szukaj:
z ostatnich:

10 stolic, ponad 70 koncertów!

dodane 2012-08-01 (14:28) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 19 godzin i 2 minuty temu
  A A A
 


Trasa koncertowa Il Divo

10 stolic, ponad 70 koncertów!Imponująco przedstawia się trasa koncertowa grupy Il Divo na rok 2012. Zespół odwiedzi największe światowe ośrodki i zagra łącznie ponad 70 koncertów! Na mapie koncertowej znalazły się między innymi takie miasta jak: Berlin, Glasgow, Belfast, Dublin, Cariff, Liverpool, Londyn, Wiedeń, Genewa, Barcelona, Madryt, Lisbona, Toronto, Ottawa, Montreal, Nowy Jork, Hollywood,  Philadelphia, Las Vegas, Los Angeles, Waszyngton czy San Diego.

Niewiele zespołów może powiedzieć, że w danym roku odwiedzi praktycznie wszystkie największe miasta w najróżniejszych zakątkąch świata. Tak jednak będzie w przypadku grupy Il Divo, która w 2012 roku nie będzie narzekać na brak zajęć. Pod koniec marca ruszyła trasa koncertowa zespołu, która potrwa przynajmniej do 19 września.

- Do tej pory zespół zaplanował ponad 70 koncertów. To niewiarygodna liczba. Na mapie podróży Il Divo znalazło się 10 światowych stolic – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszych koncertów międzynarodowej grupy w Polsce.
Światowe stolice na trasie koncertowej Il Divo to: Berlin, Glasgow, Dublin, Cardiff, Lodnyn, Wiedeń, Madryt, Lisbona, Ottawa i Waszyngton. Poza tym, nie brakuje innych doskonale znanych na całym świecie ośrodków.

- Zespół już na początku trasy odwiedzi między innymi: Antwerpię, Belfast, Liverpool, Manchester, a nieco później Genewę, Zurich, Rotterdam czy Barcelonę – wymienia Janusz Stefański z Prestige MJM.

W maju na mapie podróży Il Divo znajdą się z kolei między innymi takie miasta jak: Toronto, Montreal, czy Nowy Jork. W czerwcu zespół będzie nadal w Ameryce Północnej, koncertując w Bostonie, Philadelphii, Baltimore, Orlando, Hollywod, Austin czy Houston. W lipcu odbędą się z kolei koncerty w: Phoenix, Las Vegas, San Diego, Los Angeles, Vancouver, Calgary czy Edmonton. Z kolei we wrześniu IL Divo wystąpi w Europie Środkowej i Wschodniej. Oprócz koncertów w Polsce zespół zaśpiewa w: Pradze, Salzburgu, Zagrzebiu, Bratysławie, Budapeszcie oraz w Belgradzie.

oceń
0
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Il Divo czeka na polskie fanki!
Il Divo w Polsacie!


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!