szukaj:
z ostatnich:

Czasem opłaca się umrzeć

dodane 2012-05-17 (11:14) 5 lat 11 miesięcy 6 dni 21 godzin i 9 minut temu
  A A A
 Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów. Dziś między innymi:

- Halina Młynkowa kwitnie…
- Doda odchodzi…
- Rysiek Lubicz wraca…
- Anna Mucha negocjuje…

kontrakt reklamowy , dzięki któremu może zarobić „ko, ko, ko, ko, milion spoko”! A w każdym razie, kokosy – doniósł poniedziałkowy „Fakt”, przypominając, cytuję:
„Kilka tygodni temu na łamach naszej gazety pokazaliśmy zdjęcie aktorki, gdy w jednym z supermarketów zrobiła zakupy. Świeżo upieczona mama kupiła m.in. dla swojej córeczki Stefanii kilka paczek pieluch. Okazuje się, że producenci widocznej na zdjęciu marki pieluch odezwali się do aktorki i zaproponowali jej współpracę.
Ania poważnie rozważa propozycję i jest już po pierwszych rozmowach w tej sprawie. Nie wiadomo jeszcze, czy aktorka pojawi się jedynie na billboardach, standach, czy może w reklamie telewizyjnej, ale pewne, że za taką reklamę może dostać od 200 tysięcy do nawet miliona złotych. Nie mówiąc już o tym, że może zostać twarzą pieluch.

Niewykluczone natomiast, że zmarły niedawno Rysiek Lubicz, prywatnie Piotr Cyrwus, zostanie twarzą TVN.
Po zniknięciu z serialu, aktor dostał kilka intratnych propozycji pracy. Wprawdzie nie od producentów pieluch, ale różnych stacji telewizyjnych. Najciekawiej wypadł ponoć własnie TVN, proponując Cyrwusowi program rozrywkowy za 20 tysięcy od odcinka, również świetnie płatny udział w przyszłej edycji „Tańca z gwiazdami” oraz możliwość grania w produkcjach serialowych stacji.
(n.s.) Aż dziwne, myślę sobie, że nie padła propozycja poprowadzenia „Faktów”. Nie wykluczam jednak, że to tylko kwestia czasu.
Na razie Piotr Cyrwus występuje w programie Szymona Majewskiego, grając posłankę Grodzką i ojca dyrektora Rydzyka.
Jak piszą, w rolach tych wypada równie rewelacyjnie jak w roli Ryśka Lubicza! - Powstał więc pomysł – mówi osoba z TVN - aby Cyrwus miał swój własny program. Już się cieszę. A swoją drogą okazuje się, że czasem opłaca się umrzeć. Oczywiście w serialu. Najlepiej kultowym.

Nie najlepiej natomiast dzieje się ponoć w małżeństwie Cichopek- Hakiel.
Jak dowiedział się „Fakt”, aktorka i tancerz coraz częściej się kłócą, a potem mają „ciche dni”. - Między nimi naprawdę jest źle – mówi gazecie znajomy pary – Oby tylko nie skończyło się rozwodem.

Też nie życzę tego tej sympatycznej parze, ale znane są przypadki, kiedy rozwód dobrze robi. Zwłaszcza kobiecie. Czego przykładem, od kilku lat, jest Kinga Rusin, a ostatnio rozwodząca się właśnie Halina Młynkowa. Piosenkarka, zdaniem poniedziałkowego „Faktu”, po rozstaniu z Łukaszem Nowickim kwitnie i promienieje.
No cóż… chciałoby się powiedzieć, że jedne gwiazdy kwitną i promienieją w ciąży, inne po. Lub w trakcie. Rozwodu.
Każdy sposób ma swoje plusy i zalety.
A skoro o rozstaniach…

- Doszliśmy do wniosku, że lepiej razem pracować, niż się kochać – mówi Doda o swoim związku z choreografem Błażejem Szychowskim.
Związali się latem ubiegłego roku, kiedy wspólnie przygotowywali teledysk do jej ostatniej płyty „Siedem pokus głównych”.
Zdjęcia nagrywali na pustyni pod Los Angeles i nad brzegiem oceanu.
W tak pięknych okolicznościach przyrody Dodzie zamarzyła się wspólna przyszłość już po zakończeniu kariery.
- Pieniądze nie będą dla mnie ważne – snuła swe marzenia o życiu z Szychowskim w Ameryce – Będę codziennie jeść homary za 10 dolców i jeździć mustangiem! Szychowski miał ponoć szukać dla nich domu w okolicach Los Angeles.
Tymczasem znalazł, już w Polsce, na jednym z portali społecznościowych wpis Dody: „Odchodzę nie dlatego, że nie umiałabym cię zabić. Odchodzę, bo potrafiłabym to zrobić.” (n.s.) Zawsze mówię, że niektórzy ludzie, gdyby się nie kochali, to by się pozabijali. Dlatego, kiedy p r z e s t a j ą się kochać, lepiej, żeby się rozstali. Póki się nie pozabijają. Bo potem mogliby żałować.

I to by było na tyle. Na kolejny tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów zapraszam za tydzień. Do usłyszenia!

oceń
15
2
Podziel się