szukaj:
z ostatnich:

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie…

dodane 2012-02-16 (10:22) 5 lat 11 miesięcy 3 dni 11 godzin i 55 minut temu
  A A A
 Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w dubbingu fabularnej ekranizacji najpiękniejszej baśni świata pt. „Królewna Śnieżka”. Film wejdzie na ekrany kin już 16 marca. Zapraszamy na komedię jak z bajki!

Aktorka użyczyła swojego głosu tytułowej bohaterce słynnej baśni braci Grimm. Co prawda Marta Żmuda Trzebiatowska ma już na swoim koncie dubbing filmu animowanego, ale jak podkreśla dubbing filmu fabularnego to znacznie trudniejsze i zupełnie nowe dla niej wyzwanie.
Oto wypowiedź aktorki:

Królewna Śnieżka to jedna z moich ulubionych bohaterek. Pamiętam, że kiedy byłam mała, chciałam być taka jak ona i nie sądziłam, że któregoś dnia będę mogła ją zagrać! Lepszego debiutu dubbingowego nie mogłam sobie wymarzyć! Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na magiczny film o pięknej królewnie, która dzięki pomocy siedmiu krasnoludków pokaże złej królowej gdzie raki zimują”. Marta Żmuda Trzebiatowska

Bardzo zabawna komedia familijna z zakończeniem jakiego jeszcze nie znacie!

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie…
Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=V9zsP6RAPDs

oceń
2
0
Podziel się

Wiadomości powiązane

Marta Żmuda Trzebiatowska jako Królewna Śnieżka
Królewna Śnieżka


Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!