na wielkim podeście…kto? Bingo! Kleopatra! (n.s.) Jak państwo na to wpadli?!? Acha. Czytali państwo we wtorkowym „Fakcie” A dla tych, co n i e czytali, przeczytam teraz:
No więc na jedną z wielkich, warszawskich ulic wjedzie na wielkim podeście Kleopatra. Przebrana za Dodę.
Przepraszam…odwrotnie. Wjedzie Doda przebrana za Kleopatrę. Podest będzie ciągnęło stu nagich mężczyzn. A kąpiące się w wannach pełnych mleka nagie kobiety będą serwowały wszystkim drinki.

Dobre?!? Gwarantuję. Doda byłe czego do picia nie da.
„Lubię – mówi piosenkarka – gdy wszystko jest na bogato. Nie lubię, gdy coś przechodzi bez echa. Szczególnie, jeśli idzie o moją karierę. Zrobię wielką imprezę. Będzie kolorowo i odważnie. (n.s.) goło, ale wesoło. A z jakiej to wszystko okazji? Zakończenia związku z Nergalem? Nic właśnie ! Z okazji premiery jej nowej płyty . Bo choć ostatnie dni nie były dla piosenkarki najłatwiejsze, to tak jak obiecała swym fanom, nowy album , wprawdzie z małym opóźnieniem, ale trafi do sklepów przed wakacjami. Pomysł imprezy z nagimi mężczyznami i kobietami może nie trafi w gust wszystkich, ale artystka tym się nie przejmuje:
- „Gorszę Polskę już od dziesięciu lat i wszyscy są mi za to wdzięczni – mówi ze śmiechem. A wielbiciele nie tylko jej charakterystycznego śmiechu czekają już na imprezę i nową płytę.

A tak przy okazji…wiecie państwo ile na swą nową płytę kazała czekać swym fanom Alicja Janosz? Nie macie państwo pojęcia? Kto zacz Alicja Janosz? Też bym nie miała, gdybym nie przeczytała w „Super Expressie”
- Zwyciężczyni „Idola” Alicja Janosz wyda na jesieni nową , już drugą płytę. Już się cieszę. Tym bardziej, że jak się okazuje, artystka kazała czekać swym fanom na nowy krążek…9 lat. No cóż… Jaś nie doczekał, fani się doczekali. Na razie zapowiedzi płyty. Bo Alicja wciąż jeszcze nad nią pracuje. Premiera, jak wspominałam, przewidziana jest na jesień, ale pierwszy singiel ukaże się przed wakacjami. Myślę więc, że warto było czekać 9 lat. Ale mogę się mylić. Poczekamy, posłuchamy.

Nie może natomiast już słuchać przytyków na swój temat gwiazda serialu „M jak miłość”, sexy mama, Katarzyna Cichopek. Wszystkim krytykom swego talentu mówi:”Dość!” Czarę słodyczy…przepraszam…czarę g o r y c z y przelały opinie, delikatnie mówiąc, nie zbyt pochlebne na temat jej debiutu w warszawskim teatrze „Kamienica”.
- Jakie pan Emilian (Kamiński, właściciel teatru) dostaje teraz baty, za to mnie zatrudnił! – żali się w wywiadzie dla „Gali” artystka – Karolina Korwin-Piotrowska powiedziała, że przez to straciła dla niego szacunek. Atakujących pana Emiliana i mnie - denerwuje się - jest więcej.

Niestety. Kiedyś wszyscy…powiem więcej... p r a w i e wszyscy byli pełni zachwytu, teraz czara słodyczy rzeczywiście chyba się przepełniła.
- Najbardziej obciążające – kontynuuje Cichopek – były n i e przygotowania do p r e m i e r y, ale do starcia: ja kontra krytyka.
A może, myślę sobie, warto było lepiej przygotować się do roli? Talent, przekonują d o b r z y aktorze - to nie wszystko. Najważniejsza jest praca.
- Nie mówię – przyznaje z wrodzoną sobie skromnością gwiazda serialu – że jestem alfą i omegą. Ale już nie dam sobie wmówić, że niczego nie umiem!

I słusznie. Sama gdzieś czytałam, że Cichopek świetnie umie na przykład dbać o swoje interesy. I nie da sobie w Kasię dmuchać. Dlatego jestem spokojna. Ze będzie dobrze. I niech sobie złośliwi mówią, że dobrze już było.

Ja wiem jedno. Dzisiaj pora kończyć, więc kończę .Na kolejny przegląd zapraszam za tydzień.
Do usłyszenia.

TAGI: Cichopek, Rusin
oceń
1
1
Podziel się

Wiadomości powiązane

...im szybciej posklejam serce, tym szybciej wydam płytę
Wystrychnęła na dudka!
…nie jestem jeszcze taka stara…
Czy będzie nową Brodzik?
Przebiśnieg, stokrotka czy może krokus?

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Kalina [2011-04-14 12:27]

Kasia Cichopek
Pani Mario niech Pani się zlituje nad Kasią Cichopek i przestanie na jej temat się wypowiadać.Dziewczyna wpadnie w nerwicę i po co to Pani.Caz i tak zweryfikuje jej talent.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jr [2011-04-08 16:55]

Punkt
...widzenia zależy od miejsca siedzenia. Zależy komu było dobrze. Na imprezie "piciowej"Dody czy... innej konstelacji. Gwiezdne układy z czasem są ...nużące. I nawet dziatki czasem nie doczekają sie kontunuacji błyskotliwej gry, np. Ali J. NIestety ich życiem. Życiem dzieci. Bo to koszt taki. PS Może w przyszłym życiu.

odpowiedz