szukaj:
z ostatnich:

Galeria Sarapata rozpoczyna sprzedaż dzieł sztuki online

dodane 2013-10-25 (15:30) 4 lata 6 miesięcy 17 godzin i 49 minut temu
  A A A
 
(fot. Materiały prasowe)


Galeria SARAPATA to wyjątkowe miejsce stworzone przez uznaną, polską malarkę Joannę Sarapatę i jej przyjaciółkę Jolantę Racinowską - Bogiel. Galeria mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Pięknej 11 B w Warszawie gdzie miłośnicy sztuki mogą podziwiać dzieła Joanny Sarapaty. Teraz również z twórczością Joanny Sarapaty można zapoznać się bez wychodzenia z domu oraz nabyć wybrane dzieła przez internet. Na stronie internetowej galeriasarapata.com w zakładce BUY.

Każda z prac dostępna w zakładce BUY jest sygnowana nazwiskiem artystki oraz posiada certyfikat autentyczności nadany przez Galerię Sarapata.

(fot. Materiały prasowe)


Proces zakupu został zaplanowany w prosty, intuicyjny sposób by był on łatwy i przyjemny w obsłudze przez klientów.

Głównym motywem twórczości Joanny Sarapaty jest akt kobiecy i fascynacja kobiecym ciałem. Artystka maluje temperą, gwaszem, akwarela, tuszem, pędzlem lub piórkiem. Prace zwykle tworzone są na kartonie, ale powstała też specjalna kolekcja obrazów malowanych na płótnie. Prace Joanny Sarapaty od 20 lat wystawiane są na całym świecie między innymi w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii czy Chinach. W swoich zbiorach posiadają je takie gwiazdy jak Madonna czy Elthon John.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii osobiście lub wirtualnie na galeriasarapata.com.

oceń
0
0
Podziel się


Opinie

Ocena: 0 [0]
~Jan [2017-10-02 08:47]

Początek końca

odpowiedz