szukaj:
z ostatnich:

Kim jest szczęśliwa wybranka b o s k i e g o przystojniaka?

dodane 2012-03-19 (12:18) 6 lat 18 godzin i 18 minut temu
  A A A
 


Serdecznie witam i zapraszam na tendencyjny przegląd prasy kolorowej i tabloidów, w którym dziś między innymi:
- Tomasz Karolak wkrótce się żeni…
- Kate Rozz uczy się odmawiać mężowi…
- Natalia Lesz jest gotowa…
- Dramat Małgorzaty Sochy

Autobus zmiażdżył jej limuzynę – doniósł w ubiegłym tygodniu „Super Express”. Na szczęście, jak okazało się już w tekście pod tym dramatycznym tytułem, po pierwsze luksusowe maserati (wprawdzie czteroletnie, warte ponad 300 tysięcy złotych) nie zostało przez autobus zmiażdżone, tylko zostały w nim wygięte drzwi oraz wgnieciony błotnik i słupek. Po drugie, limuzyna nie była Małgosi Sochy, lecz została wypożyczona przez producentów programu „ Zakup kontrolowany”, nadawanego w TVN Turbo, do którego aktorka została zaproszona. Dwusetny odcinek tego programu, z udziałem jej oraz naprawionego po z m i a ż d że n i u maserati, można było zobaczyć przedwczoraj.

Zarówno aktorka jak limuzyna prezentowały się znakomicie. Ale co się zdenerwowałam po dramatycznym tytule newsa w „Super Expressie”, to moje.

Podobnie jak, podejrzewam, zdenerwowały się fanki Tomasza Karolaka, które w tej samej gazecie, tylko dwa dni później, przeczytały, że ich idol się żeni.
- Niedługo – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” – będę miał żonę.
Dla licznej rzeszy wielbicielek przystojnego aktora, który wciąż wydawał się do wzięcia, to z pewnością raczej nie najlepsza, żeby nie powiedzieć – niedobra wiadomość.

Kim jest szczęśliwa wybranka b o s k i e g o przystojniaka, do którego przylgnęła łatka wiecznego kawalera? No więc dokładnie nie wiadomo, bo sam Karolak tematu nie rozwinął, a gazecie nie udało się na razie ustalić żadnych bliższych szczegółów.

Lepiej poszło dziennikarzom ‘Faktu”, w sprawie małżeństwa Piotra Adamczyka z Kate Rozz (z domu Gwizdałą). Otóż, jak udało się im ustalić, gwiazdor i jego w styczniu poślubiona żona (mieszkająca we Francji), żeby nie żyć wiecznie na walizkach, postanowili kupić dom pod Warszawą, w którym zamieszkaliby z dwójką jej dzieci.
Niestety. Ojciec dziewczynki, a były mąż Kate, francuski finansista i pisarz, nie zgadza się, by jego córka, Mia, wyjechała na stałe do Polski. Mała mogłaby, oczywiście, zostać z nim we Francji, ale to jest z kolei nie do pomyślenia dla Kasi, która za żadne skarby nie chciałaby się rozstać z Mią.

Wszystko wskazuje więc na to, że młoda para będzie musiała, tak jak dotąd, dzielić swoje życie między domem w Polsce a domem we Francji. Piotr bowiem, jako głowa rodziny, na pewno nie zrezygnuje ze swojej pracy w zawodzie aktorskim, którą ma w Polsce.
Czy to zwiastuje – zastanawia się „Fakt” – trudne chwile pomiędzy małżonkami?

- Teraz już nic mnie nie denerwuje – mówił niedawno Adamczyk w wywiadzie dla jednego z dwutygodników – bo jestem szczęśliwy.

Czy aby na pewno? To znaczy, nie wątpię że jest szczęśliwy, ale czy rzeczywiście nic go już teraz nie jest w stanie zdenerwować?
Uwierzyłabym, gdybym nie przeczytała (również zresztą w „Fakcie”, tyle, że dwa dni później) o kłótni między małżonkami, do której ostatnio doszło. Wprawdzie nie wiadomo o co poszło, ale Adamczyk zatrzymał nagle samochód, wysiadł i, jak relacjonuje gazeta, „wkurzony zaczął się oddalać od auta. Żona jednak go dogoniła i po krótkiej wymianie zdań, para, z nietęgimi minami, wróciła do auta.”

Kamień z serca. Ale czy następnym razem wszystko t e ż tak dobrze się skończy? Nie trzymałabym się kurczowo tej myśli, bo piękna Kasia kupiła ponoć poradnik „Asertywność na co dzień”, który uczy, jak odmawiać. Z kolei Piotr uchodzi za faceta, który lubi postawić na swoim. Wygląda więc na to, że może być gorąco. A wtedy drzewa puszczają pąki, a zakochanym puszczają nerwy.

A skoro o zakochaniu... Dobra wiadomość dla panów. Natalia Lesz chce się tej wiosny zakochać. Wprawdzie po zakończeniu związku z aktorem, Bartoszem Głogowskim, cieszyła się wolnością, ale stan singielki już ją znudził.

- Natalia nie potrafi być długo sama - zdradza informator „Faktu” – Lubi się przy kimś budzić i kiedy ktoś jest u jej boku wieczorem. Ostatnio zaczęła się zastanawiać, co z nią jest nie tak, że nie może stworzyć stałego, szczęśliwego związku. Nie szuka rozpaczliwie miłości, ale się nie zamyka, jak jeszcze jakiś czas temu. Odwiedza kluby, gdzie nie może opędzić się od adoratorów. Gdyby ktoś ją oczarował, to na pewno by się nie opierała. Po cichu wierzy, że wiosną uda się jej znowu zakochać.

A zatem panowie – czarujcie!

A skoro o czarowaniu… Aktorka i piosenkarka, Izabela Trojanowska, pragnie oczarować Polonię i w kwietniu planuje koncerty na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, w Las Vegas zamierza nagrać teledysk do swego przeboju z 1981 roku „Wszystko, czego dziś chcę”. Prócz piosenkarki ma w nim, jak dowiedział się „Super Express”, zagrać jej córka, 21-letnia Roksana, która wcieli się w rolę Trojanowskiej z młodych lat.

Niewykluczone, że pani Izabela marzy, by jedynaczka spełniła jej własne marzenia o wielkiej karierze…Co nie wyszło matce, może się uda córce…

Czego obu życząc, żegnam i zapraszam na kolejny przegląd za tydzień. Do usłyszenia.

oceń
6
0
Podziel się

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!