szukaj:
z ostatnich:

Irlandas

dodane 2011-06-17 (11:14) 6 lat 7 miesięcy 3 dni 20 godzin i 35 minut temu
  A A A
 


W mijającym tygodniu gwiazdą numer 1 był nadal zwycięzca „X Factor”, Gienek Loska. Skromny i małomówny, jak pisały o nim media tuż po wygranej, otworzył się jak sezam.

„Fakt” przedstawił na swych łamach „jego prawdziwą historię” w odcinkach. W pierwszych (które relacjonowałam tydzień temu) artysta zapewniał, że sukces go nie zmieni i nadal będzie grac na ulicy. Podkreślał swoje przywiązanie do rodziny i to, jak wiele zawdzięcza żonie i dziecku. Rozłąka podczas nagrywania finałowych odcinków TVN-owowskiego show była bardzo bolesna.

- Córka – żalił się nazajutrz po wygranej – zapomniała, jak tata wygląda na żywo. Widziała mnie tylko w telewizji. Postanowił nadrobić stracony czas.

- Być z nimi , rozmawiać, wspólnie przygotować obiad, zjeść go – mówił w trzecim odcinku. Następnie wyjechał w trasę koncertową. Za chwilę – donosił sobotnio-niedzielny Fakt w c z w a r t y m odcinku – piosenkarz bierze się za pracę w studiu, żeby z zespołem nagrać płytę. Zapowiada, że na gitarze będzie bardziej agresywny i wyraża nadzieję na poprawę sytuacji w polskim showbiznesie. - Chcę się do tego – podsumowuje skromnie – choćby jednym groszem dożyć.
Groszem, dodam z dziennikarskiego poczucia obowiązku, całkiem niezłym.

Bo jak dowiedział się Fakt, teraz Gienek za półtoragodzinny występ ze swoją grupą Gienek Loska Band bierze 20 tysięcy złotych. Tylko w czerwcu występów takich ma być 17, a kolejnych 17 jest w planach do końca września. Co daje całkiem okrągłą sumkę. Cirka 680 tysięcy złotych. Oczywiście do podziału z kolegami z zespołu, ale – przypomina gazeta – przecież to on jest prawdziwą gwiazdą i magnesem dla publiczności, wiec należy mu się najwięcej. A że terminarz letnich występów nie jest jeszcze dopięty i pewnie w ciągu najbliższych dni jeszcze sporo koncertów dojdzie, wszystko wskazuje na to, prognozuje gazeta, że Gienek już niebawem dogoni w zarobkach samą Maryle Rodowicz.

Jednocześnie (to już m o j a refleksja) – będąc (jak zapowiadał tuż po wygranej w „X Factor” z żoną i dzieckiem, rozmawiając z nimi, wspólnie przygotowując i jedząc z nimi obiady.
Aż trudno uwierzyć! I ja n i e wierzę.
Przepraszam, ale z natury jestem raczej niedowiarkiem. Co nie przeszkadza mi, oczywiście, wierzyć, że Gienek Loska potrafi wykorzystać swoje zwycięstwo w TVN-owskim show na maksa. Skromność skromnością, rodzina rodziną a kariera karierą A o kim, poza Gienkiem, pisały w mijającym tygodniu kolorowe pisemka i tabloidy?

Miedzy innymi o Mateuszu Damięckim, który po 8-miu miesiącach małżeństwa po prostu, a w każdym razie p o c i c h u rozszedł się z Moniką, zwanych przez znajomych Patrycją, Rogulską.
Rozprawa miała miejsce w Sądzie Okręgowym w Warszawie, przebiegła sprawnie i bez rozdzierania szat.
- Decyzja o rozwodzie – powiedziała we środowym Super Expressie matka Mateusza, Joanna Damięcka – została podjęta dużo wcześniej. To ona zdecydowała, że odejdzie.
- Trudne jest życie z aktorem – tłumaczyła, sama będąc od 30-tu lat żoną ojca Mateusza, Macieja Damięckiego. Nam się udało, bo wychodząc za aktora wiedziałam, co to oznacza. A Mateusz faktycznie ma teraz dużo wyjazdów i pracy zawodowej. Ja natomiast zawsze miałam i mam – dodała – bardzo dobre kontakty z Moniką. Monika (zwana Patrycją) może zresztą liczyć na wsparcie nie tylko byłej teściowej – zauważa gazeta – ale również bliskiego przyjaciela, Remigiusza Kasztelnika.
I w tym momencie proszę się skupić, bo będą szczegóły, w których można się pogubić.

- Monika i Remigiusz – wyznaje znajomy Kasztelnika – znają się bardzo dobrze i od pewnego czasu spotykają się. Jego, w końcu ubiegłego roku, rzuciła, po 5-ciu latach związku, Magda Mołek. Wtedy, jak głosiła plotka, Kasztelnik zaczął się spotykać z siostrą Mateusza, Matyldą Damięcką.
A teraz spotyka się z jej była bratową, Moniką (dla znajomych Patrycją) Damięcką.

- Byłam we wtorek na zakupach w Galerii Mokotów- poinformowała w „Dzień dobry TVN” dziennikarka Ewa Wojciechowska – Spotkałam Patrycję z Remigiuszem, całowali się. Więc chyba ma już nowego chłopaka.
Niewykluczone. Medycyna zna takie przypadki. Przyroda nie znosi próżni.
A z próżnego … Żartowałam.
A poważnie… „Było wielkie uczucie – przypomina „Fakt’ – a pozostała niechęć.

Jak dowiedziała się gazeta, Alicja Bachleda- Curuś nie chce nawet słyszeć o ojcu swego dziecka, Colinie Farrellu. Lubi natomiast o nim mówić. Nazywając go z politowaniem „Irlandasem” .Jak mówi o naszej góralce Irlandas, tego nawet najstarsi górale nie wiedzą.

Wiadomo za to, że gwiazdor spotyka się ostatnio z Jessiką Biel, która niedawno rozstała się z piosenkarzem Justinem Timberlakiem. Z kim spotyka się Justine Timberlake, gazety nie piszą. Jak tylko napiszą, nie omieszkam państwa poinformować. Na razie zaś żegnam, życzę miłego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

oceń
2
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Przestała dbać o figurę i przytyła...
Złapać kontakt z rozumem
Najcenniejsza
Rywalizacja na…cellulit
Poleciało się z botoksem


Opinie

Ocena: 0 [0]
~agnieszka23 [2011-07-03 15:36]

p.Czubaszek
Uwielbiam Pania.Proszę nie przejmować się niektórymi opiniami. Są to zwolennicy PIS-u, wiecznie niezadowoleni i za swoje niepowodzenia winiący wszystko i wszystkich. Gorąco pozdrawiam i proszę o jeszcze.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~romek [2011-07-02 10:55]

odkrycie
Swój poziom odkrywa podając tytuły prasowe,jakie czyta - same "brukowce".Taki jest poziom obecnej kultury i tzw. elit w Polsce pod rządami POdwórkowców.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~brykanna [2011-07-01 13:02]

cos chce
czuba sie wymadrza nie od dzis a od wczesnej komuny nie umiejąc nawet ugotowac jajka na twardo w wyniku swej inteligiiencji do czego sama sie przyznaje, kiedys to moze było oryginał a teraz- jak opinie nizej podane ....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Bejbik [2011-07-01 07:35]

Lubię poczucie humoru pani Marii
Mnie jej poczucie humoru bardzo odpowiada. Co do Gienka Loski, to rzeczywiście stał on się ulubieńcem brukowców. Nie potępiam, bo być może to jego pięć minut i facet chce zgarnąć trochę kasy. Czuję jednak zgrzyt. Rockman to rockman, a nie jakaś Dodzia opowiadająca duby smolone. Co uchodzi jednym, drugim nie bardzo przystaje. Wolałabym, żeby Gienek reklamował piwo albo szlugi. Kasa, być może, nawet większa, a obciach mniejszy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jolka [2011-06-30 22:31]

!
plecie bajdury bo ma ciągłe zatwardzenie/kup sobie rycyny/

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~cat [2011-06-30 17:12]

GENEK jest super!
Dlaczego nie pokazujecie wszystkich opinii na temat artykułu p.Marii Czubaszek? Czyżby p.Czubaszek nie chciała przyjmować krytyki swojej osoby?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~G.S. [2011-06-30 10:46]

z dystansem do swiata
Nie znam innej osoby, ktora miałaby taki dystans do siebie i do świata. Nie brakuje Pani również poczucia humoru, inteligencji i osobistego uroku. Z wielką przyjenmością czytam Pani artykuły a jescze chętniej oglądam w TV. Serdecznie pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~juzef-cieśla [2011-06-30 10:32]

Czubaszek...pisofobie
Gderliwa i śmierdząca popielniczka...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~~ira [2011-06-28 19:45]

Bardzo Panią lubię,
chciałabym mieć taki dystans do życia jaki ma Pani.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~krystyna [2011-06-26 17:13]

opinia
Bardzo Pania lubie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Krytyczny Bill [2011-06-28 07:39]

Tylko dlaczego tyle literówek w tych tekstach?
Pytam dlaczego?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~koko [2011-06-23 19:44]

wszyscy żyją z plotek
już mamy dosyć tych plotek , tych reklam i życia za 1200zł . dość rządu donka i jego kumpli.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~koko [2011-06-23 19:43]

wszyscy żyją z plotek
już mamy dosyć tych plotek , tych reklam i życia za 1200zł . dość rządu donka i jego kumpli.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~irena [2011-06-20 21:22]

Pani Mario
Kocham Panią i proszę o jeszcze.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~DoDo [2011-06-19 20:31]

Czub...........
Czas maskę posmiertną zrobić,albo te kilogramy tapety zdjąć.Stara pudernica blokuje tylko miejsce w mediach.Babo wstrętna czas na Colgate.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~N.V. [2011-06-19 17:31]

BRAK POMYSŁOW!
ALE SIĘ PLOTKARA Z TEJ BABY ZROBIŁA.BRAK JUZ WENY,TALENTU...ZADYMIONY DO SZCZĘTU MOZG -TO TRZEBA POCZYTAC PARĘ BRUKOWCOW PO1,50ZŁ I STRESCIC.I ZA TO PŁACĄ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~strzecha [2011-06-19 10:11]

opos
dorobek beznadziejny,towarzystwo własnej adoracji,taka Paradowska rozrywki.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~marcin [2011-06-18 05:09]

dobre
zawsze jest co czytać i się pośmiać można

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~t [2011-06-18 04:54]

MODA NA SUKCES TO " MAŁE PIWO "
a śmieją się z tego serialu - te niby gwiazdy TEŻ

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~miko [2011-06-18 04:01]

Pani Czubaszek wybrala takie zajecie i za to jej placa
a zniesmaczeni co tu robia na tej stronie ?? zamiast zarabiac i pracowac na godnie zycie ploty czytacie, osmieszacie sie sami.

odpowiedz