szukaj:
z ostatnich:
Chopin musi umrzeć

Próba musicalu


Aktorzy Olga Bołądź, Joanna Kulig, Agnieszka Wosińska i Wojciech Mecwaldowski oraz kompozytor Marcin Macuk opowiedzieli Kindze Burzyńskiej z "Dzień Dobry TVN" o musicalu "Chopin musi umrzeć", który prezentuje interpretację, jak znany polski kompozytor odnalazłby się w czasach zdominowanych przez multimedia i korporacje. Premiera musicalu odbędzie się 12 kwietnia 2013 roku w warszawskim Teatrze Palladium.

oceń
0
1
Podziel się


Opinie

Ocena: 0 [0]
hobbiton2 [2013-05-09 22:50]

Widziałem dzisiaj i trudno się nie zgodzić z przedmówcami. Dno, żenada, wstyd, porażka, kompromitacja. Można by wymieniać długo. Podpisuję się pod ostrzeżeniem. Nie bierzcie biletów nawet za darmo!

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Ewcia [2013-05-09 22:26]

Takiego gniota dawno nie widziałam. 125 zł lepiej wydać na wino i się dobrze bawić. Gra aktorów żenująca, muzyka w wykonaniu kotów jest bardziej strawna. Wyszłyśmy z przyjaciółkami w przerwie. Ostrzegam.

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~porucznik Dąbek [2013-04-15 08:55]

Przygotowanie muzyczne po prostu żadne, brzmi to jak totalna amatorka, aktorzy serialowi próbują śpiewać i im to w dodatku nie wychodzi w ogóle- po prostu wstyd, że coś takiego będzie nas reprezentować za granicą. Gdyby nie pojawiało się nazwisko Szopena w tytule spektakl poniósłby klęskę a tak poniesie ją za tydzień , dwa, już wiemy dlaczego w Wawie zaplanowano tylko na razie dwa spektakle. Totalne nadużycie zaufania widzów, gniot pierwszej kategorii. Ceny biletów z kosmosu, zapłacilem 250 zLotych za dwa, biorąc pod uwagę poziom tego czegoś, bo nie jest to ani musical ani sztuka/przedstawienie to jest to totalnie nieuczciwe. Trzeba było wymyślić specjalną nazwę dla tego czegoś, komiks muzyczny...buhahaha...naprawdę poziom jest komiksowo/gazetowy czyli żaden.

odpowiedz